User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: 1-bmw 320i coupe lpg 2-devir kesici

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

1-bmw 320i coupe lpg 2-devir kesici

Merhabalar kolay gelsin,

Aracıma 2 gün önce ATİKER GOLD LPG taktırdım,yalnız biraz performans düşümü oldu acaba lpg ile mi alakalıdır.
    Birde BMW 320İ COUPE 93 MODEL M50 B20 ARAÇ Kesici problemi var kesiciye girmiyor bir çok araştırma yaptığımda bazı arac modelleri
    kesiciye girmiyormuş ama beyinden açılıyormuş beyinden açılması ne kadar sağlıklı olabilir onun için bilgilendirme yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar..

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracınızın kasa ve motor kodunu yazmamışsınız ancak siemens ve bosch olmak üzere iki farklı beyinle üretildiler. Siemens beyinler kesiciye girmiyor diye biliyorum daha bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır.
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınızın kasa ve motor kodunu yazmamışsınız ancak siemens ve bosch olmak üzere iki farklı beyinle üretildiler. Siemens beyinler kesiciye girmiyor diye biliyorum daha bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır.
    Teşekkür ederim cevabınız için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    m50b25 e34 sahibiyim. bosch beyinlerde 6500 seviyelerinde art arda kesiciye girmesi gerekir.
    kaput içinde beyni yerinden söküp yan tarafında marka ve modelini görebilirsiniz. hem m50 için kesici tavsiye edilmez.
    kesici farkı eğer yanlış bilmiyorsam Bosch markalarda 6500'de taramalı gibi seri seri, Siemens beyinlerde ise yakıtı kısıp devri sabitleme şeklinde çalışıyor. net bilen birisi elbet çıkar. ayrıca anadolu yakasındaysanız bostancı oto sanayi Gider Egzos&Elektrik - Ramazan Gider. elektrikle ilgili bir sıkıntınız olduğunda tavsiye edeceğim tek kişidir. m50 ve kullanılan araçlar şiir olsa şairi ramazan usta olurdu (akrabalığım-reklam amacım vs. yoktur. aracımı ona yaptırırım, yaptığı işten birdaha problem yaşamadım şükür)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    m52b20 ms41 beyinlere sonradan kesici yapabiliyorlar, yazılımcılara sorup öğrenebilirsin. Ancak seri kesici vanos kafasına zarar veriyor diye birşey duymuştum
    Coğrafya kaderdir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GalipKelesoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    m50b25 e34 sahibiyim. bosch beyinlerde 6500 seviyelerinde art arda kesiciye girmesi gerekir.
    kaput içinde beyni yerinden söküp yan tarafında marka ve modelini görebilirsiniz. hem m50 için kesici tavsiye edilmez.
    kesici farkı eğer yanlış bilmiyorsam Bosch markalarda 6500'de taramalı gibi seri seri, Siemens beyinlerde ise yakıtı kısıp devri sabitleme şeklinde çalışıyor. net bilen birisi elbet çıkar. ayrıca anadolu yakasındaysanız bostancı oto sanayi Gider Egzos&Elektrik - Ramazan Gider. elektrikle ilgili bir sıkıntınız olduğunda tavsiye edeceğim tek kişidir. m50 ve kullanılan araçlar şiir olsa şairi ramazan usta olurdu (akrabalığım-reklam amacım vs. yoktur. aracımı ona yaptırırım, yaptığı işten birdaha problem yaşamadım şükür)
    cevabınız için teşekkür ederim ramazan ustaya gitmiştim bende oda aynısını söyledi teşekkür ederim çözücez inşallah sorunu siemens marka beyin var araçta benim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler