User Tag List

Sayfa 48 Toplam 48 Sayfadan BirinciBirinci ... 38464748
Toplam 902 adet sonuctan sayfa basi 894 ile 902 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ledli far ampülleri inceleme-detay

coyote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı malkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Link için teşekkürler. İlanda, ampul üzerinde kullanılan led chipleri konusunda detay verilmemiş, ancak ilanda sözü geçen "CSP" ifadesi bir led paketleme yöntemi ve yaygın olarak Lumileds (eski Philips) tarafından kullanılan bir teknoloji. Yani ledler muhtemelen Lumileds'in Luxeon serisindendir ama detayını bilemiyorum.

malkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı coyote Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Link için teşekkürler. İlanda, ampul üzerinde kullanılan led chipleri konusunda detay verilmemiş, ancak ilanda sözü geçen "CSP" ifadesi bir led paketleme yöntemi ve yaygın olarak Lumileds (eski Philips) tarafından kullanılan bir teknoloji. Yani ledler muhtemelen Lumileds'in Luxeon serisindendir ama detayını bilemiyorum.
    Almadan önce ledlerin modelini bende araştırmıştım ama kesin bi ifadeye rastlayamamıştım. Dediğiniz gibi sadece csp led yazıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iJDM High Power LED Headlight Bulbs H1 6000K White, Powered By Luxeon LED with Removable Fan less Heatsink on Aliexpress.com | Alibaba Group

Ben de, yukarıdaki linkteki, Lumileds Luxeon Z ES led kullanan ampulleri aldım ama, halen aracıma takıp deneyemedim. Ampulün üzerindeki ledlerin üretici linki de bu:

LUXEON Z ES High Power LED Emitter | Lumileds

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iJDM High Power LED Headlight Bulbs H1 6000K White, Powered By Luxeon LED with Removable Fan less Heatsink on Aliexpress.com | Alibaba Group

Ben de, yukarıdaki linkteki, Lumileds Luxeon Z ES led kullanan ampulleri aldım ama, halen aracıma takıp deneyemedim. Ampulün üzerindeki ledlerin üretici linki de bu:

LUXEON Z ES High Power LED Emitter | Lumileds
    Araca takıp denediğiniz de fotoğrafı paylaşır mısınız lütfen? ilana baktım, Philip Lumiled yazıyor. merak ettim açıkçası.
    TDI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araca takıp denediğiniz de fotoğrafı paylaşır mısınız lütfen? ilana baktım, Philip Lumiled yazıyor. merak ettim açıkçası.
    Elbette paylaşırım, yanlız şöyle bir durum var; Aracımın üzerindeki orijinal farları kısalarda H7 ampul kullanıyor. Ben bu H1 ampulleri, aracıma aldığım ancak henüz takmadığım after market far takımı için aldım. Yani farları değiştirmeden bu ampulleri deneme şansım yok. Farları takmam da biraz uzun süreceği için, ampuller bir süre daha yatmaya devam edecek. Ama sözüm olsun, taktığım zaman fotoğrafları paylaşacağım.

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elbette paylaşırım, yanlız şöyle bir durum var; Aracımın üzerindeki orijinal farları kısalarda H7 ampul kullanıyor. Ben bu H1 ampulleri, aracıma aldığım ancak henüz takmadığım after market far takımı için aldım. Yani farları değiştirmeden bu ampulleri deneme şansım yok. Farları takmam da biraz uzun süreceği için, ampuller bir süre daha yatmaya devam edecek. Ama sözüm olsun, taktığım zaman fotoğrafları paylaşacağım.
    Tamamdır bekliyorum o halde, hayırlı olsun bu arada
    TDI

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar almayı düşünen varsa yukarıdaki 60 dolarlıkların kalitesinde olan LED ampul isteyen varsa bir tanıdığın elinde var h4, hb3, hb4, h11 olarak tek aplikasyonlular 300, uzun kısa beraber olanları 350TL

Philips chipli olanlardan ise h4, h11, h7 tek aplikasyonlular 200 çift aplikasyonlular 250TL olarak satıyor. Dolar endeksini düşününce Aliexpress'ten ucuza geliyor.

dragstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Sam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı malkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an bana da güzel gelmeye başladı ilk etapta diğerinden buna geçince gözüm alışmadı galiba. Yalnız hala ufak bi ayar istiyor odaklama konusunda tam istediğim gibi değil.
    Aynen odakta çok az bi sıkıntı var.Kesilme çizgiside nerdeyse xenon'daki gibi.Beklediğimden daha iyi...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)