User Tag List

11 sonuçtan 1 ile 11 arası

Konu: Jant seçimi Yardım ve Replica hakkında

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Jant seçimi Yardım ve Replica hakkında

1.6 tdi 90 hp polo hakkında Kafama takılan bir kaç şey var İNŞALLAH yardım ederseniz arabayı alacağım. Satış temsilcisi arabanın üstünden çıkan lastikleri direk biriyle anlaş çıkar çıkmaz götür lastikçiye ver ordanda jant lastik al dedi. böyle birşey yapmam mümkünmü ? 2. replica jantlar ne kadar sağlıklı nereden alınır yakıtı arabanın gidişini etkilermi 17" olacak jant. süre olarak da bayramın sonuna kadar bir karar vermem lazım yani sürem az şimdiden yorumlarınız için teşekkürler hepsini takip ediyor olacağım yine anlamadığım bir yer olursa soracağım

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    site sponsorlarından jantmax cem bey var onunla bi görüşün
    edit : http://www.techturkey.com/forum/memb...rcbasaran.html
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

McKrop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    orijinal jantın kaç inç bilmiyorum ama her bir inç daha fazla yakıt tüketimi anlamına geliyor fakat alacağın yeni jantın görselliği buna değmiş oluyor replika bildiğin döküm jant işte orjinale göre biraz daha hassas kimse garanti veremez.

Açıkçası arabanın bi tarafına bişeyler yapmak istiyosan bazı şeyleri göze alman gerekiyor
    jant + lastik tavsiye etmem gerekirse direk Arıcıoğlu derim ben şimdiye kadar bir problem yaşamadım gayette memnunum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı McKrop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orijinal jantın kaç inç bilmiyorum ama her bir inç daha fazla yakıt tüketimi anlamına geliyor fakat alacağın yeni jantın görselliği buna değmiş oluyor replika bildiğin döküm jant işte orjinale göre biraz daha hassas kimse garanti veremez.

Açıkçası arabanın bi tarafına bişeyler yapmak istiyosan bazı şeyleri göze alman gerekiyor
    jant + lastik tavsiye etmem gerekirse direk Arıcıoğlu derim ben şimdiye kadar bir problem yaşamadım gayette memnunum
    Connecting site...

mesela şu jant replicamı peki nasıl anlıycaz replica olup olmadığını

ANIL ERCAN
    Misafir
    Bende arıcıogluyla calısırım ondan gider arabama jant lastik alırım tavsiye ederim.. Gösterdiginiz jant replika könig se25 marka jant aldım ben aracıma ordan orjinal könig degil tabiki 700 tlye kimse könig vermez tıpkı piyasadaki bbs jantlar gibi buda oz racing replikası könig adı altında yapılmıs ve piyasaya sürülmüs jantın arkasına bakınca made in chine damgasını goruceksiniz.

17 jant arabayı yorar ve konforu goturur bunu göze alın ben 17 jant ve 225 45 17 lastik taktım aracıma konfor yuzunden 3 ay sonra soktum sattım arabanın icinde duramıyosun tangır tangr gidiyosun bunları göze alarak jant lastik alın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ANIL ERCAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende arıcıogluyla calısırım ondan gider arabama jant lastik alırım tavsiye ederim.. Gösterdiginiz jant replika könig se25 marka jant aldım ben aracıma ordan orjinal könig degil tabiki 700 tlye kimse könig vermez tıpkı piyasadaki bbs jantlar gibi buda oz racing replikası könig adı altında yapılmıs ve piyasaya sürülmüs jantın arkasına bakınca made in chine damgasını goruceksiniz.

17 jant arabayı yorar ve konforu goturur bunu göze alın ben 17 jant ve 225 45 17 lastik taktım aracıma konfor yuzunden 3 ay sonra soktum sattım arabanın icinde duramıyosun tangır tangr gidiyosun bunları göze alarak jant lastik alın.
    benim gösterdiğim 1100 liralık bir janttı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arceo, könig, emr, thec in, gibi markaların ürettikleri jantlar var bu jantlar replicamı oluyor yoksa bunlar alınıp kullanılabilinirmi biraz bilgilendirirseniz beni

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5 100 te37 ler var anadolu yakasında isen yardımcı olurum

edit: dizel araba torklu olduğu için şehir içi kullanımda pek etkilemez sadece son hıza ulaşman biraz zorlaşır

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı McKrop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yanlıs anlamayın merak ettiğimden soruyorum , jant boyutu büyürken lastik yanağını küçültüp toplam tekerlek ebatını aynı koruduktan sonra neden yakıt artıyor ? ( ucuz ve ağır jant değil markalı hafif jant ile)

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    replica jantlar genelde orjinal jantlardan daha hafif bu 1
    orjinali 14 olan arabaya 19takarsan anca yakıtı arttırırsın bu 2
    dogru lastik olcusu ile yuvarlanma çapı değişmicektir yada azıcık deişcektir bu 3
    imla kurallarına diikkat edemedim kusura bakmayın bu 4

1-2'' değişikliğe gidipte yakıt 1-1.5lt dahi bile artmaz bu 5
    en fazla farkediceği(eger hacim yok ise) 0.5lt dir bu 6

orjinali 15 olan araca 17
    orjinali 17 olan araca 19+ 255 x4 lastik takmış bir vatandaş.

yakıtlar artmadı.

selamlar.
    - K -

________
    Dr.Ecu

Şirzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    17 inç poloyu biraz boğar gibi yakıtıda arttırır bence 16 alman en mantıklısı standart yakıt tüketimi verileri alırsın

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)