User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
27 sonuçtan 20 ile 27 arası

Konu: ***yag yakma sorunu***

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kapagı acın artık rektefıyecı gelsın baksın segman atılcak conta subabp lastıklerı işte genelde rıg marka kullanıyor cogu servıstekıde rıgmıs 1 mılyar felan işçilikle tutar

VTEC® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracı 2. el aldıysanız km düşürülme olayınıda göz önünde bulundurun. ben 2.el araç satıyorum istanbulda büyük bir renault bayiinde. adam gözümün önünde 480.000 km'deki kangoo'yu oto pazarında 76.000 km de sattı. bu tip bir durum varsa arabaya kusur bulmayın. satıcıda sorun olabilir. çünkü 118.000 km yazmışsınız araca honda için bu km'ler çocuk oyuncağı gibi hiç bakımsız olsa bile tabiki mubalağ ediyorum bu tarz bir sorun yaşamamanız lazım.

diğer bir etkende yağ filtresi değişimi yakın zamanda yapıldıysa gevşekse kaçak yapabiliyor ki başıma geldi yada karterdeki keçeden kaçırıyor olabilir. kontrol etmekte fayda var

Sierra Rs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gecmis olsun motoru komple indirtip komple tüm parcaları degistirmen sizin hayrınıza olur.

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    acele etme hocam hemen komple motor indirdin. sorunun ne olduğunu arkadaş tam bilmiyor bile belki filtreden bile kaçırıyor olabilir.

C A N
    Misafir
    hazır konu açılmışken, benim arabada da başladı yag eksiltme.... normal çalışmada ne koku var ne duman. ancak red line civarında hızlı vites değiştirince, aynadan arkaya bakıyorum masmavi duman çıkıyor. Ama sadece sert şekilde yapılan vites değişimlerinde
    turbodamı sorun vardır içerdemi? baya bi yağ eksiltmiş araç. oil cath tankım bomboş ama

senna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı C A N Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hazır konu açılmışken, benim arabada da başladı yag eksiltme.... normal çalışmada ne koku var ne duman. ancak red line civarında hızlı vites değiştirince, aynadan arkaya bakıyorum masmavi duman çıkıyor. Ama sadece sert şekilde yapılan vites değişimlerinde
    turbodamı sorun vardır içerdemi? baya bi yağ eksiltmiş araç. oil cath tankım bomboş ama

turbonuza bi bakın belki turbonun emişten alabiliyor olabilir motor içine yada segmanlarınızda sorun olabilir ayrıca karter havalandırması iyi çalışmıyor olabilir bu yüzden turbo keçelerden yağ bırakıyor olabilir
    körler sağırlar

rahmi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı VTEC® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracı 2. el aldıysanız km düşürülme olayınıda göz önünde bulundurun. ben 2.el araç satıyorum istanbulda büyük bir renault bayiinde. adam gözümün önünde 480.000 km'deki kangoo'yu oto pazarında 76.000 km de sattı. bu tip bir durum varsa arabaya kusur bulmayın. satıcıda sorun olabilir. çünkü 118.000 km yazmışsınız araca honda için bu km'ler çocuk oyuncağı gibi hiç bakımsız olsa bile tabiki mubalağ ediyorum bu tarz bir sorun yaşamamanız lazım.

diğer bir etkende yağ filtresi değişimi yakın zamanda yapıldıysa gevşekse kaçak yapabiliyor ki başıma geldi yada karterdeki keçeden kaçırıyor olabilir. kontrol etmekte fayda var

ewt bızde sasrıdık 118 000 km honda ıcın bole bır sorun cıkarmasını...
    sorun fark edılınce arac lıfe kaldırıldı bakıldı hıc bıyerde kacak falan yok artık motor acılcak bakılcak..

VTEC® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eğer kaçak birşey yoksa yüksek ihtimalle kmsi düşürülmüş olabilir. zaten araban usta ellerde kapak açılırsa motor içi aşınmalarından yıpranmalarından usta az çok anlayacaktır. motor durumunu. ben firma olarak 2.el takastan gelen ve nakit satın aldığım araçların %70'ini esnaflara veriyorum eğer aralarında güzel araçlar çıkarsa onlarıda binici müşteriye ayırıyorumki. çevremde tanıdığım bildiğim gördüğüm birçok esnaf var ve bu km indrime işini yapıyorlar. adam 13.000 km'de araba alıyor. 2008 model onu bile 3.500 km yapıp öyle satıyor bu 2.el işi buralara kadar geldi anlayacağınız.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)