User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
28 sonuçtan 20 ile 28 arası

Konu: Mazdacılar bi bakıverin MAZDA M-V ATF (TYPE M5) nerede ulan bu yağ...

MazdaSpeed3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar,
    Ben Merser'de değiştirdim tüm şanzıman yağı, süzgeci.
    Keşke önceden görseydim yardımcı olurdum ama baktınız mı bilemiyorum tabi.
    Güzel günlerde kullanın.
    Emniyet kemeri kullanmadan aracınızı hareket ettirmeyin lütfen!

Baby MPS i görmek için : http://www.techturkey.com/forum/foto...ml#post6578975

Setre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen Merser'e başvurabilirsin en kötü elinde olmasa bile getirtiyor merser yurtdışından. Biz rx-8 e FL22 bile buluyoruz ordan

TR deki servislerden sadece 2 tanesi biliyor FL22 nin ne olduğunu düşün artık
    Risksiz bir Sürüş düşünemiyorum, her pilot kendini geliştirmeli, her pilotun kendi limitleri var benim ki diğerlerinin biraz üstünde !
    A.Senna

http://instagram.com/emresetre

timucintt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    FL22 banada yakında lazım olacak... utanmazsa cam suyu koyacaklar çünkü radyatöre
    1991 HONDA CRX - TOTALLED
    1988 TOYOTA CELICA GT ST162 - SOLD
    1991 HONDA INTEGRA LS - SOLD
    1990 HONDA CIVIC EF - SOLD

85-92 OLDSKOOL COMING SOON

slimx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim 5 tane mazda'm oldu arkadaslar. (yurt disinda). FL22 Coolant sadece, omuru "goya.. daha uzun" diye kitap'da yaziyorlar. Yoksa normal kullansanda 1. garantisi gitmez zaten servis bile normal antifreeze kulaniyor 2. sadece 3 yilda bir degistircen 10 yilda bir degil .
    ===
    M-V ATF icin.
    AMSOIL Signature Series Multi-Vehicle Synthetic Automatic Transmission Fluid

AMSOIL alternatif yapiyor. UNIVERSAL yag yapiyor onuda kulanabilirsin gayet rahat olur.

Cok istiyorsan:
    Unutmayin FORD ve MAZDA ortakdir, ATF-5 bulursan FNR-5 (yani.. M-V yagdir). ATF-5 bire bir ayni, ara mazda'ya sor. unutma ATF5 ve ATF-5 DEGISIK! hic birsey farketmezde takintin varsa ..

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı slimx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim 5 tane mazda'm oldu arkadaslar. (yurt disinda). FL22 Coolant sadece, omuru "goya.. daha uzun" diye kitap'da yaziyorlar. Yoksa normal kullansanda 1. garantisi gitmez zaten servis bile normal antifreeze kulaniyor 2. sadece 3 yilda bir degistircen 10 yilda bir degil .
    ===
    M-V ATF icin.

AMSOIL alternatif yapiyor. UNIVERSAL yag yapiyor onuda kulanabilirsin gayet rahat olur.

Cok istiyorsan:
    Unutmayin FORD ve MAZDA ortakdir, ATF-5 bulursan FNR-5 (yani.. M-V yagdir). ATF-5 bire bir ayni, ara mazda'ya sor. unutma ATF5 ve ATF-5 DEGISIK! hic birsey farketmezde takintin varsa ..
    konuyla alaksız ama sana bişey sorcam yaşın 22 yazıyo eyer yanlış değilse ,bu yaşta 5 tane mazdayı hangi zaman dilimlerinde aldın kullandın sattın ,takip ediyorum bayada bilgili bi kardeşimissin büyük bi ihtimalle yaşını yanlış yazdın
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yabanciyim.

16 yasindayken ilk arabami aldim, onun yaninda tabiki hem annenin arablari var, babaminda. Modifiye dunyasina 17 yasinda girdim, yuksele yuksele tecrubeli oldum. Turkcem biraz dandik ama konusurum rahat rahat .
    SCRM GARAGE

timucintt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı slimx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ===
    M-V ATF icin.

Cok istiyorsan:
    konuyu baştan sonu kadar okusaydın zaten gerekli herşeyi yazdım ford ve mazda ortak olduğunu biliyorum yağı üreten japon firmasının adresini bile koydum yukarıya... ayrıca amsoilün koyduğun linki ATF MV nin alternativi ama ATF MV type m5 ile aynı değil sen aynı diyorsun ama değil servisi aramama gerek yok... mazda bu yağlar için bütün dünyaya 50 kez bülten bile yayınladı aynı değiller diye rengi bile aynı değil bir kere bu yağların...
    1991 HONDA CRX - TOTALLED
    1988 TOYOTA CELICA GT ST162 - SOLD
    1991 HONDA INTEGRA LS - SOLD
    1990 HONDA CIVIC EF - SOLD

85-92 OLDSKOOL COMING SOON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    AMSOIL ayni demedim - UNIVERSAL ALTERNATIF dedim. Lutfen tekrar oku.
    ATF-5 FORD yagi aynidir (rengi, kokusu, sisesi bile ayni duruyor), Ford'da baya turkiye'de yayili muhtemelen arkadaslar onu daha rahat bulabilirdiye onerdim.
    SCRM GARAGE

veliazak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fl 22 için Muğla Mazda Servisi ile görüşün, çok uygun fiyata elinde bolca var(dı)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)