User Tag List

Sayfa 28/45 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon
844 sonuçtan 514 ile 532 arası

Konu: Araç kamerası hakkında sorularınızı cevaplıyorum

intertech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zamansızlıktan konuyu güncel tutamıyordum. Bugün güncel kampanyaların listesini çıkardım.
    Güncel Viofo araç kamerası fiyatları.
    Viofo A119 GPS kargo dahil 74.99 dolar
    Satın alma linki: VIOFO A119 1080P HD Car Dash Camera DVR Recorder G-Sensor Night Vision Motion Detection
    Satın alma linki: VIOFO A119S 1080P Car Dash Cam Sony Exmor IMX291 with GPS Mount
    İnceleme linki: Viofo A119 / A119 GPS Arac Kamerası Detaylı İncelemesi | Arac ve Aksiyon Kamerası Rehberi/Tavsiyeleri

Viofo A119 GPS'siz kargo dahil 70.99 dolar
    Satın alma linki: VIOFO A119 1440P 1080P HD Dash Cam Night Vision In Car Camera G Sensor Car DVR Recorder with SAMSUNG EVO+ 64GB Memory Card
    Satın alma linki: VIOFO A119S 1080P Car Dash Cam Sony Exmor IMX291 with GPS Mount
    İnceleme linki: Viofo A119 / A119 GPS Arac Kamerası Detaylı İncelemesi | Arac ve Aksiyon Kamerası Rehberi/Tavsiyeleri

Viofo A119s GPS kargo dahil 119.99 dolar
    İnceleme linki: http://www.arac-kamera.com/viofo-a11...celemesi/13047

Viofo A118c kargo dahil 47.49 dolar
    Satın alma linki: http://fas.st/lA9Kp
    İnceleme linki: http://www.arac-kamera.com/b40-arac-...incelemesi/139

Viofo A118c2 kargo dahil 59.99
    Satın alma linki: http://fas.st/xwqL0
    Tanıtım linki: http://www.arac-kamera.com/viofo-a11...-tanitim/11856

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    F88 WIFI 4K AKSİYON KAMERASI İNCELEMESİ
    Daha önce incelemiş olduğumuz ve oldukça tutulan F68 4K aksiyon kamerasının yeni modeli olan F88 4K aksiyon kamerasının incelemesini yaptım. Yüksek kaliteli aksiyon kameralarının bir çoğunun kullandığı Novatek 96660 chipsetine sahip olan F88 4K’nın çift ekranı bulunmakta. Gece çekimlerinde oldukça başarılı olan F88 4K’nın gece çekim modu bulunmakta. Sony ‘nin IMX078 cmos’unu kullanan F88 4K gece çekimi modu sayesinde geceleri ışığı daha iyi optimize ederek, iyi çekimler yapmaya olanak sağlıyor. Oldukça basit menülere sahip, anlaşılır bir menü kullanılmakta. F88 4K’da 1050 mAh pil bulunuyor. Pilin dayanma sürelerini inceleme içerisinde paylaştım. Su altı çekimleri için ise bir çok kamerada bulunmayan dalış modu bulunmakta.
    F88 4K inceleme linki: F88 WIFI 4K Aksiyon Kamerası Detaylı İncelemesi – Cift Ekran | Arac ve Aksiyon Kamerası Rehberi/Tavsiyeleri
    Satın alma linki Gearbest: F88 4K WiFi Action Camera Novatek 96660 Chipset-$70.37 and Online Shopping | GearBest.com Mobile
    Satın alma linki Aliexpress: Hot Sale F88 WiFi Sport Action Camera Dual Screen 2160P HD 12MP go extre waterproof 30M Sports Camera pro Style Free shipping-in Sports & Action Video Camera from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group
    F68 4K inceleme linki: F68 WIFI 4K Aksiyon Kamerası Detaylı İncelemesi – Novatek 96660 | Arac ve Aksiyon Kamerası Rehberi/Tavsiyeleri

İNDİRİM DUYURUSU

Viofo A119 GPS V2 "VAHM699" indirim koduyla 68 dolar. Takipli kargo fiyata dahil.
    KODUN KULLANIM KOŞULLARI
    ---Kupon limitli.
    ---Giriş yapmadan kodla indirim sağlayamazsınız.
    ---Daha önce A119 GPS v2 aldıysanız ürüne kargo fiyatı eklenebilir. Yeni hesapla satın almanız gerekir.
    Satın alma linki: VIOFO A119 1080P HD Car Dash Camera DVR Recorder G-Sensor Night Vision Motion Detection
    İnceleme linki: http://www.arac-kamera.com/a119-arac...celemesi/10013

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu işten hiç anlamam ama artık lazım oldu bu kamera zımbırtısı. Arkadaşımın aracında var. Her bindiğinde çakmaklığa takıyor kayıt tuşuna basıyor ve her 3 günde 1 hafıza kartını boşaltıyor. Arabasının içinde karmaşa hakim çakmaklıkta telefon şarjıda var heryerde bir kablo var.
    Ben marş bastığımda kayda başlayan kapatınca kapanan ve otomatik geçmişi silme özellikli bir cihaz istiyorum atıyorum hafıza %95'e geldiğinde hafızasını silsin yada o tarz bir ayar.
    Ne almalıyım ? piyasada isteklerimi karşılayacak cihaz hangisidir ? İyi bir elektrikçi çakmaklıktan enerji alabilir mi ? Çünkü çakmaklığı kapatmak istemiyorum telefon şarjını sürekli kullanıyorum ve ortalıkta kablo istemiyorum.

marikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu işten hiç anlamam ama artık lazım oldu bu kamera zımbırtısı. Arkadaşımın aracında var. Her bindiğinde çakmaklığa takıyor kayıt tuşuna basıyor ve her 3 günde 1 hafıza kartını boşaltıyor. Arabasının içinde karmaşa hakim çakmaklıkta telefon şarjıda var heryerde bir kablo var.
    Ben marş bastığımda kayda başlayan kapatınca kapanan ve otomatik geçmişi silme özellikli bir cihaz istiyorum atıyorum hafıza %95'e geldiğinde hafızasını silsin yada o tarz bir ayar.
    Ne almalıyım ? piyasada isteklerimi karşılayacak cihaz hangisidir ? İyi bir elektrikçi çakmaklıktan enerji alabilir mi ? Çünkü çakmaklığı kapatmak istemiyorum telefon şarjını sürekli kullanıyorum ve ortalıkta kablo istemiyorum.
    Görüntü kalitesi ve gizlenebilirliği iyi bir cihaz arıyorsanız A119 olabilir.
    Elektriği sigorta panelinden alırsınız. Kontağı açınca çalışacak şekilde. Ben o şekilde kullanıyorum. Hiç bir şey yapmıyorum. Kontağı açınca kamera açılıp kayda başlıyor. Kart dolunca eski kayıtları silip üzerine kaydeder. Hiç uğraşmanıza gerek kalmaz. Kamera olduğunu bile unutursunuz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı marikan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elektriği sigorta panelinden alırsınız. Kontağı açınca çalışacak şekilde. Ben o şekilde kullanıyorum. Hiç bir şey yapmıyorum. Kontağı açınca kamera açılıp kayda başlıyor. Kart dolunca eski kayıtları silip üzerine kaydeder. Hiç uğraşmanıza gerek kalmaz. Kamera olduğunu bile unutursunuz.
    Çok teşekkür ederim yardımınız için. A119'dan başka bir seçenek var mı ? Yerli sitelerde satan bulamadım ve yurtdışından alışveriş yapmayı pek beceremiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar bi sorum olacak bilgisi olan beni aydınlatırsa sevinirim. Bende Eken H9 var, telefon uygulamasından video başlatırsam videolar hep birer dakika arayla oluyor. Yani 10dk çekersem 10 video çıkıyor ortaya. Makinanın kendisinden başlatırsam videoyu bu seferde 10 dk da bir yeni videoya geçiyor. Kendi yapıyor tabi bu işlemi arada bi boşluk bırakmıyor ama 10dk dan uzun bi video çekersem birleştirmek zorunda kalıyorum. Sebebi nedir ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    GÜNCEL İNDİRİMLER. VİOFO A119 GPS VE A119S GPS İNDİRİMLERİ KAÇIRILACAK GİBİ DEĞİL

Viofo A119S (S modeli) GPS V2 araç kamerası 79.99 dolar - ücretsiz takip kodlu kargo
    Satın alma linki: VIOFO A119S 2 Inch Car Dashcam 6G F1.8 Lens Video 135 Degree Camera DVR With GPS Function Sale - Banggood.com
    İnceleme linki: Viofo A119s / A119s GPS Arac Kamerası Detaylı İncelemesi | Arac ve Aksiyon Kamerası İncelemeleri

Viofo A119 GPS V2 araç kamerası 65.99 dolar + 3.33 dolar takip kodlu kargo
    Satın alma linki: VIOFO A119 1440P 160 Degree Wide Angle Car DVR With GPS-Black Sale - Banggood.com
    İnceleme linki: Viofo A119 / A119 GPS Arac Kamerası Detaylı İncelemesi | Arac ve Aksiyon Kamerası İncelemeleri

Viofo A118c araç kamerası "ce621f" indirim koduyla kargo dahil 48.10 dolar.
    Satın alma linki: VIOFO A118 Car Dash Cam DVR 1080P Novatek 96650 Capacitor Battery Sale - Banggood.com
    İnceleme linki: http://www.arac-kamera.com/b40-arac-...incelemesi/139

Eken H9 aksiyon kamerası 31.99 dolar + 3.33 dolar takip kodlu karg
    Satın alma linki: http://fas.st/8uBzKO
    İnceleme linki: http://www.arac-kamera.com/eken-h9-a...kim-testi/8242

FACEBOOK GRUBUNDAN İNDİRİMLERİ TAKİP ETMEK İÇİN; https://www.facebook.com/groups/arackameralari

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    SJCAM SJDASH M30 ARAÇ KAMERASI İNCELEMESİ (İncelemede kullanılan kamera satılıktır. 260 TL kargo dahil.)

Aksiyon kamerası üreticisi olan SJcam firmasının adını daha önce mutlaka duymuşsunuzdur. SJcam artık direk olarak araç kamerası üreticiliğine de başladı. SJcam'in piyasaya çıkardığı SJdash adını verdiği araç kamerası, 3 inc'lik ekranın altında dokunmatik tuş takımına sahip. 1080p 30 FPS çekim yapabiliyor. Novatek 96658 chipset, Sony IMX323 cmos kullanıyor. WiFi desteği mevcut. Artık yeni araç kameralarının büyük çoğunluğunun kullandığı, daha güvenilir olan kapasitör tip bataryaya sahip.
    İnceleme linki: SJcam SJdash M30 Arac Kamerası Detaylı İncelemesi | Arac ve Aksiyon Kamerası İncelemeleri
    Zapals satın alma linki: SJCAM SJDASH 1080P Full HD Dash Cam WiFi Sony IMX323 G-sensor
    Aliexpress satın alma linki: Tahmini Teslimat Zamanı
    Gearbest satın alma linki: SJCAM M30 HD 1080P Dash Cam 3.0 inch DVR-$84.43 and Online Shopping | GearBest.com Mobile
    %10 indirim sağlayan Gearbest indirim kodu: GB10%

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    119 v2 modelini satin aldim...

GPS+Lens cover ve guc baglantilari ile birlikte tam takim satin aldim 89 dolara...

Henuz vakit bulup arabaya takma imkanim olmadi... Umarim sicakliktan cok etkilenmez... Burasi Adana gibi, arabalarin icleri kaynama derecesinde
    @intertech in incelemelerinden baya bir faydalandim. Sagolsun. Turkiye de iken alacaktim ama buraya gelme durumu olunca otelemistim. Guzel videolar yaklarsam Youtube kanali uzerinden paylasmaya calisacagim...
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    LG 360 cam aldım dün.yarında kısmetse sd kart geliyor..bakalım nasıl olacak dış çekim ve 360 görüntüler
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eken h9r aldim, gayet memnun kaldim cekimlerinden

Mehmet Gazihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    LG 360 cam aldım dün.yarında kısmetse sd kart geliyor..bakalım nasıl olacak dış çekim ve 360 görüntüler
    nereye sabitlemeyi planlıyorsun ?

Bana kaydı WiFi üzerinden evdeki veya işyerindeki bilgisayarıma yapabilen bi kamera lazım.

araba gitse de veriler bende kalmalı.

bi öneriniz olurmu ?
    Ne kadar iyi olursan ol, Kabiliyetin Müşterinin Memnuniyeti ile Sınırlıdır..! M.Gazihan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmet Gazihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nereye sabitlemeyi planlıyorsun ?

Bana kaydı WiFi üzerinden evdeki veya işyerindeki bilgisayarıma yapabilen bi kamera lazım.

araba gitse de veriler bende kalmalı.

bi öneriniz olurmu ?
    Vallahi motor kullanırken kaska araba kullanırken cam takmayı düşünüyorum.Kameralar konusunda çok bilgim yok ne desem yalan olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Viofo a119'un güç kablosu uzunluğu kaç metre ?
    Aracımda akü ve sigorta kutusu bagajda. En az 5 metre kadar lazım olacak,çünkü kapı kenarı fitil içi vs dolaştırarak ön cama çekicem.

lethaldoze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar Viofo a119 tamamdır. Anladığım kadarıyla en sorunsuz olması gereken bu.
    Ancak arka camda da olmasını istiyorum aslında. Bunun için Viofo a119 gibi bi seçenek varmı. Ya da gerek yokmu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı marikan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı cevap banada geçerli,
    üste sabitleyip kenardan kabloyu sigortaya götüreceğim,
    nerden alınır bu cihaz? aliexpresste varmı?
    marka model tam olarak yazabilirmisin?

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben buradan aldim

Vakit bulabilirsem uzunluguna bakarim. Diger araba da cunku. Montajlamaya firsatta bulamadim hala...

VIOFO A119 1440P GPS Car Dash Camera + Hard Wire+Adhensive Polarizing Lens CPL | eBay
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Begenmedim satiyorum arkadaslar. Elimde duracagina isini goren birine uyguna veririm sjcam m20 aldim

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    yeni nesil adas (LDWS / FCWS/ FVMA) teknolojiside olan hidden böyle gizli belli olmıycak dikkat çekmiycek arabada orjinal gibi duran bir kamera varmı..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler