User Tag List

Sayfa 41/55 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon
1033 sonuçtan 761 ile 779 arası

Konu: Ledli far ampülleri inceleme-detay

malkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dqn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım replika farda(mk7 golf) direk d2s kullanıyor, ben ampul yuvasını farda usta ilker kemal'e gönderdim d2s de olur h7 de dedi.Led yakını iyi aydınlatıyor ama uzun zayıf maalesef.Ramazan bitimi xenona geçeceğim bende.Mercek kararırsa daha kalitelisini takarız modundayım

Benim replika farın yuvası bu şekilde h7 uyumlu. Bu yuvaya d1s ya da d2s uyuyor mu
    [IMG][/IMG]
    Konu malkoc tarafından (07-05-2018 Saat 18:13 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı malkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim replika farın yuvası bu şekilde h7 uyumlu. Bu yuvaya d1s ya da d2s uyuyor mu
    [IMG][/IMG]
    Hocam o mesajda karışıklık olmuş, bana farı satarken h7 uyumlu dediler. Ancak h7 tam oturmayınca uyumlu olmadığını anladım. Araştırdım d2s uyumlu bu dediler, özellikle geceucusu forumuna sordum oradakilerde d2s dedi. Çünkü benim farda h7 çok uğraştırıyordu. Şu an gene idareten biraz yontarak h7 yi taktım ama en kısa zamanda d2s takacagim.

Attığınız fotoya bakarak yorum yapacak bilgiye sahip değilim ancak h7 ampul tam oturuyorsa h7 dir. Ben tam oturtamıyordum yuvanın çapı daha dardı. Hatta foruma konu açtim kimse cevaplamadı, o konuya fotografları atmıştım. Bakabilirsiniz. Tam oturmadigi anlasiliyordu.

Dora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    75w xenon kullananlar varsa bi yardımcı olabilir mi nerden aldınız aydınlatma nasıl ?

sasuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    75w xenon kullananlar varsa bi yardımcı olabilir mi nerden aldınız aydınlatma nasıl ?
    Ben bi ara eski aracımda 50w olanından kullanmıştım daha doğrusu kullanamamıştım Yorumlarda dikkatli olunması gerektiği ve bazı farlarda montaj yerinde erime yapabildiği yazıyordu. Yarım saatlik deneme sonucunda ampulün takıldığı plastik kısım hamura döndü dolayısıyla tekrar 35W olana dönüş yaptım. Şimdi sen 75w kullanmak istiyorsun, iyi düşün çok fazla ısınıyorlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mercek uygulaması yaparsanız kimsenin gözünü almaz hocam

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Corsa d aracım için daha önce mercek uygulaması yapmıştım. Şimdi ise tekrar söküp mercekleri değiştirdim. Led şeritte montajladım içine deneme için. Bir süre böyle kullanacağım. Şerit ölünce tekrar birleyler düşünürüm artık.

Sinyal modüllü olduğu için çok gitmez diye düşünüyorum.

Denemelerimi yaptım. Her şey on numara şuan için. İçini temizleyip çinden getirttiğim xenon setini montajlayacağım. Xenon setinde alabileceğim en iyisini almaya çalıştım. Biraz pahalı oldu ama bakalım artık. İnş güzel olur.

Bu arada çeşit çeşit led ampüller denedim. Alayı cacık ne yazıkki. Sakın led kullanmayın

Photon filanda hikaye.

Xenon link.

AliExpress'te ne buldum, inanamazsın
    DMEX 1 SET 4500K 5500K 6500K Canbus HID Xenon Kit H1 H3 H7 H11 9005 9006 9012 D2H Hylux 2A88 Canbus Ballast Yeaky HID Xenon Bulb-in Headlight Bulbs from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group

Yakında bu hususla ilgili konu açacağım.
    Konu tr_select tarafından (21-05-2018 Saat 01:40 ) değiştirilmiştir.

Aykut106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tr_select Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Corsa d aracım için daha önce mercek uygulaması yapmıştım. Şimdi ise tekrar söküp mercekleri değiştirdim. Led şeritte montajladım içine deneme için. Bir süre böyle kullanacağım. Şerit ölünce tekrar birleyler düşünürüm artık.

Sinyal modüllü olduğu için çok gitmez diye düşünüyorum.

Denemelerimi yaptım. Her şey on numara şuan için. İçini temizleyip çinden getirttiğim xenon setini montajlayacağım. Xenon setinde alabileceğim en iyisini almaya çalıştım. Biraz pahalı oldu ama bakalım artık. İnş güzel olur.

Bu arada çeşit çeşit led ampüller denedim. Alayı cacık ne yazıkki. Sakın led kullanmayın

Photon filanda hikaye.

Xenon link.

DMEX 1 SET 4500K 5500K 6500K Canbus HID Xenon Kit H1 H3 H7 H11 9005 9006 9012 D2H Hylux 2A88 Canbus Ballast Yeaky HID Xenon Bulb-in Headlight Bulbs from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group

Yakında bu hususla ilgili konu açacağım.
    Bncede aynn.Uzunlar merceklerden ayri olunca led guzel is goruyo 2 senedir cree led kullaniyorum.hizli tepki veriyor.

holojen far icin mercek bakiyorum karar veremedim sizinkiler kac inc ve onericek link varmi?
    T r u t h i n e n g i n e e r i n g

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2.5 inc kullandım.

Far tası aşırı geniş olmayan araçlar için 2.5 yeterlidir. Geniş olanlar 3 kullanabilir.

Kullanıcı yorumları ve satın almaya göre seçtim bu merceği. Baktım herkes memnun, bir de ben deneyim dedim.

Bugün bir aksilik olmaz ise yapıştırmaya geçiyorum.

SINOLYN Car Styling Mini 2.5 inches WST HID Bi xenon Headlight Projector Lens Retrofit DIY H7 H4 Headlamp Lenses, Use H1 Bulbs-in Car Light Accessories from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group

Aykut106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tr_select Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.5 inc kullandım.

Far tası aşırı geniş olmayan araçlar için 2.5 yeterlidir. Geniş olanlar 3 kullanabilir.

Kullanıcı yorumları ve satın almaya göre seçtim bu merceği. Baktım herkes memnun, bir de ben deneyim dedim.

Bugün bir aksilik olmaz ise yapıştırmaya geçiyorum.

SINOLYN Car Styling Mini 2.5 inches WST HID Bi xenon Headlight Projector Lens Retrofit DIY H7 H4 Headlamp Lenses, Use H1 Bulbs-in Car Light Accessories from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group
    guzel oturmus icine zaten.tmmdr tesekkur ederim.
    T r u t h i n e n g i n e e r i n g

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar kia ceed için bende led almak istiyorum en iyisi hangisi aliexpressten alacağım , kia ceed'lerin zayıf aydınlatması öneri bekliyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 sene mk7 golf araçta kısa uzun ve sislerde inwells marka Led kullandım.. Görüşüm acayip değişti ancak farlar bir türlü ayar tutmadı. Karşı tarafın gözünü aldığını fark ettiğim an ayar yaptırdım bu sefer uzunların ayarı çok bozuldu kısalar yanarken selektör yapınca sanki ikinci bir reflektörde kısa far daha yanmış gibi oldu sebebi makyajsız kasa golf 7 lerin uzun farları H15 ve far tasları tam yuvarlak değil altıgenimsi gibi ışık lümeni çok artınca ışık haliyle dağılmaya başladı ama görüş süper ötesi arttı ben uzun bir süre ayarı aşağıda kullandım.. Sislere lafım yok onların performansı gayet iyidi park+sislerle önümü normal bir arabanın kısa farları kadar aydınalttı diyebilirim..

Aynı marka ampulleri kardeşimin polo 6r model aracına taktık uzun da kısa da H7 ekstra ayar bile yapmadık onu bırakın duvara ışığı tutunca far çizgisi bile bozulmadı..pololarda far tası tam yuvarlak sanırım bunun etkisi olumlu oldu odaklamada

Diyeceğim şu inwells performans olarak fiyatına göre başarılı aracın linkini de paylaşmak isterim

YouTube
    Konu ANDURİL tarafından (12-06-2018 Saat 03:08 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar bmw f20’nin sisler için led bakıyorum. Kaliteli ne önerirsiniz? Bir de marşa basınca bu ledler çakıyor bu muayenede vs peoblem yaratır mı? Bu çakmayı önlemeyen Anti Flickkerlar mevcut işe yarıyor mu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çakma olayı farklı istersen yapıyorlar ki bence amele gibi oluyor.. Sis ampulleri genelde arıza lambası yakmıyor çok para harcamak istemezsen inwells marka alabilirsin fiyat/kalite açısından çok başarılı... Eğer gireceği yer çok darsa (inwells de baya küçük ama..) femex marka bak derim piyasada daha küçüğü yok odaklama süper fiyat ortalama

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracıma arıza lambası yakmayan(canbuslu oluyor sanırım) d2s 4300k xenon kit arıyorum yardımcı olabilecek var mı? Bmw mercedes gibi araçlardan çıkanlar arıza lambası yakıyor.

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracıma arıza lambası yakmayan(canbuslu oluyor sanırım) d2s 4300k xenon kit arıyorum yardımcı olabilecek var mı? Bmw mercedes gibi araçlardan çıkanlar arıza lambası yakıyor.
    Xenonlar bağlandıktan sonra VAG_COM ile bir ayar istiyor olabilir mi? Mesela Focus'larda xenon sonrası BSM ayarı yapılmazsa araç arıza lambası yakıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dostum aracın comfortline ya da midline ise vw'nin orjinal highlne bi-xenon farını al tak yoksa girme o işe ben LED yapmadan önce xenon yapayım dedim az daha montaj esasında arabayı yakıyorduk....ki çok profesyonel işçiliğine ve tecrübesine güvendiğim bir yerdi.. Özellikle vw kısa far grubunda aracın beyniyle senkronize çalışan bir sistem var.. Kısa farı yakıyorsun 6volt elektrik gönderip sistemde bir sıkıntı var mı yok mu onu denetliyor bir kaç saniye sonra sistemde farklı bir donanım olmadığını anladığında 12 volt elektirk gönderiyor o arada xenon pır pır yanıp sönüyor (sonradan takılan xenonlar genellikle direkt 12v ile çalışıyor) .. Montajı yapan arkadaş bunu vw servisinde elektrik bölümünde çalışan tanıdığına sordu bu cevabı aldı.. Hemen sökün aracın tüm beynini yakarsınız dedi..biz tam sökecekken ön far grubundan far anahtarı kapalı olmasına rağmen duman çıkmaya başladı.. Hemen kutup başlarını söktük ben üç buçuk attım tabi... Qneyse ki orjinal haline getirdim deneme yaptım bu sefer uzun olan H15 ler ve sisler yanmıyordu.. Ampuller yanmıştı.. Baya meşakatli iş anlayacağın sen sen ol orjinal yapacaksan yap yoksa elleme... brn LED yapmıştın çokta memnundum
    Konu ANDURİL tarafından (15-07-2018 Saat 10:02 ) değiştirilmiştir.

AdoneuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracımda aliexpressden aldığım led vardı 25$'a almıştım malesef 1 tanesi yandı tavsiye edebiliceginiz led varmı ? fiyatı yüksek olmazsa çok sevinirim malesef dolar uçtu gidiyo 10 12 dolar arası sogutmalı ledleri gördüm ama işlevi nasıldır bilmiyorum tavsiyenize ihtiyacım var

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    h7 led far ampülü aydınlatma konusunda iddalı olan model hangisidir ? Mercekli far'ım mevcut linç yemeyelim.
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SinanAdalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    h7 led far ampülü aydınlatma konusunda iddalı olan model hangisidir ? Mercekli far'ım mevcut linç yemeyelim.
    mercek varsa xenon takın geçin hiç uğraşmayın ledle

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)