Kayıt ol

Eski 01-04-2012, 06:58   #1

BRETE - ait Avatar

Otomobil: hangini yazsam daha zengin gösterir acaba?

Exclamation 206 orta konsol nasıl sökülür?

arkadaşlar bugün arkadaşımın 206 sının orta konsolu ve gösterge panelini sökücem nette bayağı bir aradım fakat orta kısım ile foto bulamadım göstergeleri daha önce söktüm onda sıkıntı yok ama orta kısım ile ilgili foto varsa paylaşırmısınız veya nerelere dikkat etmeliyim malum pejo cins yerlere civata ve tırnak koymaya bayılıyor kırılsında yedek parça satalım diye neyse yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...

Bir araba görürsün arabayı hayal edersin, parayı biriktirirsin, sonra ötv'yi ve benzini hesaplamayı unutursun( her gün zam geliyor ) para yetmez, babayı alırsın hevesin kaçar
BRETE isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Eski 01-04-2012, 07:18   #2

emre_ - ait Avatar

Otomobil: e92cd,e46 318,k4mII

Kolay gelsin orta konsolu sokmek icin saatin ustundeki 4 lu ve kilit tusu olan yerin sapkasindan tut cek yukari dogru sonrasinda 2 alyan vida var altinda onlari sok sonra yavasca cekerek cikart en altta sert klips var ona dikkat et kirilmasin :

by ecufast d.r. ecu
by p.p.r. motorsport
by imamoglu turbo
by maxi
by tdipower
by ecutuned
by cumhur ekmekci
sıfır turbo arayışları her model için pm atınız
emre_ isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Eski 01-04-2012, 10:33   #3

BRETE - ait Avatar

emre_´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kolay gelsin orta konsolu sokmek icin saatin ustundeki 4 lu ve kilit tusu olan yerin sapkasindan tut cek yukari dogru sonrasinda 2 alyan vida var altinda onlari sok sonra yavasca cekerek cikart en altta sert klips var ona dikkat et kirilmasin :
eyvallah emre arkadaş bi gelsin bugün sökerken foto çekerim en azından başka arkadaşlara faydası olur

Bir araba görürsün arabayı hayal edersin, parayı biriktirirsin, sonra ötv'yi ve benzini hesaplamayı unutursun( her gün zam geliyor ) para yetmez, babayı alırsın hevesin kaçar
Eski 01-04-2012, 10:39   #4

gökan - ait Avatar

Otomobil: EJ9

The Peugeot 206 GTI Page

www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....
gökan isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Eski 01-04-2012, 10:47   #5

BRETE - ait Avatar

eyvallah gökan sağolasın çekilmişi varmış teşekkürler şimdi arkadaşlada konuştum sabırsız söktüm ben diyor iyi yaptın dedim

Konuyu Toplam 1 kişi okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Konu Seçenekleri

:::: Şu Anda Saat: 11:32 ::::