User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Kablo yanma Sorunu.

-Barut-
    Misafir

Post Kablo yanma Sorunu.

Merhaba arkadaşlar 5 6 gün önce hastası oldugum e30 araca kavustum baskı balata motor fren bakımları yapıldı ama elektiriği bugün yaptırmayı dusunuyordum ta ki evin önüne park edip camı otomatikten kapatma eyleminde bulunana kadar önce her yeri duman aldı sonra otomatik camın soketleri ve kabloları kömür oldu. Allahtan akıl edip kontagı kapattım ve akünün kutup başlarını cıkarttım. 20 25 dk sonra kutup başlarını takıp aracı calıstırmayı denedıgımde elektirik gelmiyor. araç çalışmıyor yani şimdi
    1 bu aracın nesi olabilir komple tesisatı mı yenilemem lazım. akü zaten değişecekti
    2 istanbulda bu işten en temiz ve makul şekilde yapacak hangi usta vardır referans olur musunuz?
    3 araba konusunda acemi oldugum için başka nerelerinede baktırayım ki sıkıntı cıkmasın

yardımlarınızı rica ederim arkadaşlar . allah kaza bela vermesin.

pcvirus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    camı otomatikten kapatma derken araçta cam kapatma modulu mü vardı
    yani arabada ne olursa olsun bağlı olan herşeyin sigortası vardır
    ne kadar şase ederse etsin sigorta atar
    ha bizim kasaplarımız cam modulu bağlayalım diye senin tesisatını biçti ise ona bişey diyemem
    muhtemelen ana sigortalardan biri atmıştır
    eğer olurda sigortadan ise
    şase yapan bu şey her ne ise komür olan kabloları ya soketini çıkar yada kes orjinal tesisat yandı ise o iş kötü işte tek tek ayıklamak lazım

serci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyi bir usta için pm attım dostum

-Barut-
    Misafir
    eved otomatikti kapatırken kül oldu birden. bakalım şimdi burda arkadaşlar yarın sorunu anlamaya çalışacaklar . çok masraf çıkarsa orjinal tesisat mahvolduysa artık adam gibi bi ustaya goturup yaptırma durumunda kalacağım.

serci pm attım üstad.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)