User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
81 sonuçtan 77 ile 81 arası

Konu: Made in Konya çelik gomlek???

sulhi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar biz daha önce egzantırık yaptirmiştık sora ismini vermiyeceğim bi abimiz eg b18c ye yaptırmiştık.. ve egzoz tarafındakı egz erimişti böle bi sorun yasamiştık yani..

Dr.Ecu Chiptuning vtechasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    savurmalı gömlekten biz kullanıyoruz.marka modelini vermeyeceğim ama yıllardır turbo araç daha gömlekten en ufak sıkıntı yaşamadık.soğukken sıcakken her türlü gazlanıyor nos basılıyor herhangi bir sorun olmadı.konyada çok kaliteli iş yapılabiliyor çok kaliteli malzeme işçilik var.çoğu ilgilenmiyor yalnız böyle işlerle.deney vs. yaptır sonuçlarından memnun kalabilirsin ama maliyet yüksek olabilir.eagle kol yaptırmak istedim bende 800-900 tl fiyat çıktı.tek ürün yaptırmak pahalıya geliyor.kolun sağlamlığı balansı her konuda garanti verdiler.zaten eline aldığı vakit malzemesini işlemlerini anlayan insanlar mevcut.piston yaptırıp ısıl işlem eteklerini kaplattırma vs. birçok işlem yaptırdığım oldu daha hiç sıkıntı yaşamadım.ama konyanın insanı acayiptir umrunda olmayan sallama iş yapanda çok olur seve seve sonuna kadar yaptığı işten zevk alıp onun iyi çalışmasından memnun olan sonuna kadar arkasında duran insanda olur.krank yaptırdık defalarca sadece 1 tanesinden sorun yaşadık diğerleri halen çalışıp kullanılmakta.benim akrabam olup 15-20 senedir volvo parçalarını üreten firma bile var konyada

Onuralp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu iş biraz Çin işi matkap alıp kiminin hergün çalıştırıp 5 yıl boyunca kullanıp, kiminin de 2 kere kullandıktan sonra kullanamaması gibi olmuş.
    19051919-23041920-30081922-01111922-29101923

Ryhn
    Misafir
    Valla fiyatları arasında atla deve yoksa riske girmenin mantıgı yok gibi geliyor bana.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu hortlatiyorum ancak benim de gomlek isim olacak ve konyada ikametgsh ediyorum stok 200 hp turbo aracim icin kaliteli gomlek imal eden bir firma soyleyebilir misiniz bana?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)