User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
22 sonuçtan 20 ile 22 arası

Konu: 122hp scirocco için hızlandırma tavsiyeleri..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar şöyle açıklıyım.Normalde hic dusunmedigim bi araci aldim.Asil baktigim arac ibiza cupraydi bi kac cupraya baktiktan sonrada yaz ayininda etkisiyle butceme gore temizini bulamicagimi dusunup vazgectim.122 sciroccoyu almadan oncede biraz arastirdigimda motor sorunsuzlugu acisindan 160liklardan daha iyi oldugunu soylediler.Bende kmsi daha 55k oldugu için bunu tercih ettim.Setup konusunda amacim cokta iddaaali hard birseyler de degil +190 +200 dusunmuyorum.Sadece ara hizlandirmalari azda olsa iyilestirmek istiyorum.Suan için turboyu ellemeden yazilim+dp+egsoz+iridyum buji+kutu filtre dusunuyorum.
    Sizce nasil olur?Bu setupta vereceği tahmini değer ne olur.
    Konu berkan14 tarafından (21-12-2018 Saat 15:33 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı JusticeF0rALL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konudan bağımsız stock 122lerin yakıt durumu nedir? yakın zamanda 122lik bi rocco alabilirim araç dolu hatasız boyasız oluşu üzerine dikkatimi çekiyor
    Hocam istanbul sehirici trafigi 9-10 dolasiyor.Cevreyolunu kullanirsaniz 7 lere kadar dusurebilirsiniz.Uzunyolda 90 sabit 5 6 arasi degisiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emrhn28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlla ki 160 lık almaya gerek yok belki araba çok temiz doludur yada uygun alınmıştır. Arkadaş çok fazla güç istemiyordur. Yazılım ve hava filtresi ve ufak bir egzoz yeterli gelebilir bence. 150-155 bg civarı olur, zaten yol yoktu olan yollarda full radar gündelikte yeterli gelecektir bu güç.
    Tercuman olmussunuz düşündüğüm güç araliği o zaten.150 160 arasi fazla birşey beklemiyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler