User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Clio rsi tekleme sorunu ve batırdanma

eticet06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Talking Clio rsi tekleme sorunu ve batırdanma

merhaba arkadaslar yaklasık 4 ay once clıo rsi arac aldım bu aracı sekman atıldı ve aracla bılende bılmeyende kurcalamıs dun gece hararet musurunu takmamıslar hararet gostergesı calısmıyordu taktım bırde bosta fıs gordum onun ne oldugunu baktım oksıjen sensoru yanı halk arasındakı lambda sensoru onuda taktım sabah ıse gelırken araba tekleme yaptı baya rolantı dusup ınmeye basladı bır kac kere ısop ettı sensor takılı degılken bu sorunum yoktu ama yakıt km de 500 krs yakıyor sızce bu sensoru taktıktan sonra reset vs gıbı bır sey yapmam gereklımı bırde hava fıltremın bogazından hava kacırıyor bunun etkısı olurmu cvplarınız ıcın sımdıden tsk ederım

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eticet06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar yaklasık 4 ay once clıo rsi arac aldım bu aracı sekman atıldı ve aracla bılende bılmeyende kurcalamıs dun gece hararet musurunu takmamıslar hararet gostergesı calısmıyordu taktım bırde bosta fıs gordum onun ne oldugunu baktım oksıjen sensoru yanı halk arasındakı lambda sensoru onuda taktım sabah ıse gelırken araba tekleme yaptı baya rolantı dusup ınmeye basladı bır kac kere ısop ettı sensor takılı degılken bu sorunum yoktu ama yakıt km de 500 krs yakıyor sızce bu sensoru taktıktan sonra reset vs gıbı bır sey yapmam gereklımı bırde hava fıltremın bogazından hava kacırıyor bunun etkısı olurmu cvplarınız ıcın sımdıden tsk ederım

araba turbomu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yok ustadım 1.8 rsi düz...

tayreep_john - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    akışmetre ye baktın mı ??? batırdama derken
    SM PERFORMANCE

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oksijen sensorun arizali. F3r motor oksijen sesnsorunu sokunde rolantisini vs ayarlar. sorunsuz yola devam eder. Arizali sensoru takincada arabanin dunyasi degisiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadalar kımısı bujıye fazla benzın gelıyor dıyor kımısı bu yag dıyor arac calısırken ben oksıjen sonsorunun fısını cektım arac halen telıyor hava fıltresının kınıde aynısını denedım yıne etkılenme yok arac calısır halde 2 ve 3 goz bujı kablosunu cekıyorum yıne arabanın calısmasında bır duzelmede veya farklılık olmuyor aynı sey enjokterler ıcınde gecerlı bugun kapak sokulup olcturulu kapakta sorun yokmus yarın kollar sokulup sekmanlara bakılacak bakalım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 ve 3 bujı gozunde yaglama var sekman atan ustad o yag degıl benzın dıyor bakalım yarın ne olacak burdan yazarım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)