User Tag List

Sayfa 54/55 İlkİlk ... 44452535455 SonSon
1033 sonuçtan 1.008 ile 1.026 arası

Konu: Ledli far ampülleri inceleme-detay

rcpyldz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 4rd4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha öncede yazmışım. Piyasada satılan osram olmayan ama camı daha koyu turuncu olan t10 lardan aldım taktım. İlk başta gayet koyu yanıyordu ama ampullerin camındaki turunculuk boya olduğu için 3 günde ampulün camı beyazladı. Araçlarda görüyorum koyu amerikan park gibi yanan ampulleri nerden buluyorlar acaba? Led alsak uzun ömürlü olur mu? Ki koyu turuncu yanan led de yok bulamadım hepsi sarı.
    kendım ıcın daha once yapmıstım ama t20 ampullere uygulamıstım kırmızı t20 led alıp aralarına turuncu ledler lehimleyerek koyu amber rengini yakalamıstım tam tersi de olabilir sarı lede kırmızı ledler eklenebılır ama t10 da led sayısı az oldugu ıcın bol ledlı t10 da aynı ıslem uygulanabılır
    Instagram: rcpyldz34 - otomobilya

rcpyldz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Instagram: rcpyldz34 - otomobilya

4rd4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rcpyldz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendım ıcın daha once yapmıstım ama t20 ampullere uygulamıstım kırmızı t20 led alıp aralarına turuncu ledler lehimleyerek koyu amber rengini yakalamıstım tam tersi de olabilir sarı lede kırmızı ledler eklenebılır ama t10 da led sayısı az oldugu ıcın bol ledlı t10 da aynı ıslem uygulanabılır
    Olabilir tabiki ama piyasada bu kadar uğraşıp led yapacak adamda yok. T10 için turuncu olayı zor gibi ama tombul sinyal ampullerının belkı turuncu yananı vardır onları kullanıyor olabılır benım gordugum arabalar. Led de cok uzun omurlu olmuyor hemen patlıyorlar. Osram cok dayanıklı t10 u ama oda sarı yanıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konunun ustalarına bir sorum olacak;

kız arkadaşımın citroen c1 aracın h4 halojen ampulleri söküp h4 led ampulleri takmıştık.

Yarın aracın muayenesi var, muayeneden geçiyor mu , hafif kusur ise söküp takmakla uğraşmayayım.

sirhot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konunun ustalarına bir sorum olacak;

kız arkadaşımın citroen c1 aracın h4 halojen ampulleri söküp h4 led ampulleri takmıştık.

Yarın aracın muayenesi var, muayeneden geçiyor mu , hafif kusur ise söküp takmakla uğraşmayayım.
    Muayeneden geçer. Sökmene gerek yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sirhot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muayeneden geçer. Sökmene gerek yok.
    Bilgi için teşekkür ederim.

c20let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Megane 4 aldım farlar mercekli ama halojen ampul var. H7 ampul tipi. Hangi led ampulü almak lazım. F/p ürünü hangisidir.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı c20let Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Megane 4 aldım farlar mercekli ama halojen ampul var. H7 ampul tipi. Hangi led ampulü almak lazım. F/p ürünü hangisidir.
    h7 mercekli farda optimum premium ya da gold diye bir marka kullanmıştım, inanılmaz güzeldi aydınlatması

Levent Guneş (@led_merkezi) • Instagram photos and videos

buradan almıştım

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı c20let Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben aynı şekilde olan megane2 aracıma photon led taktırdım, çizgi de aydınlatma da muhteşem, kuruda da yağmurda da çok memnunum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    h7 mercekli fara sahip aracim var. Tr de xenon kiti bulamadim. mercekli farda onceden kotu led tecrubem oldu mum isigi gibiydi o yuzden led e sogugum. photon ultimate serisi tavsiye edildi ancak int arastirdim, en iyi led bile xenon kiti gibi degil sanirim. 3-4 sene once baska bir aracima 4300k photonun en ust seri xenon kitini takmistim, orj xenonlu gibi oldu. muayeneden bile geciyor, anlayan olmadi. O urunden simdi bulamiyorum. led mi takayim xenon mu bulayim? Mercekli olmasa degistirmem ama mercekli olunca kimseyi rahatsiz etmeden kullanirim diye dusunuyorum. goruntu umrumda pek degil. surus guvenligi icin istiyorum.

HID vs LED – Which is brighter?
    Konu onur_S tarafından (22-07-2023 Saat 13:19 ) değiştirilmiştir.

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onur_S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    h7 mercekli fara sahip aracim var. Tr de xenon kiti bulamadim. mercekli farda onceden kotu led tecrubem oldu mum isigi gibiydi o yuzden led e sogugum. photon ultimate serisi tavsiye edildi ancak int arastirdim, en iyi led bile xenon kiti gibi degil sanirim. 3-4 sene once baska bir aracima 4300k photonun en ust seri xenon kitini takmistim, orj xenonlu gibi oldu. muayeneden bile geciyor, anlayan olmadi. O urunden simdi bulamiyorum. led mi takayim xenon mu bulayim? Mercekli olmasa degistirmem ama mercekli olunca kimseyi rahatsiz etmeden kullanirim diye dusunuyorum. goruntu umrumda pek degil. surus guvenligi icin istiyorum.

HID vs LED – Which is brighter?
    Onur bi-led yaptır arabaya bineceksen. Çok memnun kalırsın. Tek kötü tarafı matrix vs olmadıkça far beğenemiyorsun bir daha

darkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben aynı şekilde olan megane2 aracıma photon led taktırdım, çizgi de aydınlatma da muhteşem, kuruda da yağmurda da çok memnunum
    Aynen ben de benim 301 e 6000K Photon Zero Led taktım kısalar H7 uzunlar H1 iyi bir far ayarıyla çok iyi oldu. Karşıdan hiç selektör almıyorum.

Hatta 2 araba olduğumuz zamanlarda eşim 301 i kullanırken önden gidip aynadan göz alıp almadığını da gözlemledim.

Hiç göz almıyor rahatsız etmiyor. Aydınlatması da çok çok iyi oldu normal ampul e göre.
    Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    M.Kemal ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben e39 un farlarını yeniledim. Daha önce halojen ampuller vardı biled yapılsın diye Hasan Gökçeye verdim. O da sökerken abi bu farın neresine el atsak elimizde kalıyor heryeri kırık toplarsak saçma sapan bişey olur sen yeni far al dedi. Yeni farlar geldi biled yapana kadar idareten Stark full power aldım uzun lar ve kısalar için 2 takım. Alfa 156 da bunlardan vardı. Gerçekten çok iyi aydınlatıyor tamam biled gibi değil ama gerçekten iyi çizgisi ve aydınlatması.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen ben de benim 301 e 6000K Photon Zero Led taktım kısalar H7 uzunlar H1 iyi bir far ayarıyla çok iyi oldu. Karşıdan hiç selektör almıyorum.

Hatta 2 araba olduğumuz zamanlarda eşim 301 i kullanırken önden gidip aynadan göz alıp almadığını da gözlemledim.

Hiç göz almıyor rahatsız etmiyor. Aydınlatması da çok çok iyi oldu normal ampul e göre.
    bende mercek var ya ondan çizgi çok iyi

Polo'da da ledlerle makul bir ayar tutturmuştuk ama yine de pek iyi olmuyor, dediğin gibi sonuç aldıysanız harika

ben artık selektör yapmaktan da bıktım bu olayın boku çıkmış durumda kimse önünü görmediği gibi karşısındakinin canına da kastediyor, hangi birine uyarı yapacağımı şaşırdım bi arka sisler bi ayarsız ledler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Photonun xenon kitini diger aractan soktum. H11 ampule sahip. H7 ampul takarsam isim cozulecek. Yalniz soketi standart xenon ampullerine uyar mi emin degilim. Bunlarin kareli olan soketi diger xenon ampullerinde yuvarlak duruyor. Belki de takiliyordur.Bilen varsa yorum yapabilir mi?
    Konu onur_S tarafından (02-08-2023 Saat 09:10 ) değiştirilmiştir.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar selam xenonlarımdan biri patladı bende led mi alsam dedim? Çok fark var mı aralarında değer mi? D1S led diye baktım bir sürü marka çıkıyor, çin işi alayım dedim ama hangi markayı veya satıcıyı önerirsiniz ?

Hepsiburada.com | Guvenlik

şu nasıldır? Mono serisi var, zero serisi var, milestone, ultimate hangisi nedir valla hiç anlamadım.

şimdi aradım fardoktoru'nu şunu önderdi benim R56'ya

D1S LED XENON OTO AMPULU BALAST VERSİYON PHOTON

aynısı sanırsam yukarıda ki hepsiburada da verdiğim. Fark doktoru nasıldır önerirmisiniz ?

edit: fardünyası ile konuştum kartal'daki farların camını değiştirdicem de, o led önermedi benim araca, orjinali neyse onu tak, sorun yaşarsın yoksa dedi ?
    Konu Yiğit G. tarafından (04-08-2023 Saat 16:37 ) değiştirilmiştir.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    içine oturmayabilir Yiğit direkt oturan hangisi denemiş birinden görüp almak lazım. ben w211'e aldım photon d1s mi ne led ampulü ama oturmadı *** gibi oldu iade ettim, normal photon d1s xenon ampulüyle devam ettim memnunum gayet yıllardır kullanıyorum

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Femex markayı deneyin. Epey iyi aydınlatıyor ve çizgisi de iyi

darkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam xenonlarımdan biri patladı bende led mi alsam dedim? Çok fark var mı aralarında değer mi? D1S led diye baktım bir sürü marka çıkıyor, çin işi alayım dedim ama hangi markayı veya satıcıyı önerirsiniz ?

Hepsiburada.com | Guvenlik

şu nasıldır? Mono serisi var, zero serisi var, milestone, ultimate hangisi nedir valla hiç anlamadım.

şimdi aradım fardoktoru'nu şunu önderdi benim R56'ya

D1S LED XENON OTO AMPULU BALAST VERSİYON PHOTON

aynısı sanırsam yukarıda ki hepsiburada da verdiğim. Fark doktoru nasıldır önerirmisiniz ?

edit: fardünyası ile konuştum kartal'daki farların camını değiştirdicem de, o led önermedi benim araca, orjinali neyse onu tak, sorun yaşarsın yoksa dedi ?
    Abi benim cooper varken benimde patlamıştı ampul. GE nin 5300k ampullerini almıştım. OEM e göre bir tık daha beyaza yakın ama yine 6000k gibi buz beyazı da değil. Çok memnundum.

2017 de 750 lira para vermiştim çiftine. Kullandım sorun yaşamadım. Önerebilirim.
    Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    M.Kemal ATATÜRK

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)