User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
22 sonuçtan 20 ile 22 arası

Konu: E46 Genel Sıkıntılar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "Şikayetin varsa aynı dili konuşuyorsun ararsın fabrikasını bu nasıl mal daha iyisini yapın dersin." fabrikanın teli var mı ? Arayıp bu nasıl mal daha iyisini yapın diyeceğim

diablopolis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cenk53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ghibli06 yerli malını afedersinde bişeyin içine sokmana gerek yok. Şikayetin varsa aynı dili konuşuyorsun ararsın fabrikasını bu nasıl mal daha iyisini yapın dersin.
    aracın orijinal parçasını kullanın demiş doğru olan da bu ne var bunda?
    kaldi ki ghibli'nin söylediğinden bağımsız olarak; yerli üretici kaliteye duyulan ihtiyaca cevap veremiyorsa kimse yerli falan almak zorunda da değil. siteminiz var ise bu siteminizi tüketiciye göstereceğinize üreticiye gösterin de kaliteli üretim yapsınlar.

E46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E46 4 yil falan kullandimistim vakti zamaninda cok keyifli bir araç 130binde sattim. Mekanik degil ama elektronik arizasi cok verdi. Bmw ye o nedenle biraz mesafeliyim . Bilmiyorum belkide benim sansima. Hor da kullanmadim ornegin bi kere bile sifir cekmedim yanlamadim insan gibi bindim ama yine yolda kaliyordu sensor arizasi vs simdi oldu sene 2020 illaki daha tuzlu masraflar cikartir . Gecen sure zarfini dusundukce aracin evveliyatini bilmekte zorlasiyor. Hararet gordu mu basina neler geldi. Ama edilecek masrafa değecek araclar eksikleri tamamlanip keyifle binilir
    Konu E46 tarafından (03-07-2020 Saat 15:55 ) değiştirilmiştir.
    Peugeot 206 RC Feline -1.4 Hdi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler