User Tag List

Sayfa 4/45 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
843 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Araç kamerası hakkında sorularınızı cevaplıyorum

intertech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tlfdan giriyorum alinti yapmadim
    Senin verdigin iki link vardi.ordaki wifi olan modeli siparis ettim
    Şimdiden hayırlı olsun. Araba için kullanacaksanız;
    http://www.ebay.com/itm/281300762886
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    150 olsun hocam
    Yine benim kameralara geri dönüyoruz o zaman. 140 liraya şuan ancak G1W alınabiliyor. 190 liraya B40 alınabiliyor.

http://www.ebay.com/itm/281791266003
    Bu satıcının henüz 64 satışı var. Ayrıca G1w modeli 120 derece açılı çekim yapıyor. Bu ilan 140 derece. Cmos belirtilmemiş, farklı bir model kullanılmış olabilir. 5 dolar için riske girmeye değmez gibi geliyor.

http://www.ebay.com/itm/191635491624
    Aynı şekilde bunda da Cmos belirtilmemiş ve 140 derece görünüyor.

http://www.ebay.com/itm/291472384012
    Bu ilanda her şey usulüne uygun ama fiyatı da çok uygun. Açıkçası fazla uygun olunca da insanı kuşkulandırıyor. Arabanın fiyatı fazla ucuz olunca acaba pert mi düşüncesini şuan kamera için yaşıyorum

Alıntı melihyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @intertech sj4000 i nasıl araçta kullanıyosun hafıza kartı dolduktan sonra kayıdı silmiyorki otomatik olarak.
    SJ4000'n setup menüsünde Cyclic record (Döngüsel kayıt) özelliğini kullanarak hafıza kartı dolduktan sonra ilk kayıttan başlayarak üstüne yazmasını sağlayabilirsiniz.

Not: SJ4000'in yanında araç şarjı gelmiyor. Aşağıdaki linkten cam vantuzu ve araç şarjı sipariş verebilirsiniz.
    http://www.ebay.com/itm/281300762886

Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    direk aküye bağlayıp sürekli kendini şarj eden ve kayıt eden kaliteli bir cihaz var mıdır ? Elektriği araca bağlayınca sorun çıkartır mı ?
    Kameraların hepsi direk akü beslemesi ile çalışıyor. Çakmaklıktan 12 volt gücü 5 volta çevirip cihaza veriyorlar. Sürekli akım gelen bir hattan 12 volt alıp, kameranın şarj cihazına bağlatıp 24 saat kayıt alabilirsiniz. Tüm araç kameraları bu mantık ile çalışabilir.

mustafa_a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir seneden fazla mini 0801 kullanmıştım. Eski aracımla beraber verdim. Çok memnundum. Biraz önce bu modeli aldım. 4 gün bu fiyata düşmüş. Kaçırmayın derim

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_138841.html

Buda motor çalışınca kameranın kayda başlaması için otomatik şarj kablosu

http://www.ebay.com/itm/131528446842...%3AMEBIDX%3AIT

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    g1w nın gece gorusu baya iyiymiş indirdim dosyayı.. pıranhanınkinede en yakın zamanda bakayım gunduz baktımda gece bakmamıştım

SametYkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ürün tahminimce orjinal ama fiyat beni şaşırttı doğrusu satıcı %100 olumlu geri dönüş almış. siz ne düşünürsünüz alınır mı sayfanın en altında yanında verilenler listesi de mevcut

http://www.ebay.com/itm/Original-SJC...item33a8fd96f4
    41 UU 106 Peugeot 106 gti 2001
    34 YKN 76 Citroen c3 2010
    34 YKN 89 Vw Transporter T5 2005

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SametYkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ürün tahminimce orjinal ama fiyat beni şaşırttı doğrusu satıcı %100 olumlu geri dönüş almış. siz ne düşünürsünüz alınır mı sayfanın en altında yanında verilenler listesi de mevcut

http://www.ebay.com/itm/Original-SJC...item33a8fd96f4
    edit: link yanlış olmuş doğrusu

http://www.ebay.com/itm/Original-SJ4...item33aa99b8e5

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    edit: link yanlış olmuş doğrusu

http://www.ebay.com/itm/Original-SJ4...item33aa99b8e5
    Bu açık arttırma ilanı o yüzden şuan o seviyede.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    onu biliyorum takipteyim bu yüzden kamera orjinal görünüyor sizce orjinal mi alınır mı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    onu biliyorum takipteyim bu yüzden kamera orjinal görünüyor sizce orjinal mi alınır mı
    Fotograflara gore orjinal ama ne gelecegi belli olmayabilir. Ayrica bu kamera acik arttirmada 80 dolara kadar cikar buyuk olasilikla.

volkan_gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mustafa_a Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir seneden fazla mini 0801 kullanmıştım. Eski aracımla beraber verdim. Çok memnundum. Biraz önce bu modeli aldım. 4 gün bu fiyata düşmüş. Kaçırmayın derim

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_138841.html

Buda motor çalışınca kameranın kayda başlaması için otomatik şarj kablosu

http://www.ebay.com/itm/131528446842...%3AMEBIDX%3AIT

Güzel indirim ama camda görüntüsü biraz garip gibi sanki, daha az dikkat çeken bir tasarım olabilirmiş.
    diyemedim ya la

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı intertech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan için en güncel chipset Ambarella A7LA70. 1920x1080p 60FPS çekim yapabiliyor ancak fiyatları hala alınabilir seviyeye düşmedi. O yüzden şuan için novatek 96650/96655 chipsetleri popüler durumda.
    Düzgün lense sahip Novatek işlemcili kameralar çok az. Novateklerin içinden düzgün kamerayı cımbızla nasıl çekecek arkadaşlar. O kadar teknik bilgisi olan kişi sayısı o kadar az ki.. Konuya vakıf olmayan kişiler için Novatek büyük kumar.
    40-50-60 USD'a nokia 3310 kamerası kıvamında ya da görüntüleri sanki takıla takıla hissiyatı veren Novatek işlemcili kameralar yerine bi 30-40 dolar daha verilip Ambarella işlemcili düzgün bir kamera alınır.
    Alan kişiyi de üzmez bu kameralar. Aracına kamera takmayı planlayan adam 50-100TL nin hesabını yapmaz. 1500TL ya GoPro alın demiyorum. 250TL lık hesap makinası kıvamında kamera yerine 350 TL lık düzgün bir kamera alınması daha mantıklı.. Ha bütçe olarak 25-30 USD ayırmış kişilere söyleyecek bir şeyim yok, ne kadar ekmek o kadar köfte teknoloji olayı..

Yukarıda yazmış bir arkadaş Mini0806 diye.. Fiyat performansı çok yüksek bir kameradır o örneğin. Fiyat da çok iyi. İndirime girdi. 85 USD
    Ben bir tane denemek için aldım, 1 haftaya gelir herhalde. Yorumlarımı yazarım..
    Ama asıl Asus Reco' yu bekliyorum. Piyasaya çıkmak üzere.. Çıkınca onu alırım, 0806 ise arabanın arka camına terfi eder.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben amerikadan sjcam M10 aldim haftya elime ulasacak deneyimleri buradan paylasirim sj4000 e gore daha ufak kaliteside bi tik daha iyi gorunuyor bakalim.
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düzgün lense sahip Novatek işlemcili kameralar çok az. Novateklerin içinden düzgün kamerayı cımbızla nasıl çekecek arkadaşlar. O kadar teknik bilgisi olan kişi sayısı o kadar az ki.. Konuya vakıf olmayan kişiler için Novatek büyük kumar.
    40-50-60 USD'a nokia 3310 kamerası kıvamında ya da görüntüleri sanki takıla takıla hissiyatı veren Novatek işlemcili kameralar yerine bi 30-40 dolar daha verilip Ambarella işlemcili düzgün bir kamera alınır.
    Alan kişiyi de üzmez bu kameralar. Aracına kamera takmayı planlayan adam 50-100TL nin hesabını yapmaz. 1500TL ya GoPro alın demiyorum. 250TL lık hesap makinası kıvamında kamera yerine 350 TL lık düzgün bir kamera alınması daha mantıklı.. Ha bütçe olarak 25-30 USD ayırmış kişilere söyleyecek bir şeyim yok, ne kadar ekmek o kadar köfte teknoloji olayı..

Yukarıda yazmış bir arkadaş Mini0806 diye.. Fiyat performansı çok yüksek bir kameradır o örneğin. Fiyat da çok iyi. İndirime girdi. 85 USD
    Ben bir tane denemek için aldım, 1 haftaya gelir herhalde. Yorumlarımı yazarım..
    Ama asıl Asus Reco' yu bekliyorum. Piyasaya çıkmak üzere.. Çıkınca onu alırım, 0806 ise arabanın arka camına terfi eder.
    Novatek konusunda haklısınız. Her novatek chipset yazan kamera alınmaz. O yüzden test ettiğim kameraları önermeye çalışıyorum. Ar0330 Cmos ile novatek 96650/96655 chipsetlerinin parasının hakkını verdiğini düşünüyorum ve kullandığım ürünlerin linklerini paylaşıyorum ki sürprizlerle karşılaşmayalım. Kameraya aşırı para bağlamaktan da yana değilim. Sürekli titreşim halinde olan, güneşin altında kalan cihazlar. Ne kadar dayanacakları maalesef belli olmuyor.

Alıntı ahmet3425 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben amerikadan sjcam M10 aldim haftya elime ulasacak deneyimleri buradan paylasirim sj4000 e gore daha ufak kaliteside bi tik daha iyi gorunuyor bakalim.
    SJ4000 ile arasında görüntü dışında fark yok ama görünümü çok tatlı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben kaska takicam motosiklette kullanacagim icin ozellikle kucuk olmasini istedim bakalim nasil olacak.
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    SOY TÜRKİYE

mustafa_a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı volkan_gs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel indirim ama camda görüntüsü biraz garip gibi sanki, daha az dikkat çeken bir tasarım olabilirmiş.
    Küçük olduğu için bunu tercih ettim. Eski aracımda dikizin arkasına koymuştum. Hiç belli olmuyordu

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    g1w nın hareket sensörü düzgün çalışıyormu. şundan soruyorum. ben kamerayı direkt bağladım park halindede hareket olunca çekim yapsın diye biri vurur kaçar falan plakasını okuyayım diye amacım. ama piranha bazen saçmalıyor hareket yokkende kayda devam ediyor. gece ise hareketi çok algılayamıyor. birazdan gece görüntüsünü eklicem kötü derecede görüntüsü.

marikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    G1W-C kullanıyorum ama camda çok çirkin görünüyor. Ayak kısmı kaba.
    O yüzden A118C aldım. Araca daha güzel adapte oluyor. Keşke gri, bej gibi araç iç aksamına uyacak renk seçenekleri sunsalar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim sorum biraz farkli olacak. Bu sjcam400 ve M10 un hafizaya video aktarim hizi nedir ?

Zira hafiza karti alacagim yuksek hizli birsey mi almaliyim ?
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    SOY TÜRKİYE

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elinde fazladan olan varsa kamera alabilirim arkadaşlar.Sipariş vermeden sizden alabilirim fazladan elinde olan varsa bir arkadaşıma lazım(acilmiş araç kamerası nasıl acil oluyorsa)
    -G1w-a118-mini...vs orjinal olmak kaydıyla olabilir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mustafa_a Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küçük olduğu için bunu tercih ettim. Eski aracımda dikizin arkasına koymuştum. Hiç belli olmuyordu

Mini önceki modellerindeki ısınma sorununu çözdükten sonra oldukça alınabilir bir kamera oldu ama fiyatı biraz daha aşağı çekilirse o zaman dahada popüler olacaktır.

g1w nın hareket sensörü düzgün çalışıyormu. şundan soruyorum. ben kamerayı direkt bağladım park halindede hareket olunca çekim yapsın diye biri vurur kaçar falan plakasını okuyayım diye amacım. ama piranha bazen saçmalıyor hareket yokkende kayda devam ediyor. gece ise hareketi çok algılayamıyor. birazdan gece görüntüsünü eklicem kötü derecede görüntüsü.
    Gece zifiri karanlık bir yere park ediyorsanız saçmalayacaktır ama gündüz kaydında hareket sensörü düzgün çalışıyor.
    Alıntı marikan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    G1W-C kullanıyorum ama camda çok çirkin görünüyor. Ayak kısmı kaba.
    O yüzden A118C aldım. Araca daha güzel adapte oluyor. Keşke gri, bej gibi araç iç aksamına uyacak renk seçenekleri sunsalar.
    Güzel tercih yapmışsınız. Dışarıdan bakıldığı zaman far sensörü gibi görünüyor, aynanın arkasında siyah benekli şeylerden yoksa oraya saklarsanız sizin de gözünüze takılmayacaktır.
    Alıntı ahmet3425 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim sorum biraz farkli olacak. Bu sjcam400 ve M10 un hafizaya video aktarim hizi nedir ?

Zira hafiza karti alacagim yuksek hizli birsey mi almaliyim ?
    Class 4 hafıza kartına sj4000 ile 1080p 30 fps kayıt alıyorum. Class 10'da kayıtta sapıtma olayı ve dosyanın bozulması olayını oldukça fazla duydum. Class 4, class 6 hafıza kartı daha uyumlu çalışıyor.

Ayrıca bu hafta Şok markete aksiyon kamerası gelmiş. Kamera sj4000'in çakmasından da öte, çakmanın da çakması.
    Kamera incelemesi için;
    http://www.arac-kamera.com/sok-marke...ncelemesi/5095

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler