User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Egzozdan kalırmıyım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Egzozdan kalırmıyım

Arkadaşlar selam e90 2012 320d aracım var benden önceki sahibi susturucuları iptal etmiş, fakat araçta ses yok normal nasıl çalışıyorsa öyle çalışıyor gaza basıncada ses yok, bu şekilde 2 kere vizeden geçmiş araç sorunsuz, egzoz pulunuda bu şekilde almış araca, aracın 2 hafta sonra muayenesi geliyor bu şekilde orta ve son susturucu olmadan vizeden geçer mi? diyelimki geçmedi susturucu bende mevcut gidip taktırabilirim ama kaynak yapacağı için akünun kutup başlarını sökmemiz gerekecek bu seferde aracın beynine zarar vermeyelim? Kutup başlarını tektar taktığımızda sorun çıkmasın bu konu hakkında fikrinize ihtiyacım var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    oksijen kaynağı ile egzozları yaptırabilirsiniz
    Coğrafya kaderdir

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kaynak yapılırken kutup başı neden sökülüyor hadi söküldü diyelim beyine neden zarar versin bu akü ömürlük bir parça değil zaten sökülüp takılan birşey

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eksoz genelde oksijen kaynağıyla yapılır bazı yerlerine gaz altıyla yapılınca kutup başı sökülür eğer eksozcu işin ehliyse aküye artı eksiyle bağlanan bi parça var onu takınca kutup başı sökülmesine gerek kalmıyor. Zaten sökülsede bi problem olmaz...
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gidip şansımı denemek istedim, egzoz muayesini sanayide yaptırdım ve geçtim ardından vizeye gittim 15dk içinde sıra geldi ve yaklaşık 30dk içerisinde aracım muayeneden geçti, muayeneyi yapan arkadaş egzoza bişey demedi, sorunsuz ek masraf yapmadan vize konusu atlattım arkadaşlar.

TolgaEsentepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    orta ve son susturucu olmadan ses gelmemesi mantıklı değil, o şekilde emisyondan geçmeside mantıklı değil. ben anlamadım.
    tabi sonuç olarak sıkıntısız atlatılmış geçmiş olsun
    .

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen cumartesi Çiğli'deki Tuvtürk'te orijinalden tek susturuculu benzimli aracım içi yarım saat dil döktüm, orijinali böyle diye, çok zor ikna ettim adamları. Ama meth kitten bıraktılar sonra.

Siz ise şansınıza susturucu olmadan geçmişssiniz. Bu iş gerçekten denk gelen muayne görevlisine bağlı.

Geçmiş olsun.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler