User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Araç deri koltuk renk değişimi

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Araç deri koltuk renk değişimi

Selam
    ***** arabayı satıp farklı bir araç alamıyoruz bende değişiklik olsun diye bej renk olan deri koltukları taba mı yoksa kırmızımı derken m4 koltukları mat kırmızı renge çevirmeye karar verdim. Daha önce jaguar ve crv koltukları boyadım ama aynı renk üstüne yaptım onun için boyayıp geçmiştim. Şimdiki ise bej koltuğu kırmızı yapmak olduğu için acab renk geçişlerinde alta astar gibi bir renk atmak gereklimi? Boyanın rengi daha iyi olması ve dayanıklı tutunması için. daha önce yapan eden varmı acaba ?
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Gırmızı yapma dema öyle kötü şeyler dema
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gırmızı yapma dema öyle kötü şeyler dema
    Gırmızı parlak olur ben mat kırmızı istiyorum bu m4 lerde olan ton güzel olur diye düşündüm birde f30 direksiyon aldım oda orjinal kırmızı dikişli güzel olur farklı olur. Herkes davul direksyon takıyor benimki farklı olsun
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler