User Tag List

Sayfa 43/55 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon
1033 sonuçtan 799 ile 817 arası

Konu: Ledli far ampülleri inceleme-detay

Günkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz da far tipiyle alakalı ama, benim kuzende i30 vardı, geceyi gündüz ediyordu resmen. Hemen küsme ledlere
    Gece gündüzden ziyade önümüz kış yağmur,sis, kar bu şartlarda işe yararsa alınabilir ama göstermiyorsa para vermenin anlamı yok.

sarı iyidir iyi ,araç volvo s40 .

FaikYILMAZSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Niken evo serisi Led hakkında bilgisi olan var mı ? Led tipiyle ilgili bi bilgi verilmemiş cree yada cob tipimidir.
    Daha önce çinden gelen 8-10 dolarlık ledlerden kullandım uzunda memnun kaldım. Ama kısalarda ısınmadan kaynaklı ıkı takım bozuldu. İlk taktıgım aracım marea idi tas yapısı nedenıyle uzunlar mükemmel ötesi idi kısalarda halojene göre 10 kat iyiydi diyebilirim ( yagıs veya siyah asvaltta görüş sifir tabi beyaz yandıgı için. Xenon ne ise aynısı )
    Şimdi Rover 75 imin uzunlarında aynı ledi kullanıyorum ama tasla alakalı sanırım ki mareadakı etki yok. Sisler için süreklı yaktgım için kararsız kaldıgımdan niken i denemek istedigimden bgun siparis verdim 8000Lümenlik bi model Kullanan ucuz ledlerden bi farkını gören vR mı ? İki yıl garantısı olması cazip geldi sma yinede kafamda deli sorular. Bnm için uzun ömürlü olması şart şuan için.
    Kısalar için çinden philips zes cip li led aldım ama hala gelmedi 12.000 lümen bakalım nikenle aynı paraya

Sisler için siparis verdigim h11 nikenler

Bunlar kısalar için siparis ettigim H7 philips zes ler

Bunlar uzunda kullandıklarım dolar artmadan önce 39 tl geliyordu

ER134 Rover 25 1.8 // VL332 Taunus GT 1.6 // DY541 Marea Liberty 1.6 // RR904 Rover 75 Connoisseur SE 2.5 // ABP874 Rover 45 Club 1.6 // RR061 Vw Jetta Comf. 2.0TDİ

Molev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya arkadaş şu astra j lere arıza lambası yaktırmayan led bulamadık gitti ya ifrit oluyorum..
    '' Astrolog ''

Alıntı driftboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turbo desteğiyle 4 beygir almış, acaba emniyet kemerine mi taktı turboyu ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Molev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaş şu astra j lere arıza lambası yaktırmayan led bulamadık gitti ya ifrit oluyorum..
    20 tl lik bi modul var denediniz mi ara aparat çözüm olur sanrım ama far içine bide modul. Tıkıstırman gerekicek
    ER134 Rover 25 1.8 // VL332 Taunus GT 1.6 // DY541 Marea Liberty 1.6 // RR904 Rover 75 Connoisseur SE 2.5 // ABP874 Rover 45 Club 1.6 // RR061 Vw Jetta Comf. 2.0TDİ

Molev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FaikYILMAZSOY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 tl lik bi modul var denediniz mi ara aparat çözüm olur sanrım ama far içine bide modul. Tıkıstırman gerekicek
    Bir araştırayım, varmı tanıdığınız satan yer o modülü.
    '' Astrolog ''

Alıntı driftboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turbo desteğiyle 4 beygir almış, acaba emniyet kemerine mi taktı turboyu ?

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende benzer sıkıntıyı alfa giuiletta nın plaka lambaları için yaşıyorum.ne taktıysam hepsinde arıza yaktı.can bus uyumlu olanlar bile.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir araştırayım, varmı tanıdığınız satan yer o modülü.
    Ben çinden almıştım ıkı takım. Led canbus modül diye ararsanız çıkacaktır.

EserBodrum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende Niken evo almayı düşünüyorum uzun ve kısa farlarda. Kısalarda mercek ile kullanacağım mercekle ledin uyumu konusunda bir arkadaşım led farlar mercekle sağlıklı değil mercek varsa xenon daha sağlıklı oluyormuş dedi ancak mercek kararması probleminden dolayı xenon pek mantıklı gelmiyor. Ek olarakta bu niken evoların uzun farları yaktığımızda menzili orjinal farlara göre nasıldır merak içerisindeyim

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EserBodrum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Niken evo almayı düşünüyorum uzun ve kısa farlarda. Kısalarda mercek ile kullanacağım mercekle ledin uyumu konusunda bir arkadaşım led farlar mercekle sağlıklı değil mercek varsa xenon daha sağlıklı oluyormuş dedi ancak mercek kararması probleminden dolayı xenon pek mantıklı gelmiyor. Ek olarakta bu niken evoların uzun farları yaktığımızda menzili orjinal farlara göre nasıldır merak içerisindeyim
    Ben niken kullanmıyorum ama led ampul kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim. Benim ampul h7 tipi, kısaların aydınlatmasından memnunum uzunların menzili konusunda ise orj bixenon ampullere göre daha az. Ama bu sene tatildeyken zifiri karanlık dağ yolundan gittiğimde uzunlar gayet tatmin edici oldu. Sanırım şehir ışıkları etkiliyor. Takılıp mis gibi kullanılabilir bence...
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SinanAdalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben niken kullanmıyorum ama led ampul kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim. Benim ampul h7 tipi, kısaların aydınlatmasından memnunum uzunların menzili konusunda ise orj bixenon ampullere göre daha az. Ama bu sene tatildeyken zifiri karanlık dağ yolundan gittiğimde uzunlar gayet tatmin edici oldu. Sanırım şehir ışıkları etkiliyor. Takılıp mis gibi kullanılabilir bence...
    Bencede uzunlarda sıkıntı yaşamam gibi geliyor. Kafamı karıştıran şey mercekli farda ledlerin verimsiz olması durumu uydurma mı yoksa gerçekmi bunu bilenler varsa yardımcı olursa memnun olurum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bencede uzunlarda sıkıntı yaşamam gibi geliyor. Kafamı karıştıran şey mercekli farda ledlerin verimsiz olması durumu uydurma mı yoksa gerçekmi bunu bilenler varsa yardımcı olursa memnun olurum
    bu söylediklerim mercekli far içindi
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Gürhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vosvosum için öncelikle karşıdakinin gözünü kör etmeyecek ve aynı zamanda aydınlatması güzel bir ürün arıyorum.Orijinaller oldukça yetersiz geliyor. Yazdığım kriterlere uyan ve fiyatı çok uçuk olmayan önerilerinize açığım
    1974 Volkswagen 1303s "Big" 50hp 98nM

Flickr / Tolunay Karagöz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gürhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vosvosum için öncelikle karşıdakinin gözünü kör etmeyecek ve aynı zamanda aydınlatması güzel bir ürün arıyorum.Orijinaller oldukça yetersiz geliyor. Yazdığım kriterlere uyan ve fiyatı çok uçuk olmayan önerilerinize açığım
    osram nightbreaker, pişman olmazsın

malkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Golf 6 bi xenon mercek farlı araçta kullanıyorum niken evoları. Kısada idare eder uzun da ise vasat.Çok yüz güldürmez anlayacağın. Xenon kullanmayı çok düşündüm ama hem muayeneden geçmiyor hem merceği karartıyor hem de soğuk selektör performansı kötü. AliExpress ten daha iyi bir led araştırıyorum yine ledle devam edeceğim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı malkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Golf 6 bi xenon mercek farlı araçta kullanıyorum niken evoları. Kısada idare eder uzun da ise vasat.Çok yüz güldürmez anlayacağın. Xenon kullanmayı çok düşündüm ama hem muayeneden geçmiyor hem merceği karartıyor hem de soğuk selektör performansı kötü. AliExpress ten daha iyi bir led araştırıyorum yine ledle devam edeceğim
    Nikenler uzunda pek iyi değil diye duydum bikaç yerde uzunlara başka bişey düşüncem artık inwells olabilir heralde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Orijinal Philips Led h4 kullanıyorum. Uzun ve kısa çok iyi tavsiye ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı omer_yildir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orijinal Philips Led h4 kullanıyorum. Uzun ve kısa çok iyi tavsiye ederim.
    Piyasada çokça ürün var philips'in hepsinin orjinalliği muamma.. nerden aldınız acaba ?

malkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nikenler uzunda pek iyi değil diye duydum bikaç yerde uzunlara başka bişey düşüncem artık inwells olabilir heralde
    Eğer uzunlara led takmaktaki amaç selektör performansıysa ledler iş görür. Ama xenon gibi ufuk çizgisinin düştüğü yere kadar aydınlatmaysa niken, inwells gibi cob led teknolojisine sahip ledlerin hepsi vasattır. Çünkü cob ledlerin hepsi uzunda ışığı dağıtıyor yapısı teknolojisi buna uygun değil. Uzunlara illa ki led düşünüyosan cree , csp ya da lumileds teknolojisine sahip ledleri tercih etmelisin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı malkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer uzunlara led takmaktaki amaç selektör performansıysa ledler iş görür. Ama xenon gibi ufuk çizgisinin düştüğü yere kadar aydınlatmaysa niken, inwells gibi cob led teknolojisine sahip ledlerin hepsi vasattır. Çünkü cob ledlerin hepsi uzunda ışığı dağıtıyor yapısı teknolojisi buna uygun değil. Uzunlara illa ki led düşünüyosan cree , csp ya da lumileds teknolojisine sahip ledleri tercih etmelisin
    Çok teşekkür ederim çok aydınlatıcı bir yorum oldu. Uzunlarda selektör etkisinden ziyade çok uzun yol yaptığım için menzil daha önemliydi benim için. O zaman aliexpress ten dediğiniz şekildeki ledlere bakacağım.

H1 için önerisi olan varsa önerilere açığım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)