User Tag List

Sayfa 22/45 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon
845 sonuçtan 400 ile 418 arası

Konu: Araç kamerası hakkında sorularınızı cevaplıyorum

intertech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sonunda çıldırdık.
    Yeni alan adları, yeni youtube kanalı, yeni konseptle incelemelere devam ediyoruz. aksiyon-kamerasi.com ve ip-kameralar.com alan adlarını da bünyemize kattık. Yeni youtube kanalımız "Kameratör" üzerinden de daha çok vlog tarzında olacak olan duyurular yapıp, incelemeleri tamamen video şeklinde de kanalda paylaşacağız.

Bugün facebook grubumda "IP kamera lastigin onunde ne yapiyordu?" açıklamasıyla bir fotoğraf paylaşmıştım. Bundan kısaca bahsedecek olursam; bu "Kameratör" kanalı için düşündüğümüz yeni konsepteki ilk videomuzun tanıtımıydı. Video içeriğinden çok bahsetmeden direk olarak video linkini ekliyorum. İyi/kötü yorumlarınızı bekliyoruz. Yeni kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Facebook grubu: Arac ve Aksiyon Kamerası Kullanıcıları Public Group | Facebook

Alıntı SMTTKZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ,okul servis aracına takılacak çift kameralı açısı kalitesi iyi , uzun ömürlü batarya sıkıntı yaratmıyacak 80 100 dolar arası tavsiye edebileceğiniz kameralar hangileridir ? (gps sürücü asistanı gerek yok kaliteli çekim uzun ve ömürlü olsun yeter benim için)
    Çift yönlü kameralar verimli olmuyor. İncelediğim ve şuan satışta olan sadece b40d modeli. Bir incelemesine bakın derim ama tatmin etmeyecektir.
    B40D Cift Kameralı Arac Kamerası İncelemesi | Arac Kamerası Rehberi/Tavsiyesi
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim 1.5 yildir kullandigim A118 kamerada malesef ufak tefek sorun basladi Kapasitorlu model ama omrunu tamamladi herhalde,arabayi 4-5 gun calistirmadig zaman sifirliyor kendini.

Mesela bugunun tarihi 02.09.2016 aksam park ettim 4-5 gun calistirmadim diyelim.Kontaga bastigimda 01.01.2012 tarihinden basliyor,hal oyle olunca o parti cekiyor,sonra hafiza dolu en eski goruntuyu silicek ama en eski goruntu 01.01.2012 oluyor sifirlandigi icin.Sonsuz donguye giriyor cektigini siliyor,cektigini siliyor.

Gecen goruntu lazim oldu bakiyim dedim,sadece eve yanasma anim var cektigini sildigi icin,nasil bir cozum bulabilirim uyguna acaba?Uzun yola cikacagim zaman ne olur ne olmaz tamamen ben formatliyorum artik cekilmez hale gelmeye basladi,A119 guzel duruyor ona yonelebilirim
    Kapasitör çok kısa süreli düşük enerji toplar. Uzun süre çalıştırılmadığı zaman sıfırlamalar yaşanabiliyor. A118 için güncelleme çıktı. Tarihle ilgili çalışmalar yapıldı. İncelemenin içerisinde güncelleme kısmında güncel versiyonu bulabilirsiniz. Türkçe dil, geliştirilmiş hareket sensörü ve time lapse özellikleri de eklendi.
    http://www.arac-kamera.com/b40-arac-...incelemesi/139

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cok guzel yarin yuklerim guncellemeyi tesekkurler

Gürhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar Amkov Amk7000s almıştım fakat çekim kalitesini beğenmeyip sattım önerileriniz üzerine (sitedeki incelemeden) F68 aldım. Aramex kargoya verilmiş fakat bugün baktığımda "Situation Update Please Expect Delays due to connection issues" gibi bir açıklama görüyorum ne anlama geliyor ne yapmam gerek ?
    1974 Volkswagen 1303s "Big" 50hp 98nM

Flickr / Tolunay Karagöz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gürhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Amkov Amk7000s almıştım fakat çekim kalitesini beğenmeyip sattım önerileriniz üzerine (sitedeki incelemeden) F68 aldım. Aramex kargoya verilmiş fakat bugün baktığımda "Situation Update Please Expect Delays due to connection issues" gibi bir açıklama görüyorum ne anlama geliyor ne yapmam gerek ?
    Aramex'le yeni calismaya basladilar. Anladigim kadariyla kargolari guncelledikleri icin sisteme baglanmada gecikmeler yasanabilir denilmis.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kameranın marka modeli güldürdü Konuyu kirlettiğim için pardon
    91 Miata - Sold
    06 Pug207 - Sold
    06 Sorento
    Laurel coming soon...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Miata91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kameranın marka modeli güldürdü Konuyu kirlettiğim için pardon
    Bende de bir bilgi olsun o zaman. Gearbest'te amkov marka aksiyon kameralarının indirim kuponu "amkovar". Saygılarımla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni IP kamera incelemesi hazır. Sricam Sp013 dış mekan ip kamera incelemesi yaptım. Videolu anlatım olarak hazırladım. Linklere açıklama kısmından veya siteden ulaşabilirsiniz.
    Videolu anlatım

Yazılı anlatım
    http://www.arac-kamera.com/sricam-sp...celemesi/10707

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Chupad D501 WiFi Araç Kamerası Detaylı İncelemesi
    Oldukça basit tasarlanmış, ufak boyutlu, camda çok iyi gizlenebilen bir model. Çekim kalitesi beni tatmin etti. Fiyatı göz önünde bulundurulunca WIFI özelliği olması çok güzel.

Yazılı detaylı inceleme
    http://www.arac-kamera.com/chupad-d5...celemesi/10614

Direk satın alma linki
    Chupad D501 WiFi Hidden Car DVR 1080P Full HD-57.49 Online Shopping| GearBest.com

Çekim testleri

Gürhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    F68 almıştım 10. gününde geldi fakat kamerayı bilgisayara taktığımda şarj oluyor dosyaları göremiyorum resetleme dahil her şeyi denedim ne yapmam gerekir ?
    1974 Volkswagen 1303s "Big" 50hp 98nM

Flickr / Tolunay Karagöz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncel indirim kodları

Elektronik ürünlerde (Aksiyon kameraları dahil) %10 indirim kodu "GBCE".
    Araç kameralarında %12 indirim kodu "CARF". (Bu kodla A119 GPS modeli 87 dolara geliyor.)
    RC hobi araçlarında %15 indirim kodu "RCOF"
    Ev ürünlerinde %10 indirim kodu "HOME"
    Akıllı saatlerde %10 indirim kodu "GBWATCH"
    Tüm indirimli ürünleri görmek için; The Best Eectronics and Gadgets Flash Sale with Cupon - GearBest.com

F68 almıştım 10. gününde geldi fakat kamerayı bilgisayara taktığımda şarj oluyor dosyaları göremiyorum resetleme dahil her şeyi denedim ne yapmam gerekir ?
    Bilgisayarın uygun sürücüyü bulamıyor olabilir. Tüm usb girişlerinle deneme yapın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sigorta kutusundan elektrik nasıl alınır? Kablolar gizlenerek nasıl monte edilir?

Bu uygulama kablo kirliliğinin önüne geçmek isteyenler için hazırlanmıştır. Araç kamerası kullanmak için bu işlemi yapmak zorunda değilsiniz. Aracınızın kendi çakmaklık soketine orjinal adaptörü takarak kamerayı çalıştırabilirsiniz.

Benim kullandığım çakmaklıktan stokta olmadığı için alternatif ürün linki ekliyorum.

Çakmaklık: CS-002 Car Motorcycle Cigarette Power Plug Socket-3.73 Online Shopping| GearBest.com
    Web sitemiz: http://www.arac-kamera.com
    Fotoğraflı montaj anlatımı: http://www.arac-kamera.com/arac-kamerasi-montaji/7165

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben direkt sürekli çalışması için tavan aydınlatmasının ordan sürekli elektrik olan hatta paralel bağladım. dikiz aynasının da oradan 10-15 cm kablo ile kameraya bağladım .ayna arkasında kaldığı için kabloda gözükmüyor zaten.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A119 GPS modelinde mükemmel fırsat var. "JRVACD" kupon koduyla 79.99 dolara düşüyor. Kaçırmayın 2 gün önce indirimle 87 dolara satın almıştım. Fiyatı ona göre kıyaslayabilirsiniz.
    Direk satın alma linki: VIOFO A119 1440P 160 Degree Wide Angle Car DVR-99.90 Online Shopping| GearBest.com
    İnceleme linki: http://www.arac-kamera.com/a119-arac...celemesi/10013

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A119 GPS incelemesini güncelledim. A119 kampanyası göz önünde bulundurulduğu zaman tam anlamıyla fiyat/performans cihazı haline gelmiş.

Videolu inceleme
    A119 GPS Arac kamerası incelemesi - YouTube

Yazılı inceleme
    http://www.arac-kamera.com/a119-arac...celemesi/10013

A119 GPS'siz satın alma linki (MM-A119 indirim kodu - 71.31 dolar)
    VIOFO A119 1440P 160 Degree Wide Angle Car DVR-89.90 Online Shopping| GearBest.com
    A119 GPS'li satın alma linki (JRVACD indirim kodu 79.99 dolar)
    VIOFO A119 1440P 160 Degree Wide Angle Car DVR-99.90 Online Shopping| GearBest.com

Sürücü asistanı videosu
    A119 Arac kamerası - Surucu asistanı - YouTube

A119 Gündüz çekim testleri
    https://www.youtube.com/watch?v=B2pDMFlrrBU
    https://www.youtube.com/watch?v=uLG5o2_sDV8
    https://www.youtube.com/watch?v=zKoN7ED-mNY

A119 Gece çekim testleri
    https://www.youtube.com/watch?v=CpCKcoJf0X0

OnrDncr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elephone EleCam Explorer Elite 4K ile SJCam SJ5000X arasında kaldım hangisini önerirsiniz ? Genelde araç içi çekim yapacağım. Bir de gümrükte takılmaması için yapmam gereken bir şey var mı ? Fiyatı düşük göstermeleri için vs.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OnrDncr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elephone EleCam Explorer Elite 4K ile SJCam SJ5000X arasında kaldım hangisini önerirsiniz ? Genelde araç içi çekim yapacağım. Bir de gümrükte takılmaması için yapmam gereken bir şey var mı ? Fiyatı düşük göstermeleri için vs.
    Fiyatı kendileri düşük yazıyorlar, bir şey yapmanıza gerek yok. İki cihaz hemen hemen aynı. Bütçeye göre tercih yapmanızı öneririm.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    360 kamera incelemesi yaptım. Elephone firmasının piyasaya sürdüğü, çift kameralı, gerçek 360 video deneyimi sunan Elecam 360 aksiyon kamerasının incelemesini yapmaya çalışacağım. İlk başta 360 videonun çok keyifli bir şey olduğunu belirtmek istiyorum. Çekim testleri sırasında oldukça eğlendim. Elecam 360 aksiyon kamerası OV4689 cmos, Sunplus 6350M chipset kullanıyor. Elecam 360, 2 adet 220 derecelik kameraya sahip. Bu kameralar tek videoda birleşerek gerçek 360 video deneyimi sunuyor.

ARTI YÖNLERİ
    1500 mAh batarya,
    Gerçek 360 video deneyimi,
    Çift kamera,
    WiFi,
    VR modu,
    960p 30 FPS,
    360 player'la bilgisayardan 360 video olarak izlenebiliyor,
    Aksesuarları oldukça kaliteli.

VİDEODAN EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

ÇEKİM TESTLERİ

DİREK SATIN ALMA LİNKİ
    Elephone Elecam 360 WiFi Action Camera Dual Lens-135.54 Online Shopping| GearBest.com
    İndirim kodu "ELECAM360"

360 DENEYİMİNİ GERÇEK ÇÖZÜNÜRLÜĞÜNDE TEST ETMEK İSTEYENLER İÇİN;
    Elephone Elecam 360 aksiyon kamerasının kayıpsız 360 görüntülerine aşağıdaki işlemleri yaparak ulaşabilirsiniz. Gerçekten çok keyifli.
    360 videoları bilgisayarda izlemek için programa ihtiyacınız olacak. "SYMAX360 Player" programıyla Elecam 360'ın kaydettiği 360 videoları izleyebilir, istediğiniz yerden kesip 360 video olarak kaydedebilirsiniz. Videoyu kaydettikten sonra 360 video oynatımını desteleyen platformlara videonuzu yükleyebilirsiniz. 360 videonun işlenmemiş halini upload ettim. Symax360 player'la bu videoyu açıp görüntü kalitesi test edebilir, 360 video deneyimi yaşayabilirsiniz.
    SYMAX360 Player Windows 20160805
    Yandex.Disk
    Test videosu (215 MB)
    Yandex.Disk

İNCELEME DETAYLARINA ULAŞMAK İÇİN
    Elephone Elecam 360 VR Aksiyon Kamerası İncelemesi | Arac ve Aksiyon Kamerası Rehberi/Tavsiyeleri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @intertech kardeşim benim A118 kesinlikle 2 yıl sonra emekliye ayrıldı,tarihi unuttuğu zaman(geceden sabaha) kaydettiğini üstüne yazıyor...Neyse Ön ve Arka istiyorum.
    -Ön kamera olarak A119 GPS düşünüyorum
    -Arka kamera olarakta Mini 0903 Nanoq düşünüyorum.

2 yıl kadar sorunsuz götürürler sanırım beni,kombinasyon iyimi sence?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aldım gitti bu ikiliyi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler