User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: arkadaşlar acl yardım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

arkadaşlar acl yardım

90 model e30 3.16i aracıma 3 gün önce bakım yaptım içinden 3 litreye yakın bir yağ cıktı bende mobil 10 40 4 litre yağ koydurdum hava fitresi ve yağ filtresi degişti son saniye hararetin 110 olduğunu gördüm fan termiği bozulmus hemen degiştirdik motordan felaket güzel derece ses gelmeye basladı termikten dolayı

bügn farkettigim birşey ise az gaza basıp cektini böyle ince ıslık gibi yada kedi sesi inceliğinde bir ses geliyor termiğin oradan bana denilen devirdayim bozulmus dediler kayseri götürmeyi düşünüyorum yarın siboplardan hafiften bir şakırdama var ilk aldığımda az vardı bakımdan sonra biraz arttı tabi benim endişelerimde arttı sizce neden oluyor olabilir ?

ağabeyimin görüşü ise 25 yıllık araba bir yerini yapsan diger taraf patlak verir hiç elini sürme birşey olmaz diyor ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hiçmi bilen yok arkadaşlar

PPR engineering - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abinizin görüşü ilginç 25 yıllık araba bırak bir 25 yıl daha calışsınmı diyor kayseride tanıdığım ustalar ben sizi yönlendireyim onlar halletsin işinizi sıkıntı bir daha yaşamazsınız.Anafartalar oto telide yazarım gidecekseniz.
    Zahida, aklına ehl-i hikemin olma hasud, vermeyince sana Ma’bud ne yapsın Mahmud. ( Şinasi )

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler