User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
23 sonuçtan 20 ile 23 arası

Konu: Saxo vts bismillah

Frx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kaan megi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ince conta bu araçların can damarı güzel bi pt52 aracın gayet keyifli olucaktır
    Evet illaki olacaktır ben önce motorun dışındaki işlerimi halledip en son artık illaki sıra onada gelecektir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar sevgili tech konu kalabalığı olmasın diye bundan devam ediyorum bayramın 1. günü amacıma ulaştım ve ıslakta ser kalkış yapınca şanzıman kulağını kopartıp şanzımanda delik açtım aks kırıldı falan canımız sağolsun artık komple motoru aşağı alacağım illaki şanzımanı çıkma alacağım 14/60 geçme hevesim çok olmasına rağmen sıcak bakmıyorum aracı fazla gündelik kullanmaya başladım. stock şanzımandan yürüyeceğim 8200 olan yazılımı komple bir map yaparak güzelce 7200e çekip iyi de bir yazılım yapyırmayı düşünüyorum konyadayım yazılım konusunda tek dr.ecu emre abi var ki oda hazır bir şeyeler yapıştıracaktır tavsiyeleriniz varmı yazılım ve firma için afr olmazsa olmaz kesinlikle alayım mı timing için güvenebileceğim kimseyi bulamadım o yüzden yapmayacağım zaten egzantriklerim stock egzoz konusunda 51lik boruma orta susturucu takıp sonada belki kızarsını şu el yapımı kumandalı warexlerden düşünüyorum aracıma genel bir bakımda yapacağım tabiki

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abiler yokmu bana eküri olacak birisi numarasını alıp wpden yürüsem ona bıksa benden

XTuNeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 sene 106gti 1.5 sene vts kullanmış biri olarak bence ince contaya geçmeyin ben geçtiğimde arabanın yağ sıcaklığı günlük kullanımda bile yüksek değerleri görmeye başladı korkudan 3-4 dkden fazla sıkıştıramıyodum arabayı bence şu anlıl en güzel yapacağınız şey yazılımı ve egzozu elden geçirip timing ve filtre ile devam etmeniz ki bu şekilde sağlıklı yürüyen bir araç çok rahay vti geçecektir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler