User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Özel servis - yetkili servis

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Özel servis - yetkili servis

Geçtiğimiz perşembe bi araç satın aldım şuan sadece ön fren balataları uyarısı veriyor ama ben girmişken komple bi bakım yaptırmak istiyorum , önceki 3 bakımı borusanda yapılmış araç 2014 model .Bi kaç özel servise sordum borusan ile arasında 700-800 lira fiyat farkı oluyor , acaba güvenilir bi özel servise götürmek daha mı mantıklı olur yoksa borusandan devam mı ettirmeliyim ?.Araç 40.000 Km de 3.20i.Bu arada maslak ta özel servis tavsiyesi alabilirim .

low&slow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    balata ve diski özel serviste değiştirdikten sonra, periyodik bakım için yetkili servise gidin. Periyodik bakımı yetkili serviste devam edin.
    Alıntı Sadık Özyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aranızda nos kullanan var mı ? Küçük hacimde işe yarar mı ?
    Alıntı McKrop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olur tabi klimaya bağlarsın yazın sıcak havada ferahlatır

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı low&slow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    balata ve diski özel serviste değiştirdikten sonra, periyodik bakım için yetkili servise gidin. Periyodik bakımı yetkili serviste devam edin.
    Katiliyorum...

GuneyOnur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2015 3.20ied aracımıza Disk ve Balata işlemleri garantiye girmediği için, güvendiğimiz Özel BMW servisinde yaptırdık. Geriye kalan Periyodik Bakımı ve kilometreden (50.000) dolayı Buji değişimini "Yetkili Servis Ataşehir'de" yaptırdık.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GuneyOnur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2015 3.20ied aracımıza Disk ve Balata işlemleri garantiye girmediği için, güvendiğimiz Özel BMW servisinde yaptırdık. Geriye kalan Periyodik Bakımı ve kilometreden (50.000) dolayı Buji değişimini "Yetkili Servis Ataşehir'de" yaptırdık.
    Ben ngk bujili uyguna fiyat aldim butun urunler orjinal faturali dedi yer .Arkadasim kendi aracinida orda yaptriyor 3 bakimdir , buji suan icin gerekli durmuyor ama ben degistirmek istiyorum. Borusan beru takiyormus ama icim rahat etsin diye birakicam sanirim istinye ye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enes_srb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ngk bujili uyguna fiyat aldim butun urunler orjinal faturali dedi yer .Arkadasim kendi aracinida orda yaptriyor 3 bakimdir , buji suan icin gerekli durmuyor ama ben degistirmek istiyorum. Borusan beru takiyormus ama icim rahat etsin diye birakicam sanirim istinye ye
    Dediğim gibi biz Balata ve Diskler garantiye girmediği için dışarda değiştirdik. Buji ve Periyodik bakımı ne olur ne olmaz diye yetkili serviste yaptırdık. Normalde bujiler 50.000KM bakımında değişiyor bilginiz olsun. Ama içim rahat etsin diyorsanız Balata ve Disk harici tüm bakımları yetkili serviste yaptırmanız yararınıza olacaktır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enes_srb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    + Olarak Yetkili Serviste BMW Kutulu satılan balataların çoğunluğunuda Ferodo üretmektedir bilginiz olsun.

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizde BMW yi özel servise götürmek istiyoruz yetkili servisin çektiği fiyatlar ciddi anlamda çok fazla varmı Trakya bölgesinde Bmw özel servis tavsiyesi olan
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler