User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Mimgas LPG hakkında ?

BORAGUNDOGDU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Mimgas LPG hakkında ?

Aracım 97 model şahin s adana şimşekler lpgde ilkkez LPG bağlandı araca Atiker istememe rağmen mimgas taktılar başında degildim çalışıyordum mimgasin daha iyi olduğunu atikerde sorun yasicagimi belirttiler pek içime sinmedi bu mimgas markası kötü bir yanı varmı sorun sıkıntı yaşar mıyım bilmiyorum daha öncesinden birşey yaşıyan varmı. Mimgas kullanıcısı varmi aramızda mutlu mesutlar mi?
    1000tl gibi bir ücrete bağlandı LPG istermsem atikerle değiştireceklermis ..
    1998 Şahin S 33 AJZ 68
    1997 Şahin S 01 UD 969
    2001 Şahin 1.6 ie 01 BG 670
    2000 Civic 1.6 İes 01 DOZ 84
    1994 Doğan SLX 80 EK 054

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankara'da Atiker'in obdsiz kit fiyatları güncel 2bin TL seviyelerinde. Bin liraya lpg beni biraz ürküttü açıkçası..

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Katbüratörlü sistemlerde pek fark olmuyor marka önemli olan regülatörü bozulmadığı sürece birşey olmaz zaten garantisi vardır bi sıkıntı olunca. 8 sene önce honda aracıma taktırdım mimgas bi sıkıntı yaşamadım arabayı 1 yıl kullanmıştım.
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

safaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaklasik 12 yildir mimgas kullaniyorum. Aracim mk2 leon. Masallah bir sorun yasamadim. Belli omru olan enjektor ve regulator degisimi yaptim sadece. Oda olsun artik o kadar. Markadan ziyade montaj yapan usta onemli. Lpgde sistem assagi yukari hep ayni. Cok para verip kaliteli markayi takan ustada is yoksa, yada bilgisi yetersizse isin icinden cikilmiyor. Ayar icin gittigimde ustalarin tek yaptigi sey, lpg enjektor suresini benzine aldiginda degismicek sekilde ayarlamak. Bu ayari malesef her arac yemiyor. Benim aracim yemiyor yani. Kablomu aldim kendim ayarliyorum. Ariza isigi bile yakmdan kullaniyorum. Dedigim gibi markaya takilma..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Karbüratörlü aracımda kullanıyorum bundan önce Atiker kullanıyordum Atiker karbüratörlü sistemlerin çoğu belli bir zaman sonra ayar tutmaz. Mimgasla sorun yaşamadım önerilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha sahip olduğum Tipolardan birinde mimgas lpg vardı. 2 sene içinde bir sorun yaşatmadı bana

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler