User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
25 sonuçtan 20 ile 25 arası

Konu: Würth cr dizel ve Carbon clean hakkında

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benzinli arac icin de kullanıma gerek var midir? Bakımda karbürator temizleyici ile bogaz kelebegi vs temizlettim. Ama yakıt ve emme enjektor vs temizligi icin de depoya atılan bu katkılardan kullansam mı?

mkerim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benzinli arac icin de kullanıma gerek var midir? Bakımda karbürator temizleyici ile bogaz kelebegi vs temizlettim. Ama yakıt ve emme enjektor vs temizligi icin de depoya atılan bu katkılardan kullansam mı?
    emme manifolfunu temizleyen ürünler var. Fiat yetkili servislerde kullanılıyor. yakıt sistemini temizleyen ürünler ayrı. depoya konulan veye yakıt sistemine bağlanıp temzileyenler var. bu ürünler farklı. çalışan motorda uygulanıyor. yanıcı değil. deterjan bazlı ürünler. deneyiniz derim. uygulaması basit.
    1984 de turbo doğan ile uğraşırken MS ve AEM in kapısında beklerdik. Beyin yapsın da arabamıza takalım diye.
    İnternetin hızıda varla yok arası bir şeydi. Yoksa internet yok muydu???

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mkerim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emme manifolfunu temizleyen ürünler var. Fiat yetkili servislerde kullanılıyor. yakıt sistemini temizleyen ürünler ayrı. depoya konulan veye yakıt sistemine bağlanıp temzileyenler var. bu ürünler farklı. çalışan motorda uygulanıyor. yanıcı değil. deterjan bazlı ürünler. deneyiniz derim. uygulaması basit.
    VW'nin de OEM yakıt katkısı ürünleri var. Hatta bir ara serviste vuruntu aşırı titreşimli çalışan araçlara bundan atıyorduk.

https://www.amazon.com/Volkswagen-Au.../dp/B017AETWSE
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

E46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı srkns Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2006 yılında peugeot bayisinde satıştaydım, o dönemde sıfır hdi araçların içerisinde geliyordu benzer bir katkı. Hiç önemseyip içeriğine filan bakmamıştım hatırlayan var mı acaba?
    Aracla beraber mi veriliyordu? kullanımı nasıl oluyordu ilk depo da vs. mi kullanılıyordu yoksa belli kmden sonra mi
    Peugeot 206 RC Feline -1.4 Hdi

srkns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı E46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracla beraber mi veriliyordu? kullanımı nasıl oluyordu ilk depo da vs. mi kullanılıyordu yoksa belli kmden sonra mi

evet araç ile beraber veriliyordu, teslimatçı arkadaş aracı kısaca tanıtırken bilgi veriyordu ama hiç aklımda kalmamış, o arkadaşı sosyal medyadan ekledim bakalım kabul edince soracağım
    Ne mutlu Türküm diyene

mkerim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben yazarken tüm listeyi aktaramadım.
    Doğuş zamanında MOTORVAC anlaşma yapmış. ürünler . doğuş MOTORVAC ürünlerini kullanıyorlardı. ürün tamamen ithal gelen bir ürün. Bendeki listede bir sürü ürün var. ilgilendiklerinizi yazdım. Fiat Renault nissan volvo genel olarak aynı ürünleri kullanıyorlar. ayrıntılı bilgi için ithalatçı firmanın web sayfası. CARBON CLEAN TÜRKİYE dan detaylı bilgi alabilirsiniz.
    1984 de turbo doğan ile uğraşırken MS ve AEM in kapısında beklerdik. Beyin yapsın da arabamıza takalım diye.
    İnternetin hızıda varla yok arası bir şeydi. Yoksa internet yok muydu???

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler