User Tag List

Sayfa 11/29 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
539 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: 208 GTİ Cadde kullanımı için modifiye yardımı

ZX-636R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BaybuRtlu69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    206 RC, ay başına kadar hazır olur araç. 208 Gti ile bi denemek istiyorum mümkünse
    Benim araç şuanda her iki tanıma da uymuyor
    Yani ne yazılım var ne de stock denebilir. Yazılımsız ama stage2 setup bu haftadan sonra yazılım tamamlanınca denemek isterim. Deneme tamamen dostane olmak şartıyla tabiki.

meSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba,
    Yaklasik 42-43 bin lira butce ile DS3 veya 208 THP ikilisinden hangisini secerdiniz? Kalite olarak hangisi daha agir basar? Bildigim kadariyla ayni motorlari kullaniyorlar, onun disinda sanzumanlari falan da ayni midir? Bi kac degisiklik ile 200 hpyi bulabilir miyiz?
    merhaba,

kesinlikle 208 derim, sonuçta daha yeni nesil, daha modelli, araç içi konsol bakımından daha dolu. Allure THP156 versiyonu ile DS3 motor ve sanzıman bakımından aynılar. tercih size kalmışt tabikide.
    Born to Drive... (E-TUNERS Türkiye)

E-Tuners Stage4+/SeatSport Intercooler/TD05H-big16g-8/Hard Boost Pipes/ITG Maxogen CAI/70mm Down+63mm Straight+Varex/AEM WideBand/Greddy NewProfec BC+EGT/WMI

canozgur106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyaz 208 çok daha şık bana göre değerlendirin
    ALLAH VAR GAM YOK..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim güzel bir 208 thp allure alıp içine sinerek binersin arabanıda seversin ben 2. 208gti mi kullanıyorum kuzenimde 208 thp kardeşimdede ds3 var hepsinden çok memnun kaldık aldığımız için sende memnun kalacaksın eminim

BaybuRtlu69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ZX-636R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim araç şuanda her iki tanıma da uymuyor
    Yani ne yazılım var ne de stock denebilir. Yazılımsız ama stage2 setup bu haftadan sonra yazılım tamamlanınca denemek isterim. Deneme tamamen dostane olmak şartıyla tabiki.
    Aynen olur abi. Amac araci gormek zaten. Benimde eksiklerim var zaman içerisinde bu denemelere göre yol cizicem.
    Ne zaman aracın hazır olursa Pm atarsanız uygun bi günde deneyebiliriz.
    Emre Kalkan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar aranıza yeni katıldım . Çok kısa bir süre önce aldım aracımı .aracımda bir kaç gözlemlediğim problemi sizlerlede paylaşmak istedim.acaba bunlar sizlerinde başına geldimi yakında arabayı 2500 km bakımı için servise götüreceğim.sorunların şunlar:
    1.sabah motor soğukken devir yüksek çalıştığında sanki araba gaz kesiyormuş gibi oluyor. Motorda sarsıntı oluyor devir bandı sabit oynama felan olmuyor.ama sanki araba kasılıyormuş boğuluyor gibi.rolanti normale dönünce hiç birşey yok.
    2.mesela 3 viteste gidiyorum arabayı kendi haline bırakıyorum bırakınca vıhıltı sesi geliyor rampa aşşağıya bıraktığımda daha çok geliyor.arabayı boşa atınca ses kesiliyor.
    3.sabit bi şekilde boşta dururken debriyaja bastığımda tık tık tık tık tık ses geliyor ayağımı çekince ses kesiliyor.
    Eğer başına gelen arkadaşlar veya yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa yorumlarınızı yazabilirseniz sevinirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rolantide sersem çalışması benim çoğu thp de şahit olduğum bir durum ısınınca sıkıntı kalmıyo zaten.Diğerleriyle ilgili bir bilgim yok maalesef

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı buraek4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rolantide sersem çalışması benim çoğu thp de şahit olduğum bir durum ısınınca sıkıntı kalmıyo zaten.Diğerleriyle ilgili bir bilgim yok maalesef
    Peki aynı sıkıntı Sizdede varmı ?yani bende arabaya yabancı olduğum için bilmiyorum servistede sağını solunu kurcalatmak istemiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle hayırlı uğurlu olsun kardeşim bendede 208 gti var ayrıca grubumuz var istersen özelden numaranı at grubumuza alalım her türlü soruna daha çabuk cevap veririz ve arkadaş ortamı gibi olduğu için eğlenceli olur.Sorularına gelirsem 1. soru cevabı olarak bu Thp motor teknolojinde olan ve hiç bir şekilde sorun olmayacak birşey biliyorsun bizim motorlarımız Bmw,Mini,Citröen de de kullanılıyor ve Sabah soğukken veya uzun zaman çalışmayınca rolantiyi yüksek kavrar 1dakika sonra normal rolantisini bulur ayrıca sana tavsiyem rolanti düşmesini bekleyip ondan sonra devam edebilirsin güzelce.2. sorun aracında egzoz vs yok büyük ihtimal o katolizör den geliyor egzoz takılınca susuyor bir sorun değil yani
    3.sorun benim 2. 208 gti aracımı kullanıyorum ikisindede var o sakıncası olmayan sadece öyle ses çıkaran birşey çok takılmadım 2 yıldır hiçbirşey olmadı kardeşim
    Numaranı mesaj atmayı unutma alalım seni gruba sende istersen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ogzhndurmaz58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı uğurlu olsun kardeşim bendede 208 gti var ayrıca grubumuz var istersen özelden numaranı at grubumuza alalım her türlü soruna daha çabuk cevap veririz ve arkadaş ortamı gibi olduğu için eğlenceli olur.Sorularına gelirsem 1. soru cevabı olarak bu Thp motor teknolojinde olan ve hiç bir şekilde sorun olmayacak birşey biliyorsun bizim motorlarımız Bmw,Mini,Citröen de de kullanılıyor ve Sabah soğukken veya uzun zaman çalışmayınca rolantiyi yüksek kavrar 1dakika sonra normal rolantisini bulur ayrıca sana tavsiyem rolanti düşmesini bekleyip ondan sonra devam edebilirsin güzelce.2. sorun aracında egzoz vs yok büyük ihtimal o katolizör den geliyor egzoz takılınca susuyor bir sorun değil yani
    3.sorun benim 2. 208 gti aracımı kullanıyorum ikisindede var o sakıncası olmayan sadece öyle ses çıkaran birşey çok takılmadım 2 yıldır hiçbirşey olmadı kardeşim
    Numaranı mesaj atmayı unutma alalım seni gruba sende istersen
    Güzel yorumlarınız için çok teşekkürediyorum gerçekten içim rahatladı numaramı özelden gönderiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semh61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki aynı sıkıntı Sizdede varmı ?yani bende arabaya yabancı olduğum için bilmiyorum servistede sağını solunu kurcalatmak istemiyorum.
    evet benim aracımda ısınana kadar dediğiniz tepkileri gösteriyo.rolanti yüksek sonra devir biraz düşüyo sonra tekrar devir yükseliyo benim aracmda eksoz da var o sıra ses cızırtılı senfoni gibi geliyo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı buraek4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet benim aracımda ısınana kadar dediğiniz tepkileri gösteriyo.rolanti yüksek sonra devir biraz düşüyo sonra tekrar devir yükseliyo benim aracmda eksoz da var o sıra ses cızırtılı senfoni gibi geliyo
    Cevabınız için teşekkürederim.Anladım benim araçta yüksek rolantide çalışıo devir sabit ama motor kasılıyormuş gibi çalışıo ve sarsıntı yapıyor fakat devir bandında düşme olmuyor.bende anlamadım sanki arabayı kasan bişeyler vargibi fakat devir bandı sabit.

Naman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Klima açıkken motorun sesi aşırı değişen var mı? 100-200 devir artışını kastetmiyorum.

R.S.C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    308 Gtı gelmemiş hala ?

meSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R.S.C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    308 Gtı gelmemiş hala ?
    Ay sonu showroomlarda yerini alıyor, limana ulaştı bilgisi geldi
    Born to Drive... (E-TUNERS Türkiye)

E-Tuners Stage4+/SeatSport Intercooler/TD05H-big16g-8/Hard Boost Pipes/ITG Maxogen CAI/70mm Down+63mm Straight+Varex/AEM WideBand/Greddy NewProfec BC+EGT/WMI

R.S.C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bursaya test aracı gelir mi ?

onurgoyunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R.S.C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bursaya test aracı gelir mi ?
    Bursa'ya araç gelecek ama teste çıkarmazlar herhalde

Alıntı Naman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Klima açıkken motorun sesi aşırı değişen var mı? 100-200 devir artışını kastetmiyorum.
    Bende değişiyor, farklı bir sesi var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurgoyunc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa'ya araç gelecek ama teste çıkarmazlar herhalde

Bende değişiyor, farklı bir sesi var
    Beni çok rahatsız ediyor özellikle şehiriçi trafikte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    230 da limitör var bugün bir daha denedim direk gaz kesiyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)