User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Baskı balata değişimi sonrası yatak sesi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Baskı balata değişimi sonrası yatak sesi...

Arkadaşlar aracımın baskı balatası değişti ancak volant değişmedi çünkü Türkiye'de parçası yok ve taşlanacak durumda değildi her yeri çatlamıştı usta zımparaladı ve eskisini taktı. Araç kalkışta bildiğiniz hoplaya hoplaya kalkıyordu bu durumu sordum alışması gerek dedi volanta tamam dedim ama hoplama öyle böyle değil arabanın resmen önü kalkıyor gibiydi.Sonra 2 viteste son gaz bastım ve balatadan dumanlar çıkmaya başladı arabayı stop ettim tekrar çalıştırdığımda yatak sesine benzer ses geldi ama yatak sesi olduğunu birçok arkadaşım da destekledi. Eski volantın kullanılması ve bu hoplamalar yatak soruna sebep olur mu?Bunu öğrenmek istiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baskı uygun değilse yan yatağı itebilir. Bu da yatak sesi yapar. Krankın yatay oynamasını kontrol etmek gerek.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maalesef piyasa o kadar kötü ve orijinal parça o derece yok denecek kadar az ki, muadil denen parçanın uyup uymayacağını bile bir çok satıcı/usta bilmiyor. "Abi bunu takıyoruz" diyip geçiyor. İyi onu takıyorsun da o uyuyor mu acaba?
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler