User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
43 sonuçtan 39 ile 43 arası

Konu: Kasnak & hafiletilmiş volan hafifler...

-ER- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Question

Arkadaşlar Bu SplitFire Buji yada NGK bujilerden nereden bulurum bulsam bile benim aracıma hangilerinde alacağım ve kablolarınıda istiyorum. BU konu hakkında bana yardımcı olabilirmisiniz ?

boosted_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam bence aracında hangi işlemler wr onları yazarsan çok daha ii olur benim anladığım kadarıyla egzost ve chip war şimdi sana bldiğim bikaç bişi söliyeyim öncelikle atmosferik araçlarda egzost çapının büyük olması alt devirleri öldürür üst devirleri canlandırır sıkıştırmayı azaltmış olursun yani onun haricinde arabanda hava filtresi nasıl ve hangi durumda eğer onuda 30000 km boyunca hiç ellemediysen bence bu saatden sonra hiç elleme şaka tabiki havayı çok ii alman önemli öle hava filtresi 7 hp verir felan saçma şeyler öncelikle havayı çok ii soğuk olarak alman gerekir onun haricinde egzostunu orjinale çevirmen alt devirlerini güçlendirecektir son susturucu ile gayet güzel olur onun haricinde arkadaşlar sölemişler zaten kompresyonu ölçtür die okadar zor bişi değil bujileri söküp ölçüyolar hafif kasnak bence son iş olabilir öncelikle diğerlerine bi bak istersen orj cipi bi tak yine bak bakalım ozaman nekadar elde edicen belkide chipde bişi wardır yurt dışında atmosferik 190 ve üzeri hp alanlar war dereceli timing cai chip egzost ebay bu konuda sana yardımcı olucaktır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkür ediyorum. aracıma zaten orj. egsozu geli taktım filtreyi temizliyorum arada sırada. aşağıda duruyor zaten soğuk hava aldığı şüphesiz. doğru düzgün ben bir bakımımı yaptırdıktan sonra DYNO ya bir dah açıkacağım o zaman ne olduğunu aşşa yurakı anlaşılır die düşünüoyorum. Acilen yapmam gerkenler.
    Baskı+Balata Şanzıman yağı Motor yağı Bujiler.
    Yürüyende de isteyen şeyler var ama motor u öncelik alıyorum
    Bu işlermlerden sonra bi kurum temizlemlemeye dalarım diye düşünüyorum,soraa dyno
    o zamanda bu veriler çıkarsa napcaz bilmiyom

VteC_MaNiaC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ERel araba nasıl oldu :=?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla balata şahane 10numara ne diyim ama çok kısa oldu yavvs eminim ki çok deyişti valla.
    Ve biraz set şimdilik ama abartmıyorum debriyaj mesafem abartısız ----------------------------- bu kadar basıyorum cidden.
    Ama biraz tam köklemek gerekiyor 1 e alırken. pazarteside şu bujileri ve karbon clean işlerimi hallediğim ve klima motorunu söktürdükten sonra fark eder eminim. Klima motoru çok çalıyormuş güçten klima çalışmazken bile.
    Sonra bi DYNO yaparım 100% eminim deyerler deyeşecek.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)