User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
23 sonuçtan 20 ile 23 arası

Konu: 308 Gti çözülemeyen Krank Devir Hatası - P0336

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alpii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eurorepar FP Ömer abiye danışabilirsiniz eğer istanbulda yer arıyorsanız. Peugeot grubunun gti' araçlarında ilk adreslerindendir. Google'dan aratıp numarasına ulaşabilirsiniz
    Dostum bi kaç kişi daha burayı önerdi bana. Rutin bakım için işçiliği düzgün bir yer arıyorum 3-4 bin km sonra bakım yapmam gerekicek. Sen hizmetlerinden yararlandın mı ?

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum bi kaç kişi daha burayı önerdi bana. Rutin bakım için işçiliği düzgün bir yer arıyorum 3-4 bin km sonra bakım yapmam gerekicek. Sen hizmetlerinden yararlandın mı ?
    evet hocam, 2 aracımın bakımını ömer abide yaptırdım. baya memnunum açıkçası, ilgi alaka çok iyidir. Bakım yönündende ne şikayetim yada sorum olduysa çözmüştür sagolsun. Bana da geçen sene 308 gti, 208 gti sahibi olan abimlerim iletmişti. Yetkili servislere de gitmişliğim olmuştu emin olun onlardan kat kat daha dikkatli iş ve iyi iş yapıyordur. belki şuan etrafımda 8-9 kişi gidiyordur. Sadece şuanlık yeri küçük olduğu için randevusuz gitmeyin, imkanınız varsa hafta içi daha rahat oluyor genelde. Memnun kalacağınızı düşünüyorum büyük ihtimal Google yorumlarından da bakabilirsiniz ekstra görüş lazımsa ama en basit bizim 308 grubundan bile baya kişi gidiyor senelerdir düzenli.
    iletişime geçerseniz 308 alper derseniz belki ufakta olsa bir şey yapar , umarım işiniz görülür
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alpii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet hocam, 2 aracımın bakımını ömer abide yaptırdım. baya memnunum açıkçası, ilgi alaka çok iyidir. Bakım yönündende ne şikayetim yada sorum olduysa çözmüştür sagolsun. Bana da geçen sene 308 gti, 208 gti sahibi olan abimlerim iletmişti. Yetkili servislere de gitmişliğim olmuştu emin olun onlardan kat kat daha dikkatli iş ve iyi iş yapıyordur. belki şuan etrafımda 8-9 kişi gidiyordur. Sadece şuanlık yeri küçük olduğu için randevusuz gitmeyin, imkanınız varsa hafta içi daha rahat oluyor genelde. Memnun kalacağınızı düşünüyorum büyük ihtimal Google yorumlarından da bakabilirsiniz ekstra görüş lazımsa ama en basit bizim 308 grubundan bile baya kişi gidiyor senelerdir düzenli.
    iletişime geçerseniz 308 alper derseniz belki ufakta olsa bir şey yapar , umarım işiniz görülür
    Teşekkür ederim, yaz sezonunu bitireyim yağını bobin buji vs değiştireceğim. Kasapların eline bırakmak istemiyorum.

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim, yaz sezonunu bitireyim yağını bobin buji vs değiştireceğim. Kasapların eline bırakmak istemiyorum.
    rica ederim ne demek hocam, konuyu daha da saptırmayayım ama işleri iyidir baya. Dediğim gibi peugeot Gti ailesinin çoğu orada piste çıkan, baya bilgililer. Ben yaylarımı bile onda taktırdım dışarıdan bir tık pahalı da olsa. Adamlar benim aracı ezbere sök tak yapıyor
    imzadaki instagram hesabından spor yay montajı maslak sanayide öneri yer aradım alternatif olsun diye. xxxx amortisor gibi bilinen yerlerde bile tonla montajda sorun yaşayanları görünce direkt Ömer abi'ye yaptırdım onu bile kafamın rahat olması için
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler