User Tag List

Sayfa 38/55 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon
1033 sonuçtan 704 ile 722 arası

Konu: Ledli far ampülleri inceleme-detay

0M42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir arkadaşımdan niken marka h4 led ampül aldım arkasında fanları var aydınlatmasından falan memnunum ama fanlar ses yapmaya başladı.Bu fanlar hiç olmasa ne olur iptal edeyim diyorum bazılarında fan vs yok.
    Ya örs olacak sağlam duracaksın, yada çekiç olacak zamanında vuracaksın..

marikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 0M42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaşımdan niken marka h4 led ampül aldım arkasında fanları var aydınlatmasından falan memnunum ama fanlar ses yapmaya başladı.Bu fanlar hiç olmasa ne olur iptal edeyim diyorum bazılarında fan vs yok.
    Bir kaç dakikaya ısınıp zayıflıyor. Yanmaya devam ederse bozuluyor LED.

marikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

TechTurkey Maxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 0M42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onlarda fan yok ama kocaman soğutucu niyetine metalden örgü telleri var arkasında
    ve sıcaklığa göre ışığın şiddetini kısıyor onlar, yani ne kadar ısınırsa o kadar az ışık veriyor
    hayatta sıcaklıktan dolayı bozamazsın onları. Tabiki bu bir çeşit sahtekarlık.
    atıyorum 40 watt diye satın alıyorsun ama gerçekte kullanırken 25 watt gibi yanıyor.

fanı iptal etme bozulur sendeki

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    CNSUNNYLIGHT H4 Hi/Lo H7 H11 9005 9006 LED Car Headlights 8000lm 3000K 4300K 6000K High Brightness Auto Lights Conversion Kit-in Headlight Bulbs from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group

ilk bu ürünü aldım. fena değil kaliteli yağmurlu hava dışında sorun yaşatmadı. beyaz ışık olduğu için kırılıyor ışık. dedim biraz daha iyisini alayım bu xml2 chip. xhp50 yada xhp70 alayım dedim.
    hlxg Hi/Lo H4 XHP50 LED H7 H11 9006 HB4 HB3 Car LED Headlight Kit 12000LM 30W XHP70 Automobiles Replacement Bulb 6000K White 12V-in Headlight Bulbs from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group

bunu aldım ürün geldi baktım aynısı. satıcı ile konuşuyorum h4 olduğu için xhp50 , xhp70 olmaz dedi. ama üründekiler benim ilk aldığım xml2 ile aynı oyüzden olabildiğince iade alacağım. h4 olarak xhp50 net bulamadım.

ayrıca fan sesi motordan duyulmuyor zaten bence sorun değil fan sesi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar yeni lamba alacağım sizce hangisini tavsiye edersiniz.
    biri lumileds diğeri xhp50 cree
    Tahmini Teslimat Zamanı

Tahmini Teslimat Zamanı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yeni lamba alacağım sizce hangisini tavsiye edersiniz.
    biri lumileds diğeri xhp50 cree
    Tahmini Teslimat Zamanı

Tahmini Teslimat Zamanı
    diyelim her iki ampülün ledleri orjinal (pek olmaz ama hadi neyse)

birinci linkteki lumiled luxeon z modeli led kullanmış, H4 sürekli yanan kısımda sağ-sol 6 tane led var değilmi?
    LUXEON Z High Power LED Emitter | Lumileds
    bu ledlerin 1 tanesine kabaca 150 lümen ışık veriyor desek 150x6 = 1 ampül 900 lümen (devamlı ışık veren tarafı)

diğerine geçelim, onda da cree xhp50 led kullanılmış, sürekli yanık kısmında sağ-sol 2 tane led var.
    XLamp XHP50 LEDs | Cree Components
    bu led için max 2546 lümen yazıyorki onu 2000 lümen bile desek
    2000 x 2 = 1 ampül 4000 lümen (devamlı ışık veren tarafı)

acele yazdım iyice kontrol edin sizde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Maxi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    diyelim her iki ampülün ledleri orjinal (pek olmaz ama hadi neyse)

birinci linkteki lumiled luxeon z modeli led kullanmış, H4 sürekli yanan kısımda sağ-sol 6 tane led var değilmi?
    LUXEON Z High Power LED Emitter | Lumileds
    bu ledlerin 1 tanesine kabaca 150 lümen ışık veriyor desek 150x6 = 1 ampül 900 lümen (devamlı ışık veren tarafı)

diğerine geçelim, onda da cree xhp50 led kullanılmış, sürekli yanık kısmında sağ-sol 2 tane led var.
    XLamp XHP50 LEDs | Cree Components
    bu led için max 2546 lümen yazıyorki onu 2000 lümen bile desek
    2000 x 2 = 1 ampül 4000 lümen (devamlı ışık veren tarafı)

acele yazdım iyice kontrol edin sizde

Hakan abi,
    Bende şuan cree xm-l2 modeli var led başına 1000 lümen yazıyor. X2 olunca 2000 diyelim şuan kullandıklarım idare eder. aydınlatma olarak karanlık ıslak yolda kötü oluyor. Şimşek etkisi güzel kısalar ise hiç göz almıyor bundan dolayı beğendim. Küfür yemiyoruz. Daha iyisini almak için xhp70 pahalı bide fanlı model h4 bulamadım. Xhp50 alayım dedim ortalama 2 kat daha aydınlık olacak benim için. Lumileds olan satıcı ile xhp50 için konuşunca lumileds modeli söyledi bende dedim bunun lümeni düşük yeterli gelmez bana o da bana herşey lümen değil geribildirimleri incele dedi baktım güzel görünüyor yorumlar videolar falan ondan sormak istedim. Ama bana kalırsa herşey lümen tabi dandik malları es geçiyoruz. Xhp50 modellerde ise ledler kendi sitesindeki gibi görünüyor orijinal sanırım. Amazonda var aynı ürünler görseller aynı 2-3 dolar daha pahalı sadece.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben olsam xhp50 olanı alırdım gayet açık ve net yani
    4 katı daha çok ışık veriyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Maxi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben olsam xhp50 olanı alırdım gayet açık ve net yani
    4 katı daha çok ışık veriyor
    bencede abi katılıyorum. geri bildirimi yüksek bir satıcıdan yapıştırayım. bu arada elimde iki adet xml2 oldu. birini arkadaşa verdim ama tecrübe etmiş oldum. geldiğinde yine kıyas yaparım

Gürhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vosvosumda aydınlatma sıkıntısı yaşıyorum önerebileceğiniz uygun fiyatlı H7 ampül var mıdır ? Led Halojen fark etmez yeterki iyi aydınlatsın
    1974 Volkswagen 1303s "Big" 50hp 98nM

Flickr / Tolunay Karagöz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    halojen istiyorsanız osram night breaker serisi gayet iyi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardeşim. ben cree kullanıyorum yukarıda paylaşmıştım.

facebook ta led merkezi diye sayfa var ordaki eleman bir sürü ürün almış çoğu çöp olmuş iyi olanlara garanti verip satıyor.
    Tahmini Teslimat Zamanı

onun attığı resime bakınca ürün bu. kendisi 175 tl ye satıyor. yurtdışı fiyatı belli ama çöp çıkma ihtimalide var. eleman videolar koymuş far çizgisi düzgün hoşuma gitti.
    bu arada ben 3 ürün aldım 2 si isteğim gibi çıkmadı biri hatalı geldi şansımıza uğraştırdı yani.

Mert Safa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar,

İbiza model aracıma niken led taktım uzunlara h7 yalnız bu ledler sağa sola mı bakacak yoksa yukarı aşağı mı çözemedim

Işığı dağıttığı cok belli, o yüzden kısalarda kullanmayı düşünmüyorum.

ottoman32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sislere Osram H8 Cool Blue Intense almayı düşünüyorum kullanan var mı ya da önerisi olan?
    Alıntı oxygen Nickli Üyeden Alıntı;
    "yanındaki avukat demiyor mu göte mukayyet ol 200 erkek okuyor konuyu, ortalama 14 cm den 28 mt yapar diye?"

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler H7 bixenonlu aracima sundan aldim yorumlariniz nedir ? 240tlye falan geldi...

Runstreet(TM) Super Bright 6000K White Car LED Headlight H1 H3 H4 H7 H8 H11 9005 HB3 9006 HB4 9012 HIR2 Auto Fog Lamp Light Bulb-in Headlight Bulbs from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group

-Farlarim replika bixenon oldugu icin tipi H7, haliyle h7 xenon takili ustunde de.Aydinlatmada falan sorunum yokta , eski nesil xenon oldugu icin farlari kapali(yani soguklen) sellektor atamiyor.Hatta ariza dusuyor cok zorlarsamda...
    -Bende farlar kapali sis fari ve sadece uzun huzmeleri actim, farlar acikken hersey yaniyor sorun yok
    -Birde replika olmasindan dolayi ve xenonun yuksek sicakligindan dolayi hafif karartti gibi farlarimi oyle hissediyorum en azindan Biraz uzdu

-Parasini hak edermi bilmemde runstreet ledler kaliteli diye biliyorum, P6 olanini alacaktim ama emin olamadim sigarmi sigmazmi diye...Birde o ledler fanli, ileride farin icine daha cok toz toprak yapar mi diye dusunmedimde degil...

-Aldim bir gazla indirimde diye ama(bir aralar baktigimda ciddi pahalı idi) umarim pisman etmez
    Konu Mehmetmert tarafından (07-03-2018 Saat 14:49 ) değiştirilmiştir.

-ER- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    OO BUNLAR SANIRIM HALOJEN TADINDA İŞTE BUNLARDAN İSTİYORUM AMA 3DÜN ÜZERİNE KAPAK TAKILMIŞ MAL GELİYOR
    bunuda alıp denesem mi acaba

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler H7 bixenonlu aracima sundan aldim yorumlariniz nedir ? 240tlye falan geldi...

Runstreet(TM) Super Bright 6000K White Car LED Headlight H1 H3 H4 H7 H8 H11 9005 HB3 9006 HB4 9012 HIR2 Auto Fog Lamp Light Bulb-in Headlight Bulbs from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group

-Farlarim replika bixenon oldugu icin tipi H7, haliyle h7 xenon takili ustunde de.Aydinlatmada falan sorunum yokta , eski nesil xenon oldugu icin farlari kapali(yani soguklen) sellektor atamiyor.Hatta ariza dusuyor cok zorlarsamda...
    -Bende farlar kapali sis fari ve sadece uzun huzmeleri actim, farlar acikken hersey yaniyor sorun yok
    -Birde replika olmasindan dolayi ve xenonun yuksek sicakligindan dolayi hafif karartti gibi farlarimi oyle hissediyorum en azindan Biraz uzdu

-Parasini hak edermi bilmemde runstreet ledler kaliteli diye biliyorum, P6 olanini alacaktim ama emin olamadim sigarmi sigmazmi diye...Birde o ledler fanli, ileride farin icine daha cok toz toprak yapar mi diye dusunmedimde degil...

-Aldim bir gazla indirimde diye ama(bir aralar baktigimda ciddi pahalı idi) umarim pisman etmez
    Aynısını 2-3 gün önce far ampulu (led-bixenon vs) ve bu işle uğraşan bi arkadaş ile konuşurken avantaj ve dezavantajından bahsettik aynısını aktarıyorum.

- farlar kapalıyken bile led'le sellektör atabiliyorsun, fakat aydınlatma olarak xenon kadar uzun mesafeli değil ama şehir içinde kullanımda ledlerin yeterli olacağını belirtti. Birde bende mk6 gti replika far aldım h7 olarak. Xenon takarsam ne olur dedim ? Takmasına takarız dert değil ama farların replika olduğundan 1 sene sonrasında iç yansıma aynasında ısıdan dolayı kararma olabileceğini söyledi ve sonrasında 10 yaşında olan touareg'in orjinal olmasına rağmen kararan merceklerini gösterdi. Bende şehir içi kullandığımdan led tercih ettim şu anda tam far ayarı yapamadım ama yeterli gibi hissediyorum sorun yaşamadım. Sellektör kaliteside iyi, bence takılabilir.
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)