User Tag List

Sayfa 1/1195 12311511015011001 ... SonSon
22691 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: 207 RC Cadde kullanımı için modifiye yardım?

Antalyalogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Thumbs up 207 RC Cadde kullanımı için modifiye yardım?

Arkadaşlar 207 RC e cadde kullanımı için egzos , cat iptal ve chip yaptırmak istesek..

Yaptıran arkadaşlar var mı?Sonuçlar ne oldu?Fiyatlar ne alemde?

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler..

Demiştim zamanında bu postda aracımı daha almadan önce

RC standart özellikler ;

RC (EP6DTS) ve GT (EP6DT) arasındaki teknik farklar konusuna son noktayı koyuyorum ;

207 GT/RC serisinde kullanılan tüm ampüller ;

207 GT&RC rolantide gelen şakırdama sesi çözümü
    rölantideki çit çit ses tamamen normal bir ses. Ama ilk soğuk çalıştırmada ilk 1 dk boyunca çok acayip bir şakırdama geliyorsa(devirle beraber artan bir ses) triger gergisinin 0829.G3 ile değişmesi gerekir. Ayrıca sente kontrolü de ister.

Bu motorlara uyan yağlar 0w30 ve 5w30'dur. Hatta sadece TAM sentetik yağlardan tercih edilmelidir. Yarı sentetiklerde de sübaplarda kavurma oluyor.

RC debriyaj kalkarken titreme yapıyorsa çözümü : Kaydırmadan titreme yapıyorsa ya baskıda yanıklar oluşmuştur ya da balata merkezindeki bilya kırılmıştır. İlk seri balatalarda sert kavramalarda torktan ötürü merkezi kırılabiliyor bu da balata üstündeki gerilimin yaylara iletimini zorlaştırdığından sarsıntılı kavramalar oluşuyor.
    Maalesef debriyaj kitinin değişimi gerek.207 RC Debriyaj-baskı balata komple kit (güncel versiyon) parça kodu : 2052.P7
    2052.P7 olmak zorunda.. Muadili yan sanayisi yine aynı sıkıntıyı yaşatır.
    Sonu P7 den farklıysa olmaz.. Eski jenerasyondur sıkıntı yaşarsınız.
    Başında E harfi varsa olmaz, E'liler Eurorepar parçasıdır, orjinaldir ama kısa ömürlüdür 10-15bin km sonra biter.

207 GT/RC sente atlama problemi ve motor yağı tercihi :

lk seri GT'lerde zincir ve VVT pulley'i kaynaklı böyle bir sorun vardı evet. Ve çok bariz olduğundan rölantisinden hemen anlaşılırdı sente attığı.
    Ancak bir aracın veya GT/RC'nin sente atmasının tek sebebi bu değildir. Çok fazla sebebi vardır. 'bilinen' sente atma problemi aracın 2008 ve daha yakın tarihli üretimlerinde yoktur.
    Eğer araç daha yeniyse ve buna rağmen sente atma sıkıntısı varsa, tüm eksantrik noktalarının kontrolü gerekir.
    Bunlar sorun sebebi olasılık sırasına göre-

1. Zincir gergisi: Motorda kullanılan gerginin parça numarası 0829.G3 olması ŞART. Değilse sente atar.
    2. Zincir uzaması: Özellikle kötü yazılımlı motorlarda çok sık rastlanan bir hadise, zincirin aşırı ve yanlış geriliminden dolayı uzaması. Zincirin değişimi gerekir.
    3. Emme VVT Pulley ve/veya egsoz eksantrik pulley dişlerinin aşınması: Bu yine yanlış yazılım kaynaklı, dişlerin yuvarlanması sonucu zincire tam olarak kenelenememesi sonucu sente atma yapıyor. Bu pulleylerin değişimi gerekir.
    4. Krank pulley'i: Çok nadiren de olsa bu pulley üzerinde yanmalar/parçalanmalar oluyor. Değiştirilebilir, ALta Performance'ın daha hafif olan pulley'i takılabilir.

Bunlardan bağımsız olarak yazılım: GT'lerde birkaç kez yazılım güncellemesi yapıldı. Bu güncellemeler sente atması riskini iyice minimize eden güncellemelerdir. Bunların yapılması gerekir. Eğer spor yazılım kullanılacaksa, önce en güncel fabrika yazılımı yüklenmeli ve bu yazılım üzerinden modifikasyon yapılmalıdır.
    dan bu yazılımlara sahip araçlarda kullanılması az da olsa daha faydalı olur. Bujinin performansa artı etkisi yoktur. Sadece eksi etkileri azaltmaya yarar.

Motor yağı MUTLAKA ve MUTLAKA 5w30 TAM sentetik yağ olmalıdır. Ankara'nın doğusunda ikamet edenler için 0w30 TAM sentetik daha da mantıklı olacaktır.

P0299 arıza kodu az basınç / basınç kaçağı anlamına geliyor :

ilk etapta Dumpvalve'i bir sök bakın herhangi bir yırtık deformasyon varmı yokmu diye

Dumpvalve'da herhangi bir sorun yoksa Turbo basınç kontrol valfi bozulmuştur..

Yağ Seçimi :

Alıntı Naman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5-40 ile saran motor var arkadaşlar yapmayın etmeyin. 10-40 la da sarıyor. Yağ pompası bile sapıtıyor.

Hangi usta nasıl böyle birşeyi tavsiye edebilirki ben de bunu anlamıyorum..

rölantideki çit çit ses tamamen normal bir ses. Ama ilk soğuk çalıştırmada ilk 1 dk boyunca çok acayip bir şakırdama geliyorsa(devirle beraber artan bir ses) triger gergisinin 0829.G3 ile değişmesi gerekir. Ayrıca sente kontrolü de ister.

Bu motorlara uyan yağlar 0w30 ve 5w30'dur. Hatta sadece TAM sentetik yağlardan tercih edilmelidir. Yarı sentetiklerde de sübaplarda kavurma oluyor.
    Seat Ibiza Cupra 1.8T Intercooler VAG code is 6LL145804

New blowoff valve from group VAG -S3 DV (code 06H 145 710 D):

Standart buji tırnak aralıkları 0.75 benim tavsiyem 0.60- 0.65 e ayarlatmanız..

Standard GT 150 (THP150) -> 0.7 bars overboost, 0.45bars at the rev limiter
    Standard RC 175 (THP175) -> 1 bar overboost, 0.7bars at the rev limiter

207 RC Alınır mı? sorusu ile çok karşılaşıyoruz, cevabı;

Evet, alınır tam bir fiyat/performans aracıdır. Mekanik,yürüyen aksam ve elektrik aksam olarak problemli araçlar değil. Konfor donanımı oldukça fazla.
    Standart özellikler;
    1.6THP 175 hp motor, 260nm tork.
    0-100 7,2 sn max hız 228km
    Ortalama şehiriçi 9-9,5lt yakar(İstanbul trafiği)
    Ortalama şehiriçi 8,5-8,7lt(Antalya trafiği)
    çok dikkat ederseniz bu 8-8,2lt ye kadar düşebilir
    Sıkıştırlamlı kullanımlarda 12lt ye kadar çıkabilir
    Uzun yolda 90-100 aralığında gezerseniz 6,5-6,7 kadar düşebilir (benim kendi ortalamamdır 700km 3 kişi ve bagaj dolu, klşma açık)
    5 ileri çok sağlam bir şanzımanı var.
    6 havayastığı
    '' Detaylı Araç Bakımı, Temizliği ve Boya Koruma '' :

http://detayciyim.blogspot.com/

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar 207 RC e cadde kullanımı için egzos , cat iptal ve chip yaptırmak istesek..

Yaptıran arkadaşlar var mı?Sonuçlar ne oldu?Fiyatlar ne alemde?

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler..

Listede yeralmak isteyenler PM atsınlar lütfen.Hemen eklerim..

1-Özgür Antalya Yaş:36 2009 207 RC Alev Kırmızı Nick : Antalyalogy

2-Erkay Yaş : 28 - İstanbul 2009 207 RC Beyaz Nick : ErK_aY

3-Umut Şahin Yaş :33 İstanbul207 RC Köpekalığı grisiNick : UMUT_79

4-Nedim Yaş : Eskişehir207 RC LeMansNick : 207KITCAR

5-Tufan Tanrısal Yaş : İstanbul2008 207 RC Alev KırmızıNick : tuFAN

6-Levent ÇABUĞ Yaş :22 İstanbul2009 207 RC SiyahNick :leventrc

7-UĞUR MERT YILMAZ Yaş :26 Bursa2009 207 RC LeMansNick :CNK__16

8-Erdem YILMAZ Yaş : 26 İstanbul2009 207 RC BeyazNick :er100

9-Deniz İRDE Yaş : ...İzmir2009 RC K.Balığı Gri Nick:Naman

10-Fatih Hamutçu Yaş : 35 İstanbul2009 RC LeMansNick:tigervts

11-Erman İLİMEN Yaş : İstanbul2009 RC LeMansNick:ermanlemans_tr

12-Türkay HARMANLI Yaş : 26 Tekirdağ/ÇORLU GT Alev Kırmızı Nick: trky_GT

13- Osman YELGEÇ Yaş : 33Konya 2008 RC Beyaz Nick: yelgecak

14- Volkan KESKİN Yaş : 29 İstanbul 2009 GT Alev Kırmızı Nick: volkan 207 gt

15-Yalın KILIÇ Yaş : 28 Antalya 2008 GT Alev Kırmızı Nick:meSs

16-Gökay ÜNAN Yaş : 18 İstanbul 2007 GT SiyahNick:gokayy

17-Alper BALCI Yaş : 18 İstanbul 2009 RC LeMans Nick:RC_Alper

18-Mustafa AKSÜNGER Yaş : 33 İstanbul 2008 RC Kırmızı Nick:gti&gti

19-Özgür Çağlar Yaş : 27 İstanbul 2009 RC LeMans Nick:Low-Rider

20-Orhan Güney Yaş : 31 İstanbul 2007 RC K.Balığı Gri Nickrhan_guney

21-Serkan Uçar Yaş :23 - Antalya 2009 RC Siyah Nick:S.Ucar

22-Ekrem Yılmaz Yaş : 30 - Bodrum 2009 RC Alev Kırmızı Nick:byspeedman

23-Emir Arslan Yaş : 27 - İstanbul 2009 RC Köpekbalığı Gri Nick:emirarslan34

24-Yağız Işık Yaş : 23 - Ankara 2007 GT Alev Kırmızı Nick:yagizisik

25-Ethem Şenel Yaş : 23 - Adana 2009 RC Köpekbalığı Gri Nick:ethm

26-Merthan Keşir Yaş : 23 - İstanbul 2009 RC LeMans Nick:Merthan

27-Sertaç Yaş : 32 - İstanbul 2009 RC LeMans Nick:Serti

Stock RC vs CTM RC video (fikir versin yapıldıktan sonra nasıl gidiyor diye TIKLAAAAAAA !! )

Stock RC vs CTM RC video 2 (fikir versin yapıldıktan sonra nasıl gidiyor diye TIKLAAAAAAA !! )

RC standart özellikler ;

Alıntı 207KITCAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eiwallah özgür üm valla kardeşim senden ricalarım.. i.c nin kod no.su,tam çeşidi-dv nin aynı sekilde-i.c bağlantısıyla ilgili tüm gerekenler+flans ölçüleri+ boru ölçüler + temini down pipe ım yapmıştım zaten hazır da duruyo sadece arıza ışığı yakmasın diye ynıltıcı lazım sanırım..hadi buyrun projecte
    Seat Ibiza Cupra 1.8T Intercooler VAG code is 6LL145804

Intercooler siparişleri ispanyadan geliyor , yeni versiyon dump valve var ellerinde , IC ise ortalama 2-3 haftada..

New blowoff valve from group VAG -S3 DV (code 06H 145 710 D):

Kanka alacağın borular bunlar

Mavi renk 45 derecelik 51mm çap hortum

Mavi renk 90 derecelik 60mm > 51mm redüktör

İLETİŞİM:Sami Bey
    THERMOTEC - DE - DEPO RACNG - EMUSA Trkiye Distribtr

Şimdi bu 45 derecelik olanlardan biz bir adet kullandık .Diğerini orjinal borumuzu kullandık..

Tüm fotolara benim bu albümden bakabilirsin...

ImageShack Album - 17 images

Montaj ın tüm aşamalarına burdan ;

etuners : Technical File

Bu da flanşların CNC için çizimi birebir bu ölçüleri değiştirme .

Cash Advance | Debt Consolidation | Insurance | Free Credit Report at Carsinspections.com linke sağ tıklayıp farklı kaydet deyin..

Aliminyum plakadan kesitirdim ben yanılmıyorsam 16mm olacak kalınlık.Ben 20 likten az bulamadım 4mm traşlattım .Su jeti ile kestireceksin..

Yanıltıcı meselesi de şöyle

yfrog Photo : http://yfrog.com/5k1032232j Shared by

Şu makaleyi de okumanı tavsiye ederim - stock bujilerin yarattığı problemler hakkında..

etuners : Technical File

Solutions to avoid problems from worn spark plugs

1. Renew spark plugs with new ones from Peugeot/BMW
    2. Use a smaller spark gap. Using a spark gap gauge, narrow the gap with caution.
    3. Renew spark plugs every 15.000 to 20.000 km. Ignition problems caused by worn spark plugs have a bad impact in engine economy.
    4. Cars running on our ECU upgrades seem to have longer spark plug life, because of reduced combustion temperatures. We still recommend renewing them every 20.000km at most.

Yani yazılım varsa en geç 20.000 de değiştirin çünkü tırnak aralıkları açılıp missfire yada knocking e sebep oluyor diyorlar..

Standart buji tırnak aralıkları 0.75 benim tavsiyem 0.60- 0.65 e ayarlatmanız..

Standard GT 150 (THP150) -> 0.7 bars overboost, 0.45bars at the rev limiter
    Standard RC 175 (THP175) -> 1 bar overboost, 0.7bars at the rev limiter

RC (EP6DTS) ve GT (EP6DT) arasındaki teknik farklar konusuna son noktayı koyuyorum ;

207 GT/RC serisinde kullanılan tüm ampüller ;

207 GT&RC rolantide gelen şakırdama sesi çözümü

RC debriyaj kalkarken titreme yapıyorsa çözümü : Kaydırmadan titreme yapıyorsa ya baskıda yanıklar oluşmuştur ya da balata merkezindeki bilya kırılmıştır. İlk seri balatalarda sert kavramalarda torktan ötürü merkezi kırılabiliyor bu da balata üstündeki gerilimin yaylara iletimini zorlaştırdığından sarsıntılı kavramalar oluşuyor.
    Maalesef debriyaj kitinin değişimi gerek.207 RC Debriyaj-baskı balata komple kit (güncel versiyon) parça kodu : 2052.P7
    2052.P7 olmak zorunda.. Muadili yan sanayisi yine aynı sıkıntıyı yaşatır.
    Sonu P7 den farklıysa olmaz.. Eski jenerasyondur sıkıntı yaşarsınız.
    Başında E harfi varsa olmaz, E'liler Eurorepar parçasıdır, orjinaldir ama kısa ömürlüdür 10-15bin km sonra biter.

207 GT/RC sente atlama problemi ve motor yağı tercihi :

lk seri GT'lerde zincir ve VVT pulley'i kaynaklı böyle bir sorun vardı evet. Ve çok bariz olduğundan rölantisinden hemen anlaşılırdı sente attığı.
    Ancak bir aracın veya GT/RC'nin sente atmasının tek sebebi bu değildir. Çok fazla sebebi vardır. 'bilinen' sente atma problemi aracın 2008 ve daha yakın tarihli üretimlerinde yoktur.
    Eğer araç daha yeniyse ve buna rağmen sente atma sıkıntısı varsa, tüm eksantrik noktalarının kontrolü gerekir.
    Bunlar sorun sebebi olasılık sırasına göre-

1. Zincir gergisi: Motorda kullanılan gerginin parça numarası 0829.G3 olması ŞART. Değilse sente atar.
    2. Zincir uzaması: Özellikle kötü yazılımlı motorlarda çok sık rastlanan bir hadise, zincirin aşırı ve yanlış geriliminden dolayı uzaması. Zincirin değişimi gerekir.
    3. Emme VVT Pulley ve/veya egsoz eksantrik pulley dişlerinin aşınması: Bu yine yanlış yazılım kaynaklı, dişlerin yuvarlanması sonucu zincire tam olarak kenelenememesi sonucu sente atma yapıyor. Bu pulleylerin değişimi gerekir.
    4. Krank pulley'i: Çok nadiren de olsa bu pulley üzerinde yanmalar/parçalanmalar oluyor. Değiştirilebilir, ALta Performance'ın daha hafif olan pulley'i takılabilir.

Bunlardan bağımsız olarak yazılım: GT'lerde birkaç kez yazılım güncellemesi yapıldı. Bu güncellemeler sente atması riskini iyice minimize eden güncellemelerdir. Bunların yapılması gerekir. Eğer spor yazılım kullanılacaksa, önce en güncel fabrika yazılımı yüklenmeli ve bu yazılım üzerinden modifikasyon yapılmalıdır.
    dan bu yazılımlara sahip araçlarda kullanılması az da olsa daha faydalı olur. Bujinin performansa artı etkisi yoktur. Sadece eksi etkileri azaltmaya yarar.

Motor yağı MUTLAKA ve MUTLAKA 5w30 TAM sentetik yağ olmalıdır. Ankara'nın doğusunda ikamet edenler için 0w30 TAM sentetik daha da mantıklı olacaktır.

P0299 arıza kodu az basınç / basınç kaçağı anlamına geliyor :

ilk etapta Dumpvalve'i bir sök bakın herhangi bir yırtık deformasyon varmı yokmu diye

Dumpvalve'da herhangi bir sorun yoksa Turbo basınç kontrol valfi bozulmuştur..

Yağ Seçimi :

Alıntı Naman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5-40 ile saran motor var arkadaşlar yapmayın etmeyin. 10-40 la da sarıyor. Yağ pompası bile sapıtıyor.

Hangi usta nasıl böyle birşeyi tavsiye edebilirki ben de bunu anlamıyorum..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı grkm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    borla cat-back
    superchips yazılımla

gt yaklasık olarak 205hp 320nm gibi bir güç çıkarmıştı, tatmin edici sekilde gidiyordu. Kat iptali bu arabaların bazılarında sıkıntı olabiliyor yanıltıcıyla dahi arıza moduna geçebiliyor.
    RC standart 175 HP en sağlıklı ve uygun fiyatlı kaç HP olur?GT 55 Hp gibi bir rakam kazanmış gözüküyor.RC için 175+55:230 Hp olur anlamına mı geliyor bu?
    Teşekkürler...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gt ile rc nin en belirgin farkı yanılmıyorsam yazılım. Gt biraz daha sıradışı map ile sadece yazılımla 190hp almıştı. Üzerine cat-back egzoz eklenince 204küsür bişi çıkarmıştı dynoda ve güç eğrisi üstlerde düşerken o gücünü korumaya devam ediyordu. RC de belki ufak tefek farklar vardır(kapak yapısı , turbin yapısı vs) ve bu uygulamalar daha iyi sonuç verebilir ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok mu arkadaşlar RC modlayan veya modlayanı bilen forumda..?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gt ile rc nin en belirgin farkı yanılmıyorsam yazılım. Gt biraz daha sıradışı map ile sadece yazılımla 190hp almıştı. Üzerine cat-back egzoz eklenince 204küsür bişi çıkarmıştı dynoda ve güç eğrisi üstlerde düşerken o gücünü korumaya devam ediyordu. RC de belki ufak tefek farklar vardır(kapak yapısı , turbin yapısı vs) ve bu uygulamalar daha iyi sonuç verebilir ...
    O araç KAY plaka olandı yanılmıyorsam..

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Guncel R56 kasa Mini Cooper Sler ise ayni motoru kullaniyor.. Mini icin de arastirma yapabilirsiniz internette..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Antalyalogy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O araç KAY plaka olandı yanılmıyorsam..
    ta kendisi . RC içinde değişen pek birşey olduğunu sanmıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar şu sayfanın çevirisini yapabilecek var mı acaba?

http://www.performance99.com/pricepdf/PEUGEOT.pdf

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ta kendisi . RC içinde değişen pek birşey olduğunu sanmıyorum
    GT ile RC motoru arasında dağlar kadar fark var Biri pejonun kendi teknolojisi RC deki ise BMW'nin motoru r56larda kullanılan motor. Ben olam alta ürünlerine bakardım

can_ank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkçesi 1600€ verirsen sana iyi ihtimal +25hp veririz diyolar

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FaBeRgE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GT ile RC motoru arasında dağlar kadar fark var Biri pejonun kendi teknolojisi RC deki ise BMW'nin motoru r56larda kullanılan motor. Ben olam alta ürünlerine bakardım
    GT dei motor RC deki motorun kısılmışı. Yazılımsal ve donanımsal olarak. Blok aynı.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı can_ank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkçesi 1600€ verirsen sana iyi ihtimal +25hp veririz diyolar
    Sadece komple egzos ile 25 Hp mi acep?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yanlız 207 GT motoru da peugeot un kendi motoru değil PSA BMW ortaklığı

can_ank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Antalyalogy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece komple egzos ile 25 Hp mi acep?
    Walla milltek in cooperS in dyno verisi olan bi sayfası vardı. Orda turbo-back ile 204hp civarı bişi çıkmıştı. Ona dayanarak böle b yorum getirdim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı can_ank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Walla milltek in cooperS in dyno verisi olan bi sayfası vardı. Orda turbo-back ile 204hp civarı bişi çıkmıştı. Ona dayanarak böle b yorum getirdim
    Vallahi iyi rakam...

Cem.B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugüne kadar böle iddiali bi yazılım yapılmış güçlü bi 207 hala duymadım

bizim okayın 207gt si sene oldu belki 205 hp leri alıo rc lerde duymadık daha ilginç
    Team PAŞAOĞLU

erh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Can gel yapalım artık sunu

emretorlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanlış bilgi! Cooper S, 207RC ve 207GT BMW&PSA ortak yapım olan aynı motoru kullanır.GT motoru ehlileştirilmiş halidir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)