User Tag List

Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011
197 sonuçtan 191 ile 197 arası

Konu: en az yakan dizel?

se_RC_an - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben clio diyorum punto multijet kullanan bi abi benim arabanın yakıt değerine inanmamıştı
    90 tl ye manisa-didim didim-bodrum bodrum manisa yapmıştım dönüşte 5.vitesi bitirdiğimiz olmuştu.
    tabi araç ağırlığından da kaynaklanıyo 80 hp araç 990kg full stok araç 1,6 benzinli araçları geçiyorum

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şuan konuyu okuyunca birçok arkadaş hala yakıt nasıl ölçülür bilmiyor. Arkadaşlar ibrenin durduğu yerden vs km takibine ilişkin sonuç çıkaramayız. Yok son çeyreğin bi altından kırmızı ışığa kadar, yada bir çeyrek depoyla şukadar km gittim verisi reel bir sonuç vermez. Depoyu fullersin, km yapar, tekrar deponun fullersin kaç km de kaç tl yada kaç lt yaktığın çıkar ortaya.

Ben bu haftasonu bir yarım depomla 550km diğer yarısınla ise 350 km yaptım, yollar aynı... Nasıl bi sonuç çıkarabilirizki değilmi.

Ayrıca 50 tl ile 340km yol yapmak yaklaşık 100km de 5 lt yakmaktır, yani 4.3 lt değil...
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hatta yakıtı aynı istasyonun aynı pompasından almanız da lazım, sağlıklı bir tüketim değeri hesaplamak istiyor iseniz..

punto_multijet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sahsen ben hesaplıcagım zmn depoyu doldurup trip i 0 layıp daha snra ısık yandıgında tekrar aynı benzinlikten aynı pompadan depoyu dolduruyorum. aldıgım benzin/yaptıgım km aracımın kmde ne kadar yaktıgını tam olarak gosteriyor. boyle yapmayanlarada tavsiye ederim. tarkanında dediği gibi ibreden olcum yapılmaz

Selim Kaynar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sahan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    c3 dunyanın en az yakıt tuketen aracı secıldı test ettım bızzad war bızde 10tl mazota ıster ınanın ıster ınanmayın 90km 100 km yol yapıorum
    Nerde ne zaman seçildi? Benim bildiğim ecobest 2008 seat ibiza ecomotive ecobest 2009 mitsubishi i-miev e verildi 2010 da ecobest ne oldu bilmiyorum.

Bu arada Citroen ds3 1.6 hdi 92 kullannan var mı?

master
    Misafir
    Doğrusu budur beyler.

Alıntı punto_multijet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sahsen ben hesaplıcagım zmn depoyu doldurup trip i 0 layıp daha snra ısık yandıgında tekrar aynı benzinlikten aynı pompadan depoyu dolduruyorum. aldıgım benzin/yaptıgım km aracımın kmde ne kadar yaktıgını tam olarak gosteriyor. boyle yapmayanlarada tavsiye ederim. tarkanında dediği gibi ibreden olcum yapılmaz
    Alıntı SONE-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hatta yakıtı aynı istasyonun aynı pompasından almanız da lazım, sağlıklı bir tüketim değeri hesaplamak istiyor iseniz..
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan konuyu okuyunca birçok arkadaş hala yakıt nasıl ölçülür bilmiyor. Arkadaşlar ibrenin durduğu yerden vs km takibine ilişkin sonuç çıkaramayız. Yok son çeyreğin bi altından kırmızı ışığa kadar, yada bir çeyrek depoyla şukadar km gittim verisi reel bir sonuç vermez. Depoyu fullersin, km yapar, tekrar deponun fullersin kaç km de kaç tl yada kaç lt yaktığın çıkar ortaya.

Ben bu haftasonu bir yarım depomla 550km diğer yarısınla ise 350 km yaptım, yollar aynı... Nasıl bi sonuç çıkarabilirizki değilmi.

Ayrıca 50 tl ile 340km yol yapmak yaklaşık 100km de 5 lt yakmaktır, yani 4.3 lt değil...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    soprt diyor ama njoy değil
    Şuan 0km aldığınızda sport donanımda yol bilgisayarı ve hız sabitleyici standart eski modellerde yoktu.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)