User Tag List

Sayfa 403/1195 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503903 ... SonSon
22691 sonuçtan 7.639 ile 7.657 arası

Konu: 207 RC Cadde kullanımı için modifiye yardım?

semihco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yusufsert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deniz abim teşekkür ederim...Ya temiz rc bulamıyorum temiz olan çok para istiyo hiç pazarlık yapmıyor....

Aklıma takılan diğer bi soru lemans ların kilometreleri daha düşük diğer rc lere göre daha temiz fiyattta daha uygun bunun sebebi nedir acaba?
    tam sebebi olabilir mi bilmiyorum ama ötv zamanında sadece indirimli diye almış ve kullanmamış insanlar olabileceği benim aklıma gelen bir ihtimal.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaErtem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eyvallah kardes, anca beraber kanca beraber RC kardesligi
    tolga abi sana da lemans sticker ı sipariş edelim tam kardeş oluruz

TolgaErtem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semihco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tolga abi sana da lemans sticker ı sipariş edelim tam kardeş oluruz
    Olabilir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olabilir
    +15hp verdiği yönünde söylentiler var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    +15hp verdiği yönünde söylentiler var
    Benim 307 ye de yapıştırsak + 15 hp verirmi

Naman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birkaç sebebi var bunun :

- Aslında üretim olarak birçoğumuzun RC'sinden daha eskidirler ama stokta çok yattılar.
    - Nispeten daha az donanımlılar
    - Stokta yattıkları için Peugeot bunlara 6 milyar gibi bir indirim yaptıydı. Bu indirimden sonra üstüne devletin ÖTV indirimi çıktı 2-3 gün sonrasına.. 48bin TL olarak araba max 31bin TL'den satıldı.
    - Bu fiyattan alanların çoğu satmak üzere aldı o yüzden kilometreleri çok olmadı.
    - Herşeye rağmen Türkiye'de resmi olarak 50 adet satıldı. Aracını sevenler bu yüzden pek km yapmadı.

Ben teşekkür ederim.

Bu arada aracın bilgilerine sistemden bakmadım. Sahibinin onayı olmadığı sürece bakmam etik olmaz. Ama kazasını da bizzat ben gördüğümden gönül rahatlığı ile buraya yazdım. Yoksa bu arabayı ne kazadan önce ne de kazadan sonra görmüşlüğüm yoktur.
    Değişenlerini de tahmini söyledim. Orta-üst şiddette bir hasarı vardı.. Çarptığı dobloyu kaldırıma çıkarmıştı. Ama en önemlisi yürüyordu araba ve yürüyüşünde gözle görülür sıkıntı yoktu.

Naman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada filtreyi taktık unuttuk tabi 50bin kmdir gün yüzü görmemişti bugün temizlendi sarfiyat düştü Ben dahil herkes unuttu filtrenin temizliğini

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Naman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birkaç sebebi var bunun :

- Aslında üretim olarak birçoğumuzun RC'sinden daha eskidirler ama stokta çok yattılar.
    - Nispeten daha az donanımlılar
    - Stokta yattıkları için Peugeot bunlara 6 milyar gibi bir indirim yaptıydı. Bu indirimden sonra üstüne devletin ÖTV indirimi çıktı 2-3 gün sonrasına.. 48bin TL olarak araba max 31bin TL'den satıldı.
    - Bu fiyattan alanların çoğu satmak üzere aldı o yüzden kilometreleri çok olmadı.
    - Herşeye rağmen Türkiye'de resmi olarak 50 adet satıldı. Aracını sevenler bu yüzden pek km yapmadı.

Ben teşekkür ederim.

Bu arada aracın bilgilerine sistemden bakmadım. Sahibinin onayı olmadığı sürece bakmam etik olmaz. Ama kazasını da bizzat ben gördüğümden gönül rahatlığı ile buraya yazdım. Yoksa bu arabayı ne kazadan önce ne de kazadan sonra görmüşlüğüm yoktur.
    Değişenlerini de tahmini söyledim. Orta-üst şiddette bir hasarı vardı.. Çarptığı dobloyu kaldırıma çıkarmıştı. Ama en önemlisi yürüyordu araba ve yürüyüşünde gözle görülür sıkıntı yoktu.
    Bu araçlar stokta durdu derken bunların yılları geçmiş olmadı mı o zaman? Stokta durdu derken suresı tahmını ne kadardır acaba. Bide sadece 2009 yılında mı uretıldıler sadece?

Sizce RC alırken lemans olsun ve ya normal RC olsun diye kafa yormaya gerek varmı? Yada temizini bulunca lemans veya RC fark gozetmeksizin almak mı lazım?

poşetçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar gt ler rc we lemanstan güç olarak 20 hp fln düşük turbosumu ufak yazılımı fln mı bikaç iyileştirme yapılıp aynı güçlere ulaşabilir mi

volkan 207 gt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

cvp...

Alıntı volkan 207 gt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ufaktan stock aracıma ürün arastırması yaptım sizce uygunmudur yorumlarınızı bekliyorum coil-ex 3,5 luk yay=montaj dahil 290 tl + otto titaniyum son susturucu =montaj dahil 300 tl + zenon kit = 200 tl son olara lenso jant 4*108 =1300 tl linki aşağıdadır Lenso üretimi 17 inç Otomobil / Arazi Aracı Jantı 1.300 TL Mağazadan satılık sıfır - 44380416
    cvp yok snrım ...
    the fast and the furious

slowmotion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Antalyalogy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf , Emrah da var..İstersen bir ulaş ona..
    abi uğraşamadım, aldığım yere geri verdim. ilanıda kaldırdım. gayet uygun fiyata veriyordum alan olmadı...

Alıntı yusufaltintepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler arkadaşın ilanı sanırım sahibindende vardı ama şimdi ilanı bulamıyorum... bana birde orjinal dv ile s3 arasındaki değişimin olacağı parçaların resimli anlatımı lazım şuan
    evet dostum, ilan benimdi. geri verdim. daha uyguna bulabilirsen bak. istersen kapalı kutu 180tl ye bulabilirim.

Özgür tesekkürler... Benim zaman problemim oldugu için tüm arastırmamı Maslak Performans Tuning Erol Usta yapıo sağolsun. Ecu yazılım konusunda istanbulda ilk lerden. Mekanik bilgisi de cok iyi. Açıkcası ben de fiyat arastırmalarını bi taraftan yaptım.
    Garret uygun geldi. Fakat söyledigin difransiyel konusu önemli fiyat arastırıyorum onun icin de. İnsallah sen de en kısa sürede butce ayarlar gecersin Büyük Turbo ya. Çünkü olayın boyutu degisiyor baya. Bir tek Kafamda fren disk, kaliper vs. gelistirme meselesi var en son. Sanırım onun icinde Brembo ya bakıcaz. Özgür senin Fren Diskler Stock degil galiba. Nedir? Brembo kodu vs ...?
    abi, stock frenler yeterli gelmiyormu? yurt dışında 160km ile yapılan fren testinde e46 m3 den 1m erken duruyor rcler??? muhteşem frenleri var rclerin. hala orjinal lastikleri kullanıyorsan değiştir abi

arkadaslar ufaktan stock aracıma ürün arastırması yaptım sizce uygunmudur yorumlarınızı bekliyorum coil-ex 3,5 luk yay=montaj dahil 290 tl + otto titaniyum son susturucu =montaj dahil 300 tl + zenon kit = 200 tl son olara lenso jant 4*108 =1300 tl linki aşağıdadır Lenso üretimi 17 inç Otomobil / Arazi Aracı Jantı 1.300 TL Mağazadan satılık sıfır - 44380416
    coil-ex tavsiye etmem galiba tr yapımı ve çok sertmiş. ben fk kullandım oda sertti. ufaktan konfor arıyorsan ya eibach yada vougland öneririm... otto yerine hks öneririm subaru sti gibi ses çıkarıyor komple düz boruyla
    jant lastik olarakda orjinalden ağırsa alma. orj jant 9,5kg lastik ise 9kg yani 18,5kg tarttım...

Yok değil maalesef Uğraşıyoruz halledeceğiz İnşAllah..Zaten bu ara hiç halim yok uğraşamıyorum iş güç hastalık vs
    geçmiş olsun abi

Deniz abim teşekkür ederim...Ya temiz rc bulamıyorum temiz olan çok para istiyo hiç pazarlık yapmıyor....

Aklıma takılan diğer bi soru lemans ların kilometreleri daha düşük diğer rc lere göre daha temiz fiyattta daha uygun bunun sebebi nedir acaba?
    kurcalanmış araç alırsan başın çok ağrır dostum deniz açıkladı zaten lemans ların niye ucuz olduğunu...

tam sebebi olabilir mi bilmiyorum ama ötv zamanında sadece indirimli diye almış ve kullanmamış insanlar olabileceği benim aklıma gelen bir ihtimal.
    bende ötv den aldım, ama 31-32 lere almadım. ötv sadece lemans dönemine denk gelmedi, rc yede geldi...

Alıntı Naman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada filtreyi taktık unuttuk tabi 50bin kmdir gün yüzü görmemişti bugün temizlendi sarfiyat düştü Ben dahil herkes unuttu filtrenin temizliğini
    ben temizliğini yapıyordum dostum kn filtrenin, 10.000km de 3kez temizledim...

ek bilgi vereyim. kutu içi k&n filtreyi dyno üzerinde bir rc de denedik.

stock filtre 202hp
    kn filtre 209hp (+7hp 20 tork aldı, rollde bence kesin 1 boy )
    aşağı indirilmiş filtre kiti ve dandik bir aem filtre ile 212hp verdi... (araç yazılımlı)

Bu araçlar stokta durdu derken bunların yılları geçmiş olmadı mı o zaman? Stokta durdu derken suresı tahmını ne kadardır acaba. Bide sadece 2009 yılında mı uretıldıler sadece?

Sizce RC alırken lemans olsun ve ya normal RC olsun diye kafa yormaya gerek varmı? Yada temizini bulunca lemans veya RC fark gozetmeksizin almak mı lazım?
    lemanslar sadece 2009 model çıktı, ve tr de sadece beyazı var... 8aydan fazla yattığını zannetmiyorum... nisan sonu hepsi tükendi

temiz rc yada lemans farketmez, temiz ne düşerse almanı öneririm. lemans biraz tarz meselesi, bana uymuyor mesela. ama düz beyazında tadı bambaşka
    AmcaPolo

zekky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şahsi fikrim coilex asla takmam 3.5luk boşa para zaten otto yu gt ye asla takmam ve o jantı kesseler takmam
    Eibach h&r voglant vb birşeyler takın 5 cmlik takın orjinalinda gt çok yüksek yay taktığınıza deysin.
    Egzosda greddy hks vb tarzı birşey bakın ve jantıda ya değiştirmeyin yada daha sade birşeyler düşünün..
    Tabiki bunlar şahsi fikrim. Seçimlerinize saygı duyarım.

FlyingFinish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cvp yok snrım ...
    Şu an kullandığım 35 lik HR yaylarımı satma durumum var, istersen konuşuruz...

Antalyalogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207rc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    stock filtre 202hp
    kn filtre 209hp (+7hp 20 tork aldı, rollde bence kesin 1 boy )
    aşağı indirilmiş filtre kiti ve dandik bir aem filtre ile 212hp verdi... (araç yazılımlı)
    Emrah çım bahsettiğin testler anladığım kadarı ile aynı araçta yapıldı ;

202 Hp stock filtre
    209 hp kutu içi
    212 aşağıda konumlanmış filtre ile ?
    '' Detaylı Araç Bakımı, Temizliği ve Boya Koruma '' :

http://detayciyim.blogspot.com/

Mehmet Gazihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok değil maalesef Uğraşıyoruz halledeceğiz İnşAllah..Zaten bu ara hiç halim yok uğraşamıyorum iş güç hastalık vs
    senin yazılımı full stock arabada denedik, çok başarılı sonuclar elde edildi..

kesme biçme hiçbir sıkıntı yok
    Ne kadar iyi olursan ol, Kabiliyetin Müşterinin Memnuniyeti ile Sınırlıdır..! M.Gazihan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmet Gazihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin yazılımı full stock arabada denedik, çok başarılı sonuclar elde edildi..

kesme biçme hiçbir sıkıntı yok
    Bendeki Stage 2 değil mi bu süper ya..

Full stock arabada sadece yazılım ile 212 hp 320 nm tork o yeahh diyorum sadece..

Mehmet Gazihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bendeki Stage 2 değil mi bu süper ya..

Full stock arabada sadece yazılım ile 212 hp 320 nm tork o yeahh diyorum sadece..
    gerçekten basarılı bi software.. takdir ettim..
    Ne kadar iyi olursan ol, Kabiliyetin Müşterinin Memnuniyeti ile Sınırlıdır..! M.Gazihan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmet Gazihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gerçekten basarılı bi software.. takdir ettim..
    Mehmet çim dyno grafiğinin daha büyük halini de upload edebilirmisin rica etsem?

Ellerinize sağlık..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mehmet bey stock araçta 212 hp 320 nw tork gercekten super.Peki arabayı sorunsuz halde ( kesinti,arıza ışığı vs...) yürütmek için aracın başka parçalarını değiştirmek gereklimi?

Mesala dv bu kadar gücü kaldırabilirmi? Araca intercooler takviyesi yapmaya gerek varmı?

Mehmet Bey su araçtaki yazılım işini randımana oturtalım artık... Aldıracaksın bana bu aracı az kaldı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)