User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Leon fr 125hp vs İbiza fr 150hp

gti93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Leon fr 125hp vs İbiza fr 150hp

Arkadaşlar herkese öncelikle merhabalar, kafamda ki bir soruyu sizlerle paylasmak istiyorum suan 2016 model stage 2 manuel leon fr aracim var ama kafamda temiz bir 2013 ibiza fr dsg 150 hp alip yuklemek var biliyorsunuz dedigim İbiza fr cupra ile aynı motora sahip . Aklimi kurcalayan acaba leondan dan ibiza ya gecince bir pismanlik yasar miyim veya ibizadan yukleyince gerçekten istediğim keyfi alabilir miyim. Degerli yorumlarinizi merak ediyorum teşekkür ederim

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Leon dan ibizaya geçince pişmanlık kesin yaşanır diye düşünüyorum... C den B ye geçip mutlu olan sanmıyorum olabileceğini...
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Manuel den dsg ye geçmek mutlu edecektir ama segment düşürmeyin. Zamanın kıyaslaması ile golf ten polo Gti a geçseniz Gti hız ver sürüş anlamında fark yarattığı için görmezden gelinebilirdi ama aynı motor için mutsuz eder. Bir de aracın model yılını düşürüp daha eski bir araca geçeceksiniz.

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    C'den B geçiceksiniz.Kalite olarak bir fark yoktur ama araç biraz ufak gelebilir leon'dan sonra.iç malzeme zaten leon ile aynı kapı açma kolları falan.

1.4 TSI 150HP DSG ibiza cupra ile aynı motor.zamanında ben çok araştırmıştım illaki bir fark vardır diye ama bulamadım aynı motor gözüküyor.

125 HP leon FR ile 150 HP ibiza FR araca yapacağınız uygulamalar sonrada ibiza fr daha fazla güç vericektir.DSG olayıda güzel.
    Seat IBIZA FR

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler