User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Park sensör problemi

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Park sensör problemi

Konuyu buraya açmak mantıklı geldi, yanlışsa kusuruma bakmayın. Sorunum şöyleki, W211 E kullanıyorum. Akşam üstü arabayı yıkattım biraz kullandım sonra maçı izlemek için bir yere oturdum. Tekrar arabama bindim yola çıktım, park sensörü vazifesini yapıyordu. Fakat alakasız bir yerde bir anda park sensörü ötmeye başladı.

Totalde 7 nokta ile belirtiliyor mesafe, 5 adet sarı 2 adet kırmızı (kırmızı dibinde olduğunu belirtiyor), bu sensör alakasız ötmeye başladığında sarılar yanmıyor, sadece dipteki kırmızılar yandı, o 2 adet olan. Yabancı forumlarda araştırdım ama hepsi birbirine PM yoluyla cevap veriyor sağolsunlar, bilgi edinemedim. Saçma- alakasız bir anda öttü. Bir arkadaşıma sorduğumdada (eski w204 kullanıcısı), 1-1.5 gün park sensörünü devre dışı bırak, sonra kendine gelir- arada sapıtır öyle dedi. Başka fikri olan varsa şimdiden teşekkür ederim
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bostanci sanayiye Murat ustaya gidiyorsun, yerini bilmiyorsan Tac Mercedes'e ugra sor (onlar zaten yonlendiriyor, rakip degiller, cekinmeden sorabilirsin )

Bilgisayara baglayip bakiyor sensorlerden bozulan biri vardir, cikma falan oluyo elinde takar gonderir. Bilgisayar hangi sensorun bozuk oldugunu gosteriyor zaten, benim basima 2-3 kere geldi de Mercedes'in gozunu seveyim demistim

Benimkiler pahaliydi cikma 90 lira falandi galiba rakami net hatirlamiyorum da, W211'in daha ucuzdu ama eminim

ates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bostanci sanayiye Murat ustaya gidiyorsun, yerini bilmiyorsan Tac Mercedes'e ugra sor (onlar zaten yonlendiriyor, rakip degiller, cekinmeden sorabilirsin )

Bilgisayara baglayip bakiyor sensorlerden bozulan biri vardir, cikma falan oluyo elinde takar gonderir. Bilgisayar hangi sensorun bozuk oldugunu gosteriyor zaten, benim basima 2-3 kere geldi de Mercedes'in gozunu seveyim demistim

Benimkiler pahaliydi cikma 90 lira falandi galiba rakami net hatirlamiyorum da, W211'in daha ucuzdu ama eminim
    murat usta bayrak mercedes murat ustamı?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)