User Tag List

Sayfa 26/29 İlkİlk ... 162425262728 ... SonSon
539 sonuçtan 476 ile 494 arası

Konu: 208 GTİ Cadde kullanımı için modifiye yardımı

öskür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bizden 2kişi yaptırdı sonuç hüsran,nerdeyse hiç güç alamadılar dynoda,arac cıkalı cokda uzun süre oldu nie herhangi bir gelişme yok anlamıyorum,meşhur yunanlılarda bile bi halt yok☹ï¸

FEYM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Thumbs up

Maksat otoban ve roll kovalamaksa güç yetersiz gelir her zaman ama yeri geldiğinde dağ bayır viraj kasayım günlük sorunsuz bineyim dendiğinde güç ve tork olarak ideal bi motor bence.. Daha yüksek güçler arabanın tutunma dengesinide çok bozuyor kilitsiz fwd araçlarda akıcılığı da kayboluyor virajlarda... Düz otoban kovalarım roll gecelerinde yargı dağıtalım diyenler vag grubuna yükleniyor günümüzde...Esp işime karışmasın virajdan viraja atayım kendimi diye dertlenen adamların tercihi bence 208lerini yüklememek.. Ağır tuning işleriyle uğraşmamaları normal geliyor bana... Keza aynı şeyler fiesta st ve corsa opc sahipleri içinde geçerli diyebiliriz dünyada, pejocularla aynı kafada genelde.. Onlarıda yükleyen bir sürü insan var ama modifiye işi vag grubundan yürüyor genelde... Peugeot ve Fordun hothatch kitlesinin öncelikleri daha farklıymış gibi geliyor bana...

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    @meSs , yok mu yunan tarafında gelişme thp için ?

207 rc zamanı da sıkıntıydı bu motorlara yazılım, hala bir gelişme yok ülkede.

Zamanında boşuna gidip dışarıdan yazılım yaptırmadık, 207rc ler bile çoook sonra çözüldü yurtiçinde.

Ben 208 GTi'a stock bindim, 308 GTi'a da stok biniyorum. Biliyorum ki hakkıyla,aracı deneme tahtasına çevirmeden bu işi sorunsuz yapacak kimse yok malesef.

Naman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ZX-636R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konu hala yaşıyor mu :-) uzun zaman oldu buraya uğramayalı
    STP hayırlı olsun 208 mi aldın
    Naman, 208 GTI larda evet limitör var biz defalarca log aldık ve veriler üzerinde bunu net gördük. Daha sonra birkaç firmada denedik kaldıramadık ama neyseki en son kaldırdık. Şuanda 260 lara rahatça ulaşıyoruz
    THP208 i çok fazla kullanma imkanım olmamakla birlikte THP200 için çok net söyleyebilirim ki Stage1 bile yapılmayacaksa limitörü kaldırmak için uğraşmaya gerek yok araç zaten OEM gücü ile ancak oralara kadar gelebiliyordu limitörü kaldırsan sana +5kmh ancak kazandırır bu da çok gerekli değil diye düşünüyorum.
    Stage1 de 238-240 yapan arkadaşlarımız oldu OEM dediğim gibi limitör olmadan 235kmh e ancak ulaşır. Bu yüzden setup stock kalacak ise hiç kurcalama derim
    Selamlar
    Ali
    Thp200 leri rcz ten biliyorum ben de sadece. 208de fursatım olmadı.
    Thp208de özellikle yokuş aşağı hızlanırken 230daki limitör yandaki yolcuyu bile şaşırtıyor korktun mu diyen oldu limit olmasa 240ın üstüne kesin çıkar diye düşünüyorum.
    Aracım stok filtresi kağıttan üstelik cam tavan da var.

Buraya not olsun diye yazıyorum. Fabrika uyarmıştı, dikkate almamıştım ama cam tavan 208lerde müthiş denge bozuyor. Performans açısından tavsiye etmem

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @meSs , yok mu yunan tarafında gelişme thp için ?

207 rc zamanı da sıkıntıydı bu motorlara yazılım, hala bir gelişme yok ülkede.

Zamanında boşuna gidip dışarıdan yazılım yaptırmadık, 207rc ler bile çoook sonra çözüldü yurtiçinde.

Ben 208 GTi'a stock bindim, 308 GTi'a da stok biniyorum. Biliyorum ki hakkıyla,aracı deneme tahtasına çevirmeden bu işi sorunsuz yapacak kimse yok malesef.
    Aradaki performans farkı nasıl? 208den 308e değer mi? Zaten wltp dalgasına bitirdiler sanırım üretimi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı Naman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aradaki performans farkı nasıl? 208den 308e değer mi? Zaten wltp dalgasına bitirdiler sanırım üretimi
    Kesinlikle 208'den 308'e değer. 70hp güç ciddi fark hem de çook da ağır olmadığı için performansı baya iyi.

Güç dışında fren, lsd, yürüyen farkları da cabası. 208 kadar kolay şişmiyor, 200km/h sonrası da hızlanması gayet iyi, 207rc 208gti 200km/h den sonra duvar oluyordu 230'a çıkanada kadar.

Evet seri üretim emisyon muhabbetleri yüzünden bitti, ileride hybrid bir şeyler çıkar diye düşünüyorum. Peugeot GTi'dan vazgeçmez kolay kolay.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    308 gti satılmaya devam ediyor fakat gücü biraz düşürülmüş 263 hp diyor çünkü yenilerde OPF var

FEYM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tuFAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    308 GTi satılmaya devam ediyor fakat gücü biraz düşürülmüş 263 hp diyor çünkü yenilerde OPF var
    Aynen üretimi durdurulmadı sadece ara verdiler emisyon dalgasına... Peugeot yeni üretimlerinde gücünü koruycaz deselerde illa ki gücü düşmüştür benzin partikül filtresinin kullanılmasıyla... Benim bildiğim şu an için 208 GTi ların üretimi tamamen durdu... Yeni nesilde bekliycez artık... Bu arada yeni üretime başlanıcak 208 lerin R2 ralli versiyonlarıda 1.2 litre 3 silindir turbo olucakmış... Yeni nesil 208ler sportif yönden nasıl olucak merak konusu...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Üretiliyorsa güzel çünkü ilk çıkan haberler üretimi durdurulacak şeklindeydi

meSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Low-Rider , Ozgur yazılımlar konusunda gelişme olmazmı, ama bizim insanımızın başta birazda gelişmesi gerekiyor diye düşünüyorum kendimce.
    her nekadar yapılan yazılımlar olabildiğince sorunsuz olsada fabrikasyon gibi olmayacağı aşikar. bu 207dede 208dede 308dede 5008dede aynı şekilde
    fabrika sana bir optimum veriyor, bunun üzerine çıkmak herzaman orjinalliği bozacaktır. ne koşan araçlar var kadran videosu disko topu gibi nekadar ısık varsa yanıyor. bunu sıradan bir kullanıcıya bu sekilde teslim edemezsin, ama kendini arge ye adamış bir kullanıcı tamam der ugrasır ustunde.

anlatmak istediğim 22-23sn 100-200 koşan stock bir 208 THP200 yapılan modifikasyonlar sonucunda 13-14sn'yelere düşüyor. ama kullanıcının beklentisi 207'den akılda kalan 175hp 230hp oluyor, hmm %30 güç artmış benim aracımda 200hpden 270hp'e çıkmalı düşüncesinde. sonra bidaha düşünüyor bukadar para yatırdım evet kesinlikle oyle olmalıydı diyerek memnuniyetsizlik sergiliyor. bide üzerine aracı izleyip ufak tefek durumlara çok takılmakta. gaz tepkisi arttığından araç sürekli gitme eğiliminde, orjinalden daha tepkili ama kullanıcı gözünde yok bu araç vites geçince zıplıyor, bugün coldstart yapmadı kapattılarmı acaba, araba 1.5 basıyor kesicide neden 1.4e indi vb kendince düşüncelerle iyice kendi kendine kılçık kaçırıp yok yok bu olmadı, kesin sorunlu, olmuyor, yapılamıyor düsüncelerine dalıyor

birde neredeyse herkesin düşüncesi, o araba yapılıyor buda yapılır, aynı şeyleri takarım araba uçar kaçar düşüncesi var, daha araba yeni piyasaya cıkmış hemen büyük turbolar takma çabaları filan. tamam ilkini biz yapalım ama bu çok uzun bir süreç bunu anlamıyor insanlarımız malesef. yapılmış bir örnek olmadan sıfır bir setup oluşturup ilk yazılımda hadi geçtim ikincisinde tamamen sorunsuz bir araç istemekteler ki imkansızlığını sende biliyorsun. yeri geliyor gözle bakıldığında herseyin normal olduğu bir donanımsal durumun altından çıkan ufak birseyin nelere yol actığını bu grup icince en iyi bilenlerdensin, no knock

araçları deneme tahtasına çevirme konusuna gelince bizdeki gibi ya yazılımcının kendi aracı olacak ki onun üzerinde kimsenin hakkına girmeden kendi aracı üzerinde gelistirdiklerini piyasaya sürecek, yada bir kullanıcı "eti senin kemiği benim" diyecek ve sabır edecek. bu demek olmuyor ki al istediğin kadar motor kır kol çıkart parçala. burada yapılan işler genelde bilincsizce açılıp hadi güle güle şeklinde. bizim tarzımızı az çok bilirsin, yavaş yavaş optimumu bulmaya çalışırız. denemeler testler kontroller sonucu en saglıklı degere ulaştığımızda oluru budur denir. özellikle Stelios bu konuda çok katı onuda bilirsin oluru buysa bitmiştir daha dokunmaz. bu arada yasanan sorunlar var ise cozum aranır bir sekilde bulunurda. herzaman yazılımsal olmayadabiliyor, bu durumda donanımsal desteklerede başvururuz.
    örneğin 208 allure, basınç açıldığında kullanıcılardan gelen dönüş 3e atınca araba duvar oluyor gitmiyor. peki 3de basınca nasıl? sorun yok. çözüm: dv allure'da oldukca yetersiz, güçlendirilmesi gerekmete. bu yüzden ya 208gti yada farklı bir aftermarket dv takılması gerekmekte. ama kullanıcı yönünden bu sorun yazılımsal bilmem anlatabildim mi

aşağıdaki linkte 208 THP208 için stage2 üzerinde yapılan ufak dokunuşlarla aracın ne olduğuna dair bilgiler var. Egsoz filtre temiz 245hp

Peugeot 208 GTI THP208 + strange intake kit – Stage2 98RON – eTuners

Yada hybrid 270HP
    Peugeot 208 GTI 1.6T THP200 – Stage4 hybrid 98RON – eTuners
    Konu meSs tarafından (07-06-2019 Saat 15:45 ) değiştirilmiştir.
    Born to Drive... (E-TUNERS Türkiye)

E-Tuners Stage4+/SeatSport Intercooler/TD05H-big16g-8/Hard Boost Pipes/ITG Maxogen CAI/70mm Down+63mm Straight+Varex/AEM WideBand/Greddy NewProfec BC+EGT/WMI

öskür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MEDV17.4.4, for EP6-FDTX 208gti by ps in beyin kodu bumudur yoksa başka mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    EP6-DT THP150, Peugeot 207 ve Peugeot 308, 2011 yılına kadar.
    EP6-CDT THP156, Peugeot 207 facelift, 308, RCZ, Citroen DS3, DS4, DS5.
    EP6-DTS THP175, Peugeot 207 RC/GTI, 308 GT ve Citroen DS3 Racing (THP200 isminde çıkmasına karşın EP6-CDTX'den farklıdır), DS4 ve DS5'dede kullanılmıştır
    EP6-CDTX THP200, Peugeot RCZ, 208 GTi ve 308 GTi. Euro5 normundadır. 2015'e kadar üretilmiştir. Ayrıca BMW’nin valvetronic sistemini taşır. bu yüzden eski nesile göre daha yüksek güç üretir.
    EP6-CDTM THP163, yeni Peugeot 208GT, 308 II and 3008. bu motor Brezilya gibi ülkelerde kullanılmakta olup ilk ethanol bazlı FlexFuel standartlarındaki THP motordur.
    EP6-FDTX THP208, Peugeot 208GTi 30th Edition, 208GTi PS edition, 308 GTi facelift. Euro6 normlarında olup 2015 sonrası araçlarda bulunmaktadır.

EP6-DT – Bosch MED17.4
    EP6-CDT – Bosch MED17.4.2
    EP6-DTS – Bosch MED17.4
    EP6-CDTX – Bosch MEVD17.4.2 (Variable Valve Lift technology)
    EP6-CDTM – Bosch MEVD17.4.4 (Variable Valve Lift technology)
    EP6-FDTX – Bosch MEVD17.4.4 (Variable Valve Lift technology)

Bosch ECU isimlendirmesi şu şekildedir

MED ve MEVD ECU'lar arasındaki farklar Variable Valve Lift teknolojisidir.
    M – Motronic
    E – Electronic Accelerator
    V – Valvetronic
    D – Direct Injection
    C – Control

E-Tuners Stage4+/SeatSport Intercooler/TD05H-big16g-8/Hard Boost Pipes/ITG Maxogen CAI/70mm Down+63mm Straight+Varex/AEM WideBand/Greddy NewProfec BC+EGT/WMI

SeRKaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı meSs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Low-Rider , Ozgur yazılımlar konusunda gelişme olmazmı, ama bizim insanımızın başta birazda gelişmesi gerekiyor diye düşünüyorum kendimce.
    her nekadar yapılan yazılımlar olabildiğince sorunsuz olsada fabrikasyon gibi olmayacağı aşikar. bu 207dede 208dede 308dede 5008dede aynı şekilde
    fabrika sana bir optimum veriyor, bunun üzerine çıkmak herzaman orjinalliği bozacaktır. ne koşan araçlar var kadran videosu disko topu gibi nekadar ısık varsa yanıyor. bunu sıradan bir kullanıcıya bu sekilde teslim edemezsin, ama kendini arge ye adamış bir kullanıcı tamam der ugrasır ustunde.

anlatmak istediğim 22-23sn 100-200 koşan stock bir 208 THP200 yapılan modifikasyonlar sonucunda 13-14sn'yelere düşüyor. ama kullanıcının beklentisi 207'den akılda kalan 175hp 230hp oluyor, hmm %30 güç artmış benim aracımda 200hpden 270hp'e çıkmalı düşüncesinde. sonra bidaha düşünüyor bukadar para yatırdım evet kesinlikle oyle olmalıydı diyerek memnuniyetsizlik sergiliyor. bide üzerine aracı izleyip ufak tefek durumlara çok takılmakta. gaz tepkisi arttığından araç sürekli gitme eğiliminde, orjinalden daha tepkili ama kullanıcı gözünde yok bu araç vites geçince zıplıyor, bugün coldstart yapmadı kapattılarmı acaba, araba 1.5 basıyor kesicide neden 1.4e indi vb kendince düşüncelerle iyice kendi kendine kılçık kaçırıp yok yok bu olmadı, kesin sorunlu, olmuyor, yapılamıyor düsüncelerine dalıyor

birde neredeyse herkesin düşüncesi, o araba yapılıyor buda yapılır, aynı şeyleri takarım araba uçar kaçar düşüncesi var, daha araba yeni piyasaya cıkmış hemen büyük turbolar takma çabaları filan. tamam ilkini biz yapalım ama bu çok uzun bir süreç bunu anlamıyor insanlarımız malesef. yapılmış bir örnek olmadan sıfır bir setup oluşturup ilk yazılımda hadi geçtim ikincisinde tamamen sorunsuz bir araç istemekteler ki imkansızlığını sende biliyorsun. yeri geliyor gözle bakıldığında herseyin normal olduğu bir donanımsal durumun altından çıkan ufak birseyin nelere yol actığını bu grup icince en iyi bilenlerdensin, no knock

araçları deneme tahtasına çevirme konusuna gelince bizdeki gibi ya yazılımcının kendi aracı olacak ki onun üzerinde kimsenin hakkına girmeden kendi aracı üzerinde gelistirdiklerini piyasaya sürecek, yada bir kullanıcı "eti senin kemiği benim" diyecek ve sabır edecek. bu demek olmuyor ki al istediğin kadar motor kır kol çıkart parçala. burada yapılan işler genelde bilincsizce açılıp hadi güle güle şeklinde. bizim tarzımızı az çok bilirsin, yavaş yavaş optimumu bulmaya çalışırız. denemeler testler kontroller sonucu en saglıklı degere ulaştığımızda oluru budur denir. özellikle Stelios bu konuda çok katı onuda bilirsin oluru buysa bitmiştir daha dokunmaz. bu arada yasanan sorunlar var ise cozum aranır bir sekilde bulunurda. herzaman yazılımsal olmayadabiliyor, bu durumda donanımsal desteklerede başvururuz.
    örneğin 208 allure, basınç açıldığında kullanıcılardan gelen dönüş 3e atınca araba duvar oluyor gitmiyor. peki 3de basınca nasıl? sorun yok. çözüm: dv allure'da oldukca yetersiz, güçlendirilmesi gerekmete. bu yüzden ya 208gti yada farklı bir aftermarket dv takılması gerekmekte. ama kullanıcı yönünden bu sorun yazılımsal bilmem anlatabildim mi

aşağıdaki linkte 208 THP208 için stage2 üzerinde yapılan ufak dokunuşlarla aracın ne olduğuna dair bilgiler var. Egsoz filtre temiz 245hp

Peugeot 208 GTI THP208 + strange intake kit – Stage2 98RON – eTuners

Yada hybrid 270HP
    Peugeot 208 GTI 1.6T THP200 – Stage4 hybrid 98RON – eTuners

Tr içersinde yazmış olduğunuz 208 GTI var mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SeRKaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tr içersinde yazmış olduğunuz 208 GTI var mı?
    THP200'den bahsediyorsak evet oldukça var

burock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı meSs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    EP6-DT THP150, Peugeot 207 ve Peugeot 308, 2011 yılına kadar.
    EP6-CDT THP156, Peugeot 207 facelift, 308, RCZ, Citroen DS3, DS4, DS5.
    EP6-DTS THP175, Peugeot 207 RC/GTI, 308 GT ve Citroen DS3 Racing (THP200 isminde çıkmasına karşın EP6-CDTX'den farklıdır), DS4 ve DS5'dede kullanılmıştır
    EP6-CDTX THP200, Peugeot RCZ, 208 GTi ve 308 GTi. Euro5 normundadır. 2015'e kadar üretilmiştir. Ayrıca BMW’nin valvetronic sistemini taşır. bu yüzden eski nesile göre daha yüksek güç üretir.
    EP6-CDTM THP163, yeni Peugeot 208GT, 308 II and 3008. bu motor Brezilya gibi ülkelerde kullanılmakta olup ilk ethanol bazlı FlexFuel standartlarındaki THP motordur.
    EP6-FDTX THP208, Peugeot 208GTi 30th Edition, 208GTi PS edition, 308 GTi facelift. Euro6 normlarında olup 2015 sonrası araçlarda bulunmaktadır.

EP6-DT – Bosch MED17.4
    EP6-CDT – Bosch MED17.4.2
    EP6-DTS – Bosch MED17.4
    EP6-CDTX – Bosch MEVD17.4.2 (Variable Valve Lift technology)
    EP6-CDTM – Bosch MEVD17.4.4 (Variable Valve Lift technology)
    EP6-FDTX – Bosch MEVD17.4.4 (Variable Valve Lift technology)

Bosch ECU isimlendirmesi şu şekildedir

MED ve MEVD ECU'lar arasındaki farklar Variable Valve Lift teknolojisidir.
    M – Motronic
    E – Electronic Accelerator
    V – Valvetronic
    D – Direct Injection
    C – Control
    2011 ds3 aracım citroenservicebox ta EP6DT 150 hp gözüküyor. Yabancı forumlarda ticari amaçla 150 hp yazıldığı gibi bir şey söyleniyor tam anlamadım. Ama ecu seriside ep6dt, bilginiz var mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    EP6DT'ler 150bg net.. O ticari algısı otm. Şanzımanlardan dolayı oluştu. Psa bu motoru çıkardığında, verdiği torka dayanıklı şanzıman çıkarmakta gecikti. Ve bu motora sahip 4 ileri eski usül otm. Şanzımanlı araçlarda yazılımla kısıtlama getirerek torku düşürdüler ve 140bg olarak piyasaya sürüldü.
    Ds3 ürün gamına çok hakim değilim ama manuel ise her türlü 150bgdir aracınız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Navigasyonu olan tüm SMEG iCockpit'li 208'ler için güncel Türkiye haritası(2019/2, v114). Kaynağından:
    http://psa.download.navigation.com/a...MEGx/42067.ZIP

İzmir-İstanbul Otoyolu Bursa çıkışına kadar var. Kurban Bayramında açılan devamı da patika olarak eklenmiş vaziyette. Başka ne farklar var bilmiyorum.

NOT: Kurulum esnasında şifre ister. Şifre için:
    https://mega.nz/#!vh1UCCqA!-U42JTRwp...cit3AWcdELDK3g
    ZIP Şifresi: Orni_foroKeys

Şifre programı JAVA gerektirir. Java | Oracle
    VIN: Şase No.
    CCT.DAT.INF: SMEG versiyonunuza göre harita dosyasının içindeki CCT.DAT.INF dosyasını göstermeniz gerekir.

SMEG 3.x ve 4.x : SMEG klasörü içinde
    SMEG 5.x : SMEG_UPG klasörü
    SMEG 6.x : SMEG_iV2 klasörü

2018 ve sonrası üretim olan TomTom tabanlı NAC'lar ile uyumlu değildir. 308 SMEG'lerde ,508 RT6'larla ve Citroen SMEG/RT6'larla uyumludur.

RT6'lar için ayrı bir şifre bulucu program vardır:
    https://mega.nz/#!a5UzHIoL!p_itZ3-fl...C43Gx5_dMBqvDE
    ZIP şifresi için yukarı bakınız.

ÖNEMLİ: Kurulum için harita ZIP'inin içindeki herşeyi FAT32 formatlı USB Stick'e transfer edin. Kurulum esnasında motorun çalışıyor vaziyette olması lazım. Kurulum sırasında araç sürebilirsiniz ama SMEG ekranı kullanılamaz. Yaklaşık 10-15dk sürer.

Selamlar
    Konu Naman tarafından (28-08-2019 Saat 12:51 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar,

Bugün itibariyle aracın katalitiği doldu uyarısı almaya başladım. P0420.
    Sizce düz boru mu yapsam yoksa içini mi boşalttırsam, hangisini tavsiye edersiniz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Düz boru yaptırın bence daha sonra isterseniz yine içini boşaltırabilirsiniz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)