User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Rcz Şanzıman

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Rcz Şanzıman

Selamlar beyler.

Bu sabah arabama binmiş biraz ısınsın diye beklerken, artık ısınma yeter deyip kalkışa yeltendim.
    Vitesi P konumuna almak için frene bastım ve vitesin altından pat diye ses geldi.Her mantıklı insanın aklından geçireceği üzere ‘ay şanzımancığım’ deyip işe gitmek için evden çıktım ve sonra olabilecek masraflar gözümün önüne gelince geri otoparka indim.

Aracım 2011 Rcz. Vites P konumunda iken frene bastığımda topuzun altından pat diye ses geliyor. Pazartesi servise götürücem ama daha önce başına gelen vardır diye merak ettim.

Allah kimsenin şanzımanından ses getirmesin. Şanzıman işi kötü. İyi haftasonları...

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vites kolunun P kilidini çözmek için fren pedalından tetik alan bi solenoid olur.Normal durumda rahatsız etmeyen bi çekme sesi yapar ama ses aşırı geliyorsa o bozulmuştur en fazla

Burak K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kesici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar beyler.

Bu sabah arabama binmiş biraz ısınsın diye beklerken, artık ısınma yeter deyip kalkışa yeltendim.
    Vitesi P konumuna almak için frene bastım ve vitesin altından pat diye ses geldi.Her mantıklı insanın aklından geçireceği üzere ‘ay şanzımancığım’ deyip işe gitmek için evden çıktım ve sonra olabilecek masraflar gözümün önüne gelince geri otoparka indim.

Aracım 2011 Rcz. Vites P konumunda iken frene bastığımda topuzun altından pat diye ses geliyor. Pazartesi servise götürücem ama daha önce başına gelen vardır diye merak ettim.

Allah kimsenin şanzımanından ses getirmesin. Şanzıman işi kötü. İyi haftasonları...
    Aracı park ettikten sonra çalışır halde iken önce N'ye alıp el frenini çekip aracı stop ettikten sonra P'ye alıyormusunuz? Böyle yaptıktan sonra da geliyor mu aynı ses?
    Alıntı ygtkrmdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kabarırsa

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracı bıraktığınız yer eğimli ve siz direk P stop yapıyosanız sanzımandaki yükten yapar. N el freni P yapıp deneyin
    SWAT

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler