User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Vanalı orta sustucu...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Vanalı orta sustucu...

Aklımda şöyle bir icat var icat denilebilirse tabi eğer egzozu yaptıracağım usta olur derse vanalı bir susturucuyu son susturuculu egzoz olarak değilde orta susturucu olarak kullanıp herhangi bir polis çevirmesi durumunda çıkacak olan egzoz sesini engellemeyi düşünüyorum. Genelde vanalı susturucular egzozların son susturuculu egzozları olarak kullanıldığından olur mu olmaz mı hiç bir fikrim yok.

Bu susturucu konusu hakkında daha önce bir tecrübesi yada bilgisi olan var mı?

Neden böyle bir şeye ihtiyaç duydun diyen olursa diye açıklamamı şöyle yapayım: Aracım rx8 biliyorsunuz orjinal egzozu çift çıkış headers takıp uca kadar düz boru çekmeyi planlıyorum ve çift varex alıp hem takacak yerim yok hemde maliyeti çok yüksek.

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Heralde cut out sistemlerin %90i sizin bahsettiginiz ortadan once bulunuyor
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yok benim istediğim cut out değil mid pipe silencerın vanalı olması içinde kapak olan bir mid pipe silencer istiyorum yani...

bu arada varex egzozlar performanstan düşürüyor diyorlar var mıdır aslı astarı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben daha yeni ortaya taktım kumandalı cut out tarzı olanlardan ses dehşet oldu patlama seslerini demiyorum bile ama merkezde gezmek sıkıntı oldu kapatasımda gelmiyo 1500-2000 devirde çeyrek gazla gidip vites atınca bile pata pata pata fln yapıyo sona takıcaktım ben ama hem dıştan çok görünecekti hemde ses az çıkacaktı ondan ortaya taktım ben astranın orta susturucusu hayvan kadarmış ztn 4-5 bine kadar ses bass baya sonra tatlı bi ses oluyo bass inceliyo fln çok hoş oldu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)