User Tag List

18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: E39 530i Kilometre göstergesi ve yakıt tüketim gösterge sorunu?

Emirhancakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Question E39 530i Kilometre göstergesi ve yakıt tüketim gösterge sorunu?

Arkadaşlar selam. Bugün 530ia alacağım Allah nasip ederse inşAllah. Akşam araç liftte alttan incelenecek, tekerler ileride duruyor arka tarafta ona bakılacak ve yürüyen kontrolu, yağ kaçakları vs.. yapılacak.

Gözüme batan ve sorunun sebepleri, mal olacağı fiyatı almadan önce öğrenmek istiyorum.

Bu kilometre göstergesinde ki sorunun sebebi nedir, 1 ya da 1 den fazla nedeni mi var? Varsa hangi sebeplerdir? Araç hareket ettiği zaman Range yazan yerde 100 den başlayıp 180 e doğru hızlı şekilde çıkıyor ekranda ki yazı ama dediğim gibi kilometre çubuğu çalışmıyor, aynı şekilde yakıt tüketim çubuğu da.

Bilgi ve tecrübelerinizi bekliyorum, neyin altına girdiğimizi bilelim..
    Alıntı the "K" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tekerleklerdeki sensörlerden biri arızalı olabilir, tamir edilebilir veya yenisi alınabilir...
    Piyasada çok çöp araba var, 2 tampona bakıp hemen almayın derim, 3-5'e bakmadan her tarafına baktırın derim,

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E39 larda kronik olan abs sensoru probleminden kaynaklanır. Sol arka abs sensoru hızı okur. Eğer imkanınız varsa bir abs sensörü ayarlayıp baktirdiginiz yerde taktirin. 1 dakikalık iş. Yine düzelmez ise gösterge panelindeki motorlar arızalı olabilir. Komple panel 300 lira civari çıkması. Onu da temin edin. Eger bu ikisinde de düzelmez ise beyinde arıza olabilir. Km sayacı da artmıyordur aracın tahminimce. Uzun süredir böyle kullanılıyor ise km orjinal olmayabilir. Hususi böyle kullananlar var km artmasin diye.
    Ancak sol arka abs sensörü iptal edildiğinde arac kendini gitmiyor olarak düşündüğü için şanzıman büyük risk altında olur ve kendini korumaya alır. Vites geçişlerinde vurma yapar dikkat edin.
    SWAT

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı brv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekerleklerdeki sensörlerden biri arızalı olabilir, tamir edilebilir veya yenisi alınabilir...
    Piyasada çok çöp araba var, 2 tampona bakıp hemen almayın derim, 3-5'e bakmadan her tarafına baktırın derim,
    Araca akşam bakmıştık ustaya götürmeye değer mi diye, değer gibi duruyordu. O tekerlere baktıracağım. Her noktasına bakılacak zaten çünkü 5 sene bineceğim en az eğer illAllah ettirmez ise Aracı düz tampon istiyorum ben normalde, M araç istemiyorum ama Ön Tamponu M yapmışlar, belki ilerde düz tampona geçerim bütçem elverir ise.

Alıntı suk3b3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E39 larda kronik olan abs sensoru probleminden kaynaklanır. Sol arka abs sensoru hızı okur. Eğer imkanınız varsa bir abs sensörü ayarlayıp baktirdiginiz yerde taktirin. 1 dakikalık iş. Yine düzelmez ise gösterge panelindeki motorlar arızalı olabilir. Komple panel 300 lira civari çıkması. Onu da temin edin. Eger bu ikisinde de düzelmez ise beyinde arıza olabilir. Km sayacı da artmıyordur aracın tahminimce. Uzun süredir böyle kullanılıyor ise km orjinal olmayabilir. Hususi böyle kullananlar var km artmasin diye.
    Ancak sol arka abs sensörü iptal edildiğinde arac kendini gitmiyor olarak düşündüğü için şanzıman büyük risk altında olur ve kendini korumaya alır. Vites geçişlerinde vurma yapar dikkat edin.
    Aracın ABS beyni arızalı evet, ışıkların hepsi yanıyor. 1 ay olmuş arızalanalı. Güzel tespit yaptınız Peki bu ABS beyni arızalananların hepsi direk kesiyor mu Kilometre ve Yakıt göstergesini? Nerelerine bakılması gerekiyor? E39 larda bakılması gereken noktalar neler?

Mesela direksiyonun göbeğinde sanki boşluk var ve direksiyonu kastırır gibi, sağdan ileri itip soldan geri çekerseniz oynuyor direksiyon. Bunun sebebi nedir? Aynı şekilde yukardan ileri bastırıp alttan çekerseniz de oynuyor. Direksiyon boşluğu değil, sanki göbek de boşluk var gibi.

Şanzımanın vites geçişlerini ABS beyninin etkilediğini ustam da söyledi.
    Bu akşam yürüyen aksamı falan incelenecek ve sorun var mı bakılacak, fiyat çıkarılacak ve araç sahibi kabul ederse anlaşıp almayı düşünüyorum.
    2 yıldır bu kişideymiş araç ve pazardan pazara biniyormuş.
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emirhancakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araca akşam bakmıştık ustaya götürmeye değer mi diye, değer gibi duruyordu. O tekerlere baktıracağım. Her noktasına bakılacak zaten çünkü 5 sene bineceğim en az eğer illAllah ettirmez ise Aracı düz tampon istiyorum ben normalde, M araç istemiyorum ama Ön Tamponu M yapmışlar, belki ilerde düz tampona geçerim bütçem elverir ise.

Aracın ABS beyni arızalı evet, ışıkların hepsi yanıyor. 1 ay olmuş arızalanalı. Güzel tespit yaptınız Peki bu ABS beyni arızalananların hepsi direk kesiyor mu Kilometre ve Yakıt göstergesini? Nerelerine bakılması gerekiyor? E39 larda bakılması gereken noktalar neler?

Mesela direksiyonun göbeğinde sanki boşluk var ve direksiyonu kastırır gibi, sağdan ileri itip soldan geri çekerseniz oynuyor direksiyon. Bunun sebebi nedir? Aynı şekilde yukardan ileri bastırıp alttan çekerseniz de oynuyor. Direksiyon boşluğu değil, sanki göbek de boşluk var gibi.

Şanzımanın vites geçişlerini ABS beyninin etkilediğini ustam da söyledi.
    Bu akşam yürüyen aksamı falan incelenecek ve sorun var mı bakılacak, fiyat çıkarılacak ve araç sahibi kabul ederse anlaşıp almayı düşünüyorum.
    2 yıldır bu kişideymiş araç ve pazardan pazara biniyormuş.
    Öyle arabaya zaten ancak pazardan pazara biner.
    Araç dolu ise al. E39 un çıkma parçası ucuz ve çok fazla.
    Direksiyon orjinal direksiyonu değilse o dediğini yapar. Mesela 2001 in direksiyon 98 modele uymaz. Uydurulur ama o dediğin gibi boşluk yapar..
    Abs beyni 400tl civari ancak sağlam olanlar zor bulunuyor. Daha sonra arıza verebiliyor. Ve 3 seri numarasi var. Hangisi ise onu bulmaniz lazim. O ulaştırabilir. Zaten o yüzden satiyordur aracı bak ben söyleyim sana
    Adam işi bilmiyorsa abs sensorunden de olur bu dediklerin.umarim ondandir 100 lira civari sensor.
    Alt takimdan korkma komple alsan alt takim 500 lira.
    Korkman gereken şeyler
    Krank sensörü
    Vites konum sarteli ( bozuksa ara sıra anahtari vermez kontak )
    Sunroof varsa sistemi komple incelensin. Tırnaklar kiriksa yapılır. Halat kopmussa 1000+ masraf çıkar
    Cam krikolari 2000 model alti ise araba halatlidir. Kronik bozulur. Onlar incelensin.
    Cift bölge klima da arka koltuga gelen ve önde sag sol sicak soğuk geliyor mu bakılsın.
    Klima full açıkken şehir ici dur kalk yapılsın rolanti incelensin.
    Ön yolcu tarafı airbag kapağı çekince hemen çıkar onun içine bakın pas varmi. Yada airbag duruyor mu. Tüp şeklinde olur.
    Farlar halkalı angel ve xenon ise orjinal beyinleri üzerinde mi ona bakın. Değilse bi halta yaramaz o farlar.
    Bagajda cd changer ın olduğu kısım ve akünün olduğu kısımda kaporta aksamı ve yalıtım ( sari renk kalin sünger ) kontrol edilsin. Tamirat sonrası dikiş tutmuyor genelde.
    Camlar orjinal mi bakılsın.
    Şanzıman ve motor zaten en dikkat etmen gereken noktalar. Ha araç bakımlı ise üstte yazdıklarım teferruat. Motor şanzıman önemli. Motor şanzıman iyiyse korkma al arabayi. 400 binde bile olsa al. Ama yukardakiler iyi şanzıman kötü ise yada motor. Uzak dur derim. Dikiş tutmuyor çünkü.
    SWAT

Maxiboost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Piyasa boyleyse 45 yazayim ben kendi arabama haha satilan arabada ki problemlere bak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı suk3b3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle arabaya zaten ancak pazardan pazara biner.
    Araç dolu ise al. E39 un çıkma parçası ucuz ve çok fazla.
    Direksiyon orjinal direksiyonu değilse o dediğini yapar. Mesela 2001 in direksiyon 98 modele uymaz. Uydurulur ama o dediğin gibi boşluk yapar..
    Abs beyni 400tl civari ancak sağlam olanlar zor bulunuyor. Daha sonra arıza verebiliyor. Ve 3 seri numarasi var. Hangisi ise onu bulmaniz lazim. O ulaştırabilir. Zaten o yüzden satiyordur aracı bak ben söyleyim sana
    Adam işi bilmiyorsa abs sensorunden de olur bu dediklerin.umarim ondandir 100 lira civari sensor.
    Alt takimdan korkma komple alsan alt takim 500 lira.
    Korkman gereken şeyler
    Krank sensörü
    Vites konum sarteli ( bozuksa ara sıra anahtari vermez kontak )
    Sunroof varsa sistemi komple incelensin. Tırnaklar kiriksa yapılır. Halat kopmussa 1000+ masraf çıkar
    Cam krikolari 2000 model alti ise araba halatlidir. Kronik bozulur. Onlar incelensin.
    Cift bölge klima da arka koltuga gelen ve önde sag sol sicak soğuk geliyor mu bakılsın.
    Klima full açıkken şehir ici dur kalk yapılsın rolanti incelensin.
    Ön yolcu tarafı airbag kapağı çekince hemen çıkar onun içine bakın pas varmi. Yada airbag duruyor mu. Tüp şeklinde olur.
    Farlar halkalı angel ve xenon ise orjinal beyinleri üzerinde mi ona bakın. Değilse bi halta yaramaz o farlar.
    Bagajda cd changer ın olduğu kısım ve akünün olduğu kısımda kaporta aksamı ve yalıtım ( sari renk kalin sünger ) kontrol edilsin. Tamirat sonrası dikiş tutmuyor genelde.
    Camlar orjinal mi bakılsın.
    Şanzıman ve motor zaten en dikkat etmen gereken noktalar. Ha araç bakımlı ise üstte yazdıklarım teferruat. Motor şanzıman önemli. Motor şanzıman iyiyse korkma al arabayi. 400 binde bile olsa al. Ama yukardakiler iyi şanzıman kötü ise yada motor. Uzak dur derim. Dikiş tutmuyor çünkü.
    Camların hepsine bakamadım. Arka sağ kelebek camı ve ön sağ yolcu camı değişmiş. Ön cam yeni değişmiş yine taş gelmiş çatlak şu an.
    Araç Exclusive paket.
    Donanımlar şunlar;

Sunroof(sorunsuz gibi)
    Koltuklar normal mandallı
    DSC
    PDC
    Koltuk Isıtma
    Arka Perde
    Otomatik Far

Eksikler ve masraflar görünenler, akşam hepsi belli olcak;
    Direksiyon kutusu
    Ön cam çatlak ufak
    Sol aynayı pazarcılar kapatmak için itmiş, dişlisi kırık katlanmıyor
    ABS Beyni arızalı
    Koltuklar ve Direksiyon manuel elektriksiz hafızasız
    Bobin ve Bujiler(LPG de patırdıyor kalkışta)
    Teyp pixeli
    CD Changer
    Istavroz boşluk yapıyor ileri ve geri vitese takarken çok çok az

Fiyat olarak 46 istiyor ama pazarlık yapıcaz ve masrafları düşecek.
    ABS beyni 600, direksiyon kutusu 500 diyor diğerlerine daha çıkmadık bir şey.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Maxiboost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Piyasa boyleyse 45 yazayim ben kendi arabama haha satilan arabada ki problemlere bak.
    Sizin araç ne? Arızaları çok mu sizin aracın da 45 isteyeyim demişsiniz

Maxiboost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sizin araç ne? Arızaları çok mu sizin aracın da 45 isteyeyim demişsiniz
    523i touring kullaniyorum. Km suanda 339.000 olmak uzere hicbir problemi yok. Yani silecekleri degistirmem lazim ne bileyim on amortisorleri degistireyim falan en buyuk sıkıntılarım millet diyordu piyasada ki araclarin alayi 600-700.000km’den geri cekilmis diye inanmiyodum.

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E39'da sağlam abs beyninin 850 tl'den aşağı satıldığını görmedim ben valla

Km göstergesi testi yaptınız mı araca? 2 nolu test, tüm ibreleri ve lambaları çalıştırır o testte kadranı o şekilde test edin, bilmiyorsanız detaylı tarif edeyim

Benim E39'dada vardı aynı sıkıntı, benzin, hararet ve devir saati çalışıyor. Hız ibresi,km sayacı ve anlık tüketim çalışmıyordu

Bendeki sorun Abs beyni kaynaklıydı ama abs beynindeki soketin dişleri kırıkmış. O sorunu bulana kadar sensör mü değişmedim komple tesisata baktırıp yeni tesisat mı çektirmedim. Kimlere kimlere gittim.. En son trabzonda gece 11'de sanayide rakı içen bi dayıya rica ettim 5 dakikasını aldı sorunu bulmak
    - Bize Her Yer TRABZON

sportwagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2000 model 520i nin abs beynini 6 ay önce değiştirdim 1250 tl ye sıfır olarak. Göstergeler iptal oluyor arıza durumunda.... Doğru bilgi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Camların hepsine bakamadım. Arka sağ kelebek camı ve ön sağ yolcu camı değişmiş. Ön cam yeni değişmiş yine taş gelmiş çatlak şu an.
    Araç Exclusive paket.
    Donanımlar şunlar;

Sunroof(sorunsuz gibi)
    Koltuklar normal mandallı
    DSC
    PDC
    Koltuk Isıtma
    Arka Perde
    Otomatik Far

Eksikler ve masraflar görünenler, akşam hepsi belli olcak;
    Direksiyon kutusu
    Ön cam çatlak ufak
    Sol aynayı pazarcılar kapatmak için itmiş, dişlisi kırık katlanmıyor
    ABS Beyni arızalı
    Koltuklar ve Direksiyon manuel elektriksiz hafızasız
    Bobin ve Bujiler(LPG de patırdıyor kalkışta)
    Teyp pixeli
    CD Changer
    Istavroz boşluk yapıyor ileri ve geri vitese takarken çok çok az

Fiyat olarak 46 istiyor ama pazarlık yapıcaz ve masrafları düşecek.
    ABS beyni 600, direksiyon kutusu 500 diyor diğerlerine daha çıkmadık bir şey.
    35'e bırakırsa al, çok sevdiysen 40'a al, yoksa uzak dur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Maxiboost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    523i touring kullaniyorum. Km suanda 339.000 olmak uzere hicbir problemi yok. Yani silecekleri degistirmem lazim ne bileyim on amortisorleri degistireyim falan en buyuk sıkıntılarım millet diyordu piyasada ki araclarin alayi 600-700.000km’den geri cekilmis diye inanmiyodum.
    742.000 KM de E39 520i var ilanlarda 40 bin istiyor Aracı 50 ya da 45'e almayacağım. Pazarlık ve masrafları düşeceğiz 46 üzerinden. Zaten araç ilanda olan bir araç değil Silecekler baş belası oluyor ne kadar değiştirsek de hemen bozuluveriyorlar

Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E39'da sağlam abs beyninin 850 tl'den aşağı satıldığını görmedim ben valla

Km göstergesi testi yaptınız mı araca? 2 nolu test, tüm ibreleri ve lambaları çalıştırır o testte kadranı o şekilde test edin, bilmiyorsanız detaylı tarif edeyim

Benim E39'dada vardı aynı sıkıntı, benzin, hararet ve devir saati çalışıyor. Hız ibresi,km sayacı ve anlık tüketim çalışmıyordu

Bendeki sorun Abs beyni kaynaklıydı ama abs beynindeki soketin dişleri kırıkmış. O sorunu bulana kadar sensör mü değişmedim komple tesisata baktırıp yeni tesisat mı çektirmedim. Kimlere kimlere gittim.. En son trabzonda gece 11'de sanayide rakı içen bi dayıya rica ettim 5 dakikasını aldı sorunu bulmak
    Evet o testi yapmak benim de aklıma geldiydi sonradan ama hangi tuşlar ile yaptığımızı unuttum yapamadım Araç sahibi ne olduysa bu ABS beyni yüzünden diyor. Daha önce hiç bir şeyi yoktu, beyin bir arızalandı her şeyi sapıttı arabanın dedi Usta da hak vermişti. Valla helal olsun o rakıcı dayıya Sorunu çözemezsem ben, sana sorarım müdür o zaman

Alıntı sportwagon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2000 model 520i nin abs beynini 6 ay önce değiştirdim 1250 tl ye sıfır olarak. Göstergeler iptal oluyor arıza durumunda.... Doğru bilgi
    Evet sanırım doğru bilgi, herkes doğruladı ve başına gelen çok var sanırım. Tamiri randuman tutmuyor mu bu beyinin? Orjinal mi 1250 TL?

Alıntı brv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    35'e bırakırsa al, çok sevdiysen 40'a al, yoksa uzak dur
    Ederi ne? masrafları ile beraber 40'a alırsam 50 ye mi patlar, satarken zarar çok mu ederim yoksa mal olduğu fiyata da satabilir miyim Liste çok mu kabarık
    Konu Emirhancakir tarafından (17-07-2018 Saat 17:14 ) değiştirilmiştir.

bosporuss06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende bu ayın sonunda aracımı ***** siteye ilana koyacam.Konuşulan arızaları vb.görüp,duyduktan sonra istenilen fiyatlarıda görünce,kendi aracıma 64-65 bin tl fiyat biçmeye karar verdim.Birde nacizane abi tavsiyesi:masraflı,masraf çıkarma potansiyeli yüksek vb.e39dan fiyatı uygunda olsa uzak dur.Bekle,para biriktir,arabasız kal ama alma..Eğer alırsan efsaneye sadece sahip olursun,sonrası ......

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracı almaktan vazgeçtim. 35 liraya da olsa almam. Sağdan kaza yapmış daha evvelinde ve ön sağ direk şişik duruyor, düzeltmemişler bile. Arka tekerler öne doğru yakın duruyor. Motor ve şanzımanın karterleri sıvı conta yuvası ve yine kaçırıyor Yetti bunları gündüz gözüyle alttan liftte görmek Muayenesi de yokmuş bir de. Milletin arabası çok değerli. 520i ye 99 ya da 2000 model 55 istiyorlar. Daha ne diyeyim ki ben En iyisi, aracı olan ve memnun olan satmasın bence. Bu fiyatlara araba falan alınmaz bence. Dediğin gibi abi almaktansa, arabasızım bu sebeplerden dolayı ve daha iyi. Tek sıkıntım nerdeyse 24 saat ilan bakıyorum, kafayı çıldırmak derecesinde buna yormuş durumdayım ve canımı sıkıyor bu durum..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracı almaktan vazgeçtim. 35 liraya da olsa almam. Sağdan kaza yapmış daha evvelinde ve ön sağ direk şişik duruyor, düzeltmemişler bile. Arka tekerler öne doğru yakın duruyor. Motor ve şanzımanın karterleri sıvı conta yuvası ve yine kaçırıyor Yetti bunları gündüz gözüyle alttan liftte görmek Muayenesi de yokmuş bir de. Milletin arabası çok değerli. 520i ye 99 ya da 2000 model 55 istiyorlar. Daha ne diyeyim ki ben En iyisi, aracı olan ve memnun olan satmasın bence. Bu fiyatlara araba falan alınmaz bence. Dediğin gibi abi almaktansa, arabasızım bu sebeplerden dolayı ve daha iyi. Tek sıkıntım nerdeyse 24 saat ilan bakıyorum, kafayı çıldırmak derecesinde buna yormuş durumdayım ve canımı sıkıyor bu durum..
    Piyasa e39 için o kadar kötü durumda ki anlatamam sana. Bende 98 model vardı 520i ya arabaya 4 sene bindim ufak tefek abs sensoru ne biliyim cam krikosundan başka canımı sikmadi. Ha bide kapi kolu kopmuştu inan 9 ay önce 29 bin tl ye zor sattım. Alan adam 2 ay sonra 37 ye satti inanamadim ya. Ben 33e sahibindene koydum arayan yok. Ama temiz araç denk geliyor bakmayi bırakma eğer illa alacam diyorsan gerçekten düşüyor temiz araç
    SWAT

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bosporuss06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bu ayın sonunda aracımı ***** siteye ilana koyacam.Konuşulan arızaları vb.görüp,duyduktan sonra istenilen fiyatlarıda görünce,kendi aracıma 64-65 bin tl fiyat biçmeye karar verdim.Birde nacizane abi tavsiyesi:masraflı,masraf çıkarma potansiyeli yüksek vb.e39dan fiyatı uygunda olsa uzak dur.Bekle,para biriktir,arabasız kal ama alma..Eğer alırsan efsaneye sadece sahip olursun,sonrası ......
    Abi senin arabayı inceleyememiş olsamda az çok kendini belli ediyor, ciddi alıcı olsam ve o denli nakitim olsa inan 60 - 61 lirayı gözüm kapalı veririm
    - Bize Her Yer TRABZON

bosporuss06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi senin arabayı inceleyememiş olsamda az çok kendini belli ediyor, ciddi alıcı olsam ve o denli nakitim olsa inan 60 - 61 lirayı gözüm kapalı veririm
    Ankaradaysan istediğin zaman bakabilirsin.Düzgün e39da kalmadı pek.Bende arabayı satarsam ne alırım ona da bakıyorum bi yandan...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler