User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: ..::BMW E46 COUPE 316 ci otom. ::..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

..::BMW E46 COUPE 316 ci otom. ::..

Çok iyi anladığımı iddia etmem ama yıllardırda ilanlarına vs bakarım temizi kaç para az km yapmışı ne kadar diye... Ama yıllardır bir tane 316ci otomatik araca rastlamadım.. Düne kadar.. Sahibinden'de aratırken bile 316ci diye süzerseniz otomatik seçeneği çıkmazken Ankarada bir tane ilan çıktı telefon açıp adamla konuştuktan sonra ilanı kaldırmış artık sattıda mı kaldırdı ilanı bilemem ama..abi 316ci otomatik var mı yoksa araba işlem gördü de görmüşken E90 dan falan çıkma otomatik komple motor şanzıman falan mı koyup topladınız dedim.. Hayır orjinal N42 motor var üzerinde dedi..google da araştırdım fakat 318 ler için detaylı bilgiye ulaştım.. İlanı kaldırmasa linkide paylaşacaktım fiyatı da emsallerine göre uygun 46.500 TL yazmış kesin bir iş var dedim ama eminde değilim böyle bir model üretildi mi E46 coupede bilen var mı? Sedanlarda var otomatik ama coupede hiç görmemiştim

Emre911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kıbrısta canlı ve fransada ilanda görmüstüm 316ci otom

Gokmen Erbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilk okul hocaniz odev vermis gibi konu basligi. bmwde tek tük uretilmis bir suru arac ve opsiyon var. e36’da olan bu kombinasyon e46’da da olabilir. borusan getirmemistir belki.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler