User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: 206 orta konsol nasıl sökülür?

BRETE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Exclamation 206 orta konsol nasıl sökülür?

arkadaşlar bugün arkadaşımın 206 sının orta konsolu ve gösterge panelini sökücem nette bayağı bir aradım fakat orta kısım ile foto bulamadım göstergeleri daha önce söktüm onda sıkıntı yok ama orta kısım ile ilgili foto varsa paylaşırmısınız veya nerelere dikkat etmeliyim ***** pejo cins yerlere civata ve tırnak koymaya bayılıyor kırılsında yedek parça satalım diye neyse yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...
    Bir araba görürsün arabayı hayal edersin, parayı biriktirirsin, sonra ötv'yi ve benzini hesaplamayı unutursun( her gün zam geliyor ) para yetmez, babayı alırsın hevesin kaçar

emre_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kolay gelsin orta konsolu sokmek icin saatin ustundeki 4 lu ve kilit tusu olan yerin sapkasindan tut cek yukari dogru sonrasinda 2 alyan vida var altinda onlari sok sonra yavasca cekerek cikart en altta sert klips var ona dikkat et kirilmasin :

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emre_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kolay gelsin orta konsolu sokmek icin saatin ustundeki 4 lu ve kilit tusu olan yerin sapkasindan tut cek yukari dogru sonrasinda 2 alyan vida var altinda onlari sok sonra yavasca cekerek cikart en altta sert klips var ona dikkat et kirilmasin :
    eyvallah emre arkadaş bi gelsin bugün sökerken foto çekerim en azından başka arkadaşlara faydası olur
    Bir araba görürsün arabayı hayal edersin, parayı biriktirirsin, sonra ötv'yi ve benzini hesaplamayı unutursun( her gün zam geliyor ) para yetmez, babayı alırsın hevesin kaçar

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eyvallah gökan sağolasın çekilmişi varmış teşekkürler şimdi arkadaşlada konuştum sabırsız söktüm ben diyor iyi yaptın dedim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)