User Tag List

Sayfa 3/10 İlkİlk 12345 ... SonSon
180 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: en iyi egzos ¿

iceman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Suti Nickli Üyeden Alıntı
    herzamanki ilk tepki
    para az yapılcak iş çok suti arkadaşım

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yine de dü$ününce Egzoz sistemi turbo araç için bir kere yapılıyor ve kombinasyonun en zor deği$ecek , en önemli parçalarından biri . Hakkıyla yaptırmak lazım . $ahsi fikrimdir .

ghost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    11 senedir modifikasyon işleri ile aktif olarak ilgileniyorum. Egzoz sistemleri, filtreler, aparatlar, motor modofikasyonları, vb. şeylerde en usta'nın iyi bir arabaya performans katmaktan önce otomobil'in güvenilirliğini bozmadan iş yapan usta olduğunu yaşayarak öğrendim. Bu ustalarda hep genele göre çok para istemişlerdir. Güzel bir söz vardır "Bir çiviye çekici vurma 1 lira, çiviye nasıl vurulacağını bilmek 999 lira" diye. Egzoz sistemleri konusunda da şunu da ekleyeyim iyi bir işçilik sonucunda yanma odasında gerçekleşen patlamaları bir senfoni şeklinde dinlersiniz ve makinayı iyi tanıyorsanız da patlama sıralamasını da ayırt edebilir fark edebilirsiniz.

Dodo-FB
    Misafir
    -İskender ustanın üstüne türkiyede custom yapan yoktur ..

-Bence bir çok egsoz'dan da iyi işini yapıyor ..

-Haa biraz bekletir,ilgisiz gibi gözükür,fazla fiyat söyler ?!?!

-Ama hakkını her zaman verir,fiyat istiyorsa doğrudur yani adamın parada gözü yok işi olduğu için istiyor ..

TT_BOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iskender abimiz iyidir allah başımızdan eksik etmesin diyorum

^^ANIL^^ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kötü yorum yapan arkadaşlar fiyatlar uçuk demişsiniz ama iskender hayatta hakketmediği parayı istemez bunuda böle bilin adam uğraşıcak yapıcak ona göre fiyat söler kolay bişi istesen ona göre çok ucuz istiyosan iskenderde yaptırmıcaksın ama tr de yaptırdın hiçbir egzoz iskenderin yaptığının yanından geçemez bunada eminim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ^^ANIL^^ Nickli Üyeden Alıntı
    kötü yorum yapan arkadaşlar fiyatlar uçuk demişsiniz ama iskender hayatta hakketmediği parayı istemez bunuda böle bilin adam uğraşıcak yapıcak ona göre fiyat söler kolay bişi istesen ona göre çok ucuz istiyosan iskenderde yaptırmıcaksın ama tr de yaptırdın hiçbir egzoz iskenderin yaptığının yanından geçemez bunada eminim
    yani adam piyasada tek oldugu için istedigi fiyatı çekiyor benim aklıma gelen bu yoksa malzeme bişi degil 2 boru alt tarafı ne kadar tutarki kaldıki bir araba ile ne kadar ugraşır vs vs.
    iskender de alttarafı elindeki boruları büküp kaynak yapıyor kendinden sihirli bişi katmıyor elindeki malzemeler kaliteli işçilikte güzel olunca ortaya güzel bir sonuç çıkması gayet normal
    benim kimseyi kötülemek gibi bir niyetim yok aksine bu kadar kişi begenmisse güzeldir diyorum ama sihirli bişiyok bunda
    adam niye böyle büyütülüyor anlamam ha belkide iskenderde eksoz yapanlar bir markam oldun istiyorda adamı marka mı yapmak istiyorsunuz.sanayide yaptırdım degilde iskender ustanın gibi felanmı.
    açıkcası ben kaliteli malzeme ve güzel işçilikle yarı fiyatına yaptırsam dahamı kötü olucak. tabiiki hayır...

Suti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    markalaştırmak değil konu,

tabiki aynı kaliteyi farklı yerde yaptırabiliyosan bahsettiğin yerde yaptırman daha iyi olur senin acından,

biz iskender ustayı seviyoruz, el emeğini biliyoruz, tecrubesinden faydalanıyoruz, misafirperverliğini, sohbetini seviyoruz,

hatta kendi adıma soyliyim fiyatta pazarlık bile etmedim bugune kadar, biliyorum ki o hakkettiğini istiyo,

diğer egzozcu esnaf insanlara gore fazla istesede ben memnunum ustamdan, yeri geldikce -benden daha iyi referansları olsa da- elimden geldiğince referans olmaya calışıyorum

sonucta kimsenin bi zorunluluğu yok, isteyen istediği yerde yaptırabilir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Suti Nickli Üyeden Alıntı
    markalaştırmak değil konu,

tabiki aynı kaliteyi farklı yerde yaptırabiliyosan bahsettiğin yerde yaptırman daha iyi olur senin acından,

biz iskender ustayı seviyoruz, el emeğini biliyoruz, tecrubesinden faydalanıyoruz, misafirperverliğini, sohbetini seviyoruz,

hatta kendi adıma soyliyim fiyatta pazarlık bile etmedim bugune kadar, biliyorum ki o hakkettiğini istiyo,

diğer egzozcu esnaf insanlara gore fazla istesede ben memnunum ustamdan, yeri geldikce -benden daha iyi referansları olsa da- elimden geldiğince referans olmaya calışıyorum

sonucta kimsenin bi zorunluluğu yok, isteyen istediği yerde yaptırabilir
    bu kadar arkadaşım doğru olan ve yaklaşım şekli budur.amaç fikirlerini karşı tarafa kabul ettirmek değil doğru olanı bulmak ve yazmak millet öyle bir yazıyorki sanırsın eksozcunun ortagı
    evet konuştum kendisiyle iyi hoş sohbet bir insan
    girdigin bir dükkanda güler yüz bulmak çok önemli bazıları sanırsın kovalıyor alırsan al almazsan alma gibilerinden.

MUGENPOWE® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bıde şu ozellıı war yapmadan 1000 desede bittikten sonra 500 alır yasadık bılıyoruss zaten memlekette benzın 3300 olmss gerısını artık sız dusunun bırakında ıstanbulun belkıde turkıyeın en ıyı egzozcusu hakkettı parayı el emeını goz nurunu alsın cok gormeyınn

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O kadar yoğunluğuna rağmen hiç bir i$ini amann bu da yeti$miyecek diyip acele acele yaptığını görmedim. Yüzünü eğerek, utanarak , sıkılarak bana biraz daha müsade edin diyebilcek kadar farklı bir insan. Sonuçta yaptığı her i$ten parasını alacak ama mükemmelini yapana kadar asla bırakmıyor. Onu en iyi yapan özelliğide bu zaten .

vtecGS
    Misafir
    o zaman iskender ustada yaptırcaz egzosları

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mugenpower Nickli Üyeden Alıntı
    bıde şu ozellıı war yapmadan 1000 desede bittikten sonra 500 alır yasadık bılıyoruss zaten memlekette benzın 3300 olmss gerısını artık sız dusunun bırakında ıstanbulun belkıde turkıyeın en ıyı egzozcusu hakkettı parayı el emeını goz nurunu alsın cok gormeyınn
    bak gözlerim yaşarcak şimdi
    şaka bir yana bu kadar insan yazıyorsa vardır elbet bir bildigi ama bütce sınırlı arkadaşım yoksa niye başka yer arıyım

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iceman Nickli Üyeden Alıntı
    şaka bir yana bu kadar insan yazıyorsa vardır elbet bir bildigi ama bütce sınırlı arkadaşım yoksa niye başka yer arıyım
    özgür? doktor ??
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yani adam piyasada tek oldugu için istedigi fiyatı çekiyor benim aklıma gelen bu yoksa malzeme bişi degil 2 boru alt tarafı ne kadar tutarki kaldıki bir araba ile ne kadar ugraşır vs vs.
    iskender de alttarafı elindeki boruları büküp kaynak yapıyor kendinden sihirli bişi katmıyor elindeki malzemeler kaliteli işçilikte güzel olunca ortaya güzel bir sonuç çıkması gayet normal
    benim kimseyi kötülemek gibi bir niyetim yok aksine bu kadar kişi begenmisse güzeldir diyorum ama sihirli bişiyok bunda
    adam niye böyle büyütülüyor anlamam ha belkide iskenderde eksoz yapanlar bir markam oldun istiyorda adamı marka mı yapmak istiyorsunuz.sanayide yaptırdım degilde iskender ustanın gibi felanmı.
    açıkcası ben kaliteli malzeme ve güzel işçilikle yarı fiyatına yaptırsam dahamı kötü olucak. tabiiki hayır...
    arkadaşım ben iskender abiye ortak deilim ama sen pek ısanamamışsın o çok belli oluyo merek etme biz burda fikirlerimizi söledik isteyen gider isteyen gitmez herkezin keyfi bilir yani ztn dier sölediklerine yorum bile yapmıcam...

MUGENPOWE® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

aglama yaa aglancak ne war

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı
    özgür? doktor ??

Hayır
    arabalar aynı ama

Dodo-FB
    Misafir
    -Vallahi çarşamba falan bende komple egsoz yaptıracağım ..

-Yalnız malesef iskender ustaya yaptıramayacağım çünkü beklersin dedi ayrıca

bütçe olarakta hafiften kasıyor onun yerine iyi bir usta buldum ve daha

öncedende bir arkadaşın corsasına aynı sistemi uygulamıştı ona yaptıracağım ..

-Şuanki yaptıracağım usta için iyi diyorlar inşallah seside beyenirim

arkadaşlar polisle fazla sorun yaşamamak adına vanalı yaptıracağım çift egsoz

sistemi oluyormuş bunu tavsiye ediyormusunuz ?

-Bu sistem silecek motoru sayesinde motordan gelen aletleri vs ortada çift

sisteme dönüştürüyormuş aynı trenlerin makası gibi yani tavsiye edermisiniz

eksi veya artıları sizler için nelerdir teşekkürler ..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    direk vanayı açtında güç kaybediceksin sadece ses için olan bi sistemdir ben tafsiye etmiyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)