User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Bir garip sorun..

Turboğuz54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bir garip sorun..

Sorun elektriksel aslında ama nereye acıcağımı bilmediğim için buraya açtım bilgili olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

Sorun şu aracın torpidosuna aşırı ısı gelince yani güneşin altında bırakınca aracın kadranında yağ akü el freni ışığı yanık kalıyor km saati ve benzin göstergeside çalışmıyor bu aracı güneş görmeyen bir yere çektiğimizde ise araba soğuyor bu sorun ortadan kalkıyor fakat tekrar aracla yol yapın eğer güneş varsa hava sıcaksa tekrar aynı sorunu yapıyor mesela kış aylarında bunu hiç yapmadı şimdi havalar açtı tekrar yapmaya başladı aracı güya işin eğli bi elektrikciye bıraktık herşeyi kontrol ettiğini söyledi arac 1 haftaya yakın kaldı sorun km saatinin arkasında bişey varmış bi modül mü ney o ısınınca bu problemi yapıyormuş km saatide bulamadık buralarda deneyemedik sizce nedir sorun varmı aramızda elektrikci olan arabayı elektrik elektrikci gezdirmekde istemiyorum cok kurcalıyolar en son km saati alıcam o da değik ise 400-500 boş yere vermek istemiyorum
    SAPANCA AUTO CLUB

CRM PERFORMANCE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok basit bir sebebi çıkacaktır ancak aklıma ilk gelen (bilgim yok bu konuda, bilenler daha net cevaplar) bu göstergelin bağlı olduğu yerlerde ki lehimler yılların getirdiği metal yorgunluğunun neticesi yenilenmesi lazım sıcaktan dolayı özelliklerini kaybediyorlar ve buna sebep oluyorlar.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)