User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
26 sonuçtan 20 ile 26 arası

Konu: bmw m20b28 alt yapı

sansar34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yuruyenı komple 4 suspansıyon ve işçılık ile max 1500tl tutar kendımden bılıyorum ve önemlı parçalar suspansıyon ve salıncakları boge ve katalogdakı altarnatıf olarak mayle olarak kullandım vede cok ama cok guzel oldu emın ol ozaqman kullanınca demek ıstedıgımı cok rahat analardın. kaporta ısı her zaman senın butcene baglı o ısın ucu sonu yok. motor mekanık olarakda elındekı en ıyı malzemelerı kullanalark ve upgrade ederk gıdersen oda maksımum 5 bın tl atmosferık olarak alırsın tahmını olarakta 150whp bandında yurursun tekerde ama 150whp guc emın ol senı tatmın edecektır cok ama cok buyuk bır guc degıl ama bosa atılacak bır gucde degıl suankı halından kat ve kat daha fazla tatmınkar olur kı turbo yapmasammı yaaa dıye bıle dusundurur. 2010 model megane aldık az yakıt konusundan öturu bmw gırdıgım yerlere daha kucuk bır araba olmasına ragmen gıremıyorum uzun ve buyuk bır araba ama bebek arabası gıbı cok rahat kullanabılıyorsun vede gozunun kestıgı her yerden girebılecegın bır araba.

bır ıkı guzel ornek vıdeo atıyorum konu guzellessın

bu vıdeoları kım cekmısse kımler kullanıyorsa cıddı taktırı hak eden adamlar DD
    http://www.youtube.com/watch?v=PkHp6...&feature=share
    /BMW E34 520i - 34 KHT 53 /http://i.hizliresim.com/j6Q9Mn.jpg
    /Renault Megane 3 1.5dCi - 34 FY 1679
    /Kia Cee'd 1.6 crdi - 54 PK 114

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Takdiri bilmem ama herkesin hayatını riske attıkları için ciddi küfür yemişlerdir.

rebel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eyvallah dostum teşekkür ederim. Eldeki iyi olan mekanik parçaları kumlayıp boyadıktan sonra kullanmayı düşünüyorum.

alt takım: lemförder yada meyle
    süspansiyon: kaliteli bir coilover (k sport, d2, meganracing vs )
    motor sağlıklı olarak 190 civarı verse yüzde %15-20 kayıpla 150 160 whp ler içi boş, ağırlığı en az 100 kg düşmüş e34 de başlarda baya yetecektir zaten. motor rodajı bittikten sonra ortalama 10.000km kullandıktan sonra turboya geçmek mantıklı geliyor
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [IMG @sansar34 soner kardesimin tavsiyesiyle arastirdim ve yurt disinda oldukca fazla yapildigini gordum. m70 manifold uygulamasini yapan varmi ? Durus ve goruntu cok guzel ve daha performansli oldugundan bahsediliyor fakat artisi ne oluyor ?
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    One Half Of M70 Intake On M20 - E30 Club SA

Burada yapılmış bir uygulama var.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı livaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takdiri bilmem ama herkesin hayatını riske attıkları için ciddi küfür yemişlerdir.
    Sanki bunun konusu vardı. Üstelik süren kişi direksiyonda boşluk var diye hava atıyordu. Forum daki diğer makas uzmanı arkadaşlar epey bi ayar vermişti buna.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam selamlar bikac sey sormak istiyorum bndede m20b23 var 80mm tepeli ve tds krank mevcut motoru iliklerine kadar sifir topladim suan motronic ecu ile gayet guzel yuruyor sadece fantazi icin stock turbo yapmak istiyorum 0.3 bar falan.ecuya contaya hicbirseye dokunmadan sadece turbo montaji ve yag besleme hattiyla olmasi mumkunmu? fazla gazlayan devir ceviren biri degilim hatta arabaya binmiyorum desem yeridir. cvp icin simdiden tesekurler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler