User Tag List

Sayfa 227/1195 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon
22691 sonuçtan 4.295 ile 4.313 arası

Konu: 207 RC Cadde kullanımı için modifiye yardım?

Antalyalogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nereye konuyor bu baskanim
    Ehehehhe Sol ayak dayama yeri kankuşlar..

'' Detaylı Araç Bakımı, Temizliği ve Boya Koruma '' :

http://detayciyim.blogspot.com/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bro bulmuşsun yine bişeyler

tampon olayına girişemedin mi hala?

demircan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Antalyalogy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

20 eurocuk + 3 euro kargo
    canım kardeşim bunu bilmek için çok zorlanmadım ama senin parça birebir karşılamıyur yerini, vida delikleri orjinalinde sağda kalanlar köşede solda kalanlar ortaya yakın senin buduğun parçada her iki tarafta köşede

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Naman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen anlamadım ben de

RT3 bu.. Artık kullanılmıyor ve sıfır araç üretiminde sunulmuyor.. Ve de bu teyple beraber ekran şart.. Ekranın da değişmesi demek tüm kabin içi konfor beyninin değişmesi demek Tek renk bile olsa farklı bir tek renk ekranı var bunun..

Teybin Video destekli ve normal olmak üzere 2 versiyonu var. Fotodan hangisi olduğu anlaşılamıyor, torpido fotosunda RCA girişlerine bakmak lazım 3. sarı bir RCA varsa videoludur.

6574.93 videosuz
    6574.A1 videolu - bunda fotodaki büyük ekrandan da almak gerekiyor.

Dediğim gibi 2-3 sene evvel bıraktı PSA bu aleti.. Rt4 ve türevi rt5 var rt serisinden.. 4 le 5 esasen aynı.. 2sinde de 10GB HDD var.. mp3 player olarak kullanılabiliyor böylece.. Hem simkart hem bluetooth telefon var(rt3'te bluetooth yok sadece simkart)

Şu an Türkiye'ye gelenlerde de 308CC Feline Plus ve 407 GT Line'da RNEG diye yeni jenerasyon geliyor.. RNEG'ler menu tasarımı olarak rt serisinden daha estetikler ancak özellik olarak eksikleri var.. rt3teki gibi simkart desteği yok.. Bluetooth telefon desteği var.. GPS mevcut.. Ancak video oynatamıyor.. HDD de yok... Haritayı SD karttan istiyor.. Şu an üretilen ve nerdeyse son 1,5 senelik üretimde sadece RNEG kullanılıyor.. rt'lerin tümü rafa kalktı diye biliyorum.

En gelişmiş olan ise NG4.. Her bi halt var bunda yukarıda saydığım.. Ayrıca NVIDIA chipset 3D işlemcisi var.. Bina modellemeli navigasyon filan yapıyor. Oyun, DVD oynatabiliyor vs. 207'de yok yalnız bu ve olmayacak. 308, 3008, 5008 de var diye biliyorum. 407'nin durumu nedir bilmiyorum.

Ticari Adlar:

rd4 - WIP AUDIO (Türkiye'deki tüm peugeot'larda standart olan teyp)
    rt4/5 - WIP COM
    RNEG - WIP NAV
    NG4 - WIP COM 3D
    olarak geçiyor ticari olarak.. WIP= World In Peugeot, rt3 çok eski olduğundan WIP ismi yok.. o zamanlar WIP'leri kullanmıyorlardı.

Rt4 ile 5 arasında sanırım bir DVD oynatabilme farkı var sanırım. Siluet olarak aynılar.

207 de NG4 hariç hepsi kullanılmış zamanında.. RD4 harici tüm teypler ekran değişikliği istiyor tek renk dotmatrix ekran olsa bile..

Ekranlar da sadece ekran değil.. Yol bilgisayarı beyni ıvır zıvır herşeyin beyni o ekrana gömülü..

Türkiye'ye gelen RNEG li modellerde TR haritası mevcut değil ama GPS ve Pusulası çalışıyor.. Türkiye şeklindeki bir çölde gidiyormuşsunuz gibi gösteriyor. Menulerinde Türkçe yok..Sesli navigasyonda da yok.. TMC desteği de mevcut ama TMC zaten Türkiye de kurulu bir hizmet değil
    RNEG'lere TR haritası için bir ara bana geldiler şahsen tüm bağlantıları vs ayarladım ama sonra yönetim değişti vazgeçildi biz kendimiz hallederiz dendi ve kaldı.. Ne aşamadalar bilmiyorum.. Kasım'da RNEG için komple avrupa haritası çıkacak güncellenmiş olarak belki onda Turkiye gelir.. Haritaları Navteq sağlıyor.. Gelse de aşırı detaylı gelmeyecek o yüzden.. Ben Başarsoft la anlaşmıştım oysaki

4007'deki navigasyonun bu yazdıklarımla en ufak alakası yoktur. Onda Rockford'un 30GB'lı GPS li bir tesisatı(Fosgate sanırım adı) kullanılıyor 30 cm sublı çok sağlam bir setle satılıyor onlar dokunmatik ekranlı orjinal üretim olarak..

WIP serisindeki hiçbir ekran dokunmatik değil.
    Peki navigasyonu sallasak ben aslında o teybi ve ekranı istiyorum hazır abim de 3-4 gün fransada olacakken acaba 2.el falan bulabilirmyiz?

karsiyakaliozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki navigasyonu sallasak ben aslında o teybi ve ekranı istiyorum hazır abim de 3-4 gün fransada olacakken acaba 2.el falan bulabilirmyiz?
    e-bay fransada cok vardı satan yanlız iş ekranla bitmiyo namanın dediği gibi mesaketli iş baya bro
    ''Türkiye; Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e..." DANIEL DUMOULIN

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı demircan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    canım kardeşim bunu bilmek için çok zorlanmadım ama senin parça birebir karşılamıyur yerini, vida delikleri orjinalinde sağda kalanlar köşede solda kalanlar ortaya yakın senin buduğun parçada her iki tarafta köşede
    Vidalarık nolcek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı karsiyakaliozi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e-bay fransada cok vardı satan yanlız iş ekranla bitmiyo namanın dediği gibi mesaketli iş baya bro
    Şöyle bir şey var mesela ..

http://annonces.ebay.fr/viewad/AUTOR...OPE/5010113752

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teyp after market gibi gorunuyo sankı
    ''Türkiye; Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e..." DANIEL DUMOULIN

demircan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vidalarık nolcek
    ne kadar ayıp hiç yakışıyomu,önce altına bir kalıp sonra yeni parçayı onun üstüne montaj tam bana yakışır proje

slowmotion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    p2263 arıza kodu neyden kaynaklanıyor?
    AmcaPolo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

belki işinize yarar..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende roll akşamları rutinleşen arıza kodu..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende roll akşamları rutinleşen arıza kodu..
    roll mü enson role çıkalı baya bi olmuştu sanırım

haberimiz olmadan akşamları çıkıp sıkıyomusun yoksa bro

Naman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ehehehhe Sol ayak dayama yeri kankuşlar..

Ya asıl buna benzer 'RC Parking Only' gibi bir tabela yaptırıp evin önüne asma projem var benim

Navigasyonu sallıyor isek amaç renkli büyük ekran mı? yoksa teybin özellikleri mi?
    Çünkü rt3'ler RC'lerin çok az adetteki ilk üretimleri haricinde BSI ile uyumsuzlar.. rt4 ve sonrası lazım.. rt4/5'in görüntü olarak tek farkı Peugeot logosu bulunan tuşun boyunun biraz uzun olması..

Bununla ilgili fransız forumlarında bir takım çalışmalar mevcut.. Bir kere de Donanım Haber'de biri montajı gerçekleştirebilmişti.

Ama karsikyakaliozi'nin de dediği gibi biraz meşakkatli bir işlem. Komple dashboard bile inebilir aşağı..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    naman caddede rc deyılde peugeot yazan bulmusdum 1-2 yerde

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya asıl buna benzer 'RC Parking Only' gibi bir tabela yaptırıp evin önüne asma projem var benim

Navigasyonu sallıyor isek amaç renkli büyük ekran mı? yoksa teybin özellikleri mi?
    Çünkü rt3'ler RC'lerin çok az adetteki ilk üretimleri haricinde BSI ile uyumsuzlar.. rt4 ve sonrası lazım.. rt4/5'in görüntü olarak tek farkı Peugeot logosu bulunan tuşun boyunun biraz uzun olması..

Bununla ilgili fransız forumlarında bir takım çalışmalar mevcut.. Bir kere de Donanım Haber'de biri montajı gerçekleştirebilmişti.

Ama karsikyakaliozi'nin de dediği gibi biraz meşakkatli bir işlem. Komple dashboard bile inebilir aşağı..
    307 ye takmışlardı RT3 Color olanı. Yurt dışında RT3 leri 206'larada takıyorlar. BSI ayarı gerekmiyor ama bizde. Çok az adette 206 RC de RT3 navigasyonlu olarak satıldı.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Naman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet 307 SW idi sanırım araba.. 206larda işlem daha basit.. Biz de renkli ekran takmasak ta stock teybin block lcd ekranını çok satırlı dotmatrix ekranlarla değiştirmiştik birkaç kez.. Gerçi kendi araçlarımızda yaptık sadece bunu.

karsiyakaliozi, evet Peugeot olanı sağda solda çok satılıyor ama RC ye özel birşeyler yaptırmak lazım sanki

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet 307 SW idi sanırım araba.. 206larda işlem daha basit.. Biz de renkli ekran takmasak ta stock teybin block lcd ekranını çok satırlı dotmatrix ekranlarla değiştirmiştik birkaç kez.. Gerçi kendi araçlarımızda yaptık sadece bunu.

karsiyakaliozi, evet Peugeot olanı sağda solda çok satılıyor ama RC ye özel birşeyler yaptırmak lazım sanki
    kendı otoparkım olsa illakı yaptırıırm normal otoparkda zor olur kullanmam

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Biz çok arkadaşa yol bilgisayarı taktık RC'de. Yanlız ben hep şey istiyorum. Bu RT3 lerin dotmatrix küçük LCD si var yol bilgisayarından az büyüp. Ama yeni tip yol bilgisayarı. Makyajlı 307 ile başlayıp 207 ile felan giden şekilde. Ondan takmak istiyorum ama teybi değiştirmek istemiyorum. Acep olurmu.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)