User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
61 sonuçtan 58 ile 61 arası

Konu: Sizce Lpg taktırmalı mıyım?

badurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Candan'ı çok duyuyorum ama bire bir taktıran tanıdığım yok.

Benim Mercedes E320'ye 2 kere (ilkini 200bin km kullandıktan sonra), CLK200K'e bir kere montaj yaptırdığım bir yer var bostancıda, Çetinsay, Prins yetkili bayisi ama atiker var şu an E320'de mesela, güne göre şartlara göre en mantıklısı neyse onu takıyor, ille en iyisi en pahalısı diye bir şey yok. Satış sonrasından da çok memnunum yaklaşık 8 yıldır

.: Çetinsay Otogaz- Prins | Atiker | Lovato | Landi | İnka Otogaz İstanbul
    8 senede sıkıntı yaşamamanız gayet iyi tecrübe, umarım bu şekilde devam eder.
    İşin içine girdikçe kafası karışıyor insanın; umarım uzatmadan bir yere karar verip yaptırırız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ford fiesta 1.4 aracim var atiker lpg sistemi var. Tavsiyem kesin taktirin. Gecen ay balayina turkiye turu yaptim 3 hafta gezdik 12bin km yaptim. Uzun yolda 90 sabit 5.5 litre ortalama lpg ile gezdim, klima acik 120 sabit 6.5 litre tukettim. Benzin olsa o yola butcem baya sarsilirdi. ��

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç LPGye uyumsuzdu, sattım. Şimdi 208 vti aldım, ona taktırmayı düşünüyorum ileride.

badurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı magicblack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ford fiesta 1.4 aracim var atiker lpg sistemi var. Tavsiyem kesin taktirin. Gecen ay balayina turkiye turu yaptim 3 hafta gezdik 12bin km yaptim. Uzun yolda 90 sabit 5.5 litre ortalama lpg ile gezdim, klima acik 120 sabit 6.5 litre tukettim. Benzin olsa o yola butcem baya sarsilirdi. ��

Geçtiğimiz perşembe LPG sistemini Ömer Usta'da taktırdık. Araç Nissan Juke 1.6 cvt.

Kuzenim Küçükçekmece'de depoyu tamamen doldurup 16.30 gibi yola çıktı; güzergah da Avrasya Tüneli'nden geçerek Darıca'ya kadar E-5'ten gitmiş, sürekli dur-kalk trafiği. Saat 19.00 gibi de Darıca'da tekrar doldurduğunda yaklaşık 20TL'lik gaz almış; 6-7lt. Mesafe de yaklaşık 65 km.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler