User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: BMW E39 Amortisörleri Ve Yayları Hakkında

STFR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

BMW E39 Amortisörleri Ve Yayları Hakkında

Herkese merhaba E39 540i aracım var. Türkiyede coilover seti veya 50mm ye yakın yay seti bulamıyorum. (yay bulsam bile amortisörler sıkıntı çıkartacak) Maslakta custom 4 coilover yaptırdım 4 kere de söktürüp baştan ayarlattım, hala hiç memnun değilim. Ebay ve benzeri yabancı sitelerin satış sayfalarında satılan coiloverların m5 hariç tüm motorlara uyabileceği yazıyor. Bazılarında ise 540i ile farklı olduğu yazıyor. Ağırlık olarak 540i 1630kg, 530d 1575kg, 530i 1540kg, 520i 1490kg olarak yazılmış. Bu ağırlık farkı yüzünden mi uymadığı yazıyor yoksa alt takımları mı farklı bir bilgim yok. Birisi bana e60 amortisörünün (e60 coilover setlerinin) e39 a uyduğunu söylemişti ve daha hiçbir yerde uyacağına dair birşey okumadım, görmedim. Benim bu arabaya kaliteli bir amortisör yay seti veya coilover almam gerekiyor. orjinale dönmeyi düşünmüyorum çünkü leylek gibi görünüp yumuşak olmasını istemiyorum. konfor beklentim yok. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Custom üreten yerlere bulaşmayacağım çünkü dilim yandı. Yardımlarınızı bekliyorum.
    Seat Leon ST FR
    Opel Insignia OPC
    BMW E39 540i

STFR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    internetimde sıkıntı olduğundan konudan 2 tane açılmış özür dilerim kaldırmayı da beceremedim
    Seat Leon ST FR
    Opel Insignia OPC
    BMW E39 540i

I-HANN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    d2 verıyım

az kullanıldı 900 dolar
    “Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır.”

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler