User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
34 sonuçtan 20 ile 34 arası

Konu: k&n filtre balata spreyiyle temizlenirse?

M.A.D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    filtreyi yıkadık temizledik diyelim, yağlama için WD40 kullanmayın diyorsunuz, ne kullanacaz ? zeytinyağımı ? ve bu yağlamanın asıl amacı içine daha fazla toz girmesin yağ tutsun diyemi ?
    Mehmet Ali DİNÇ

M.A.D Custom Stickers

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet ne kullanicagiz yok mu bir cevap verecek

dragstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    temizlemek için balata spreyi,

yağlamak için atf

mehmetRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Simotayı çamaşır makinesinde kısa programda yıkayan arkadaşımın, filtrenin sadece iskeletini ve bir kac parca mavi filtreleme maddesi bulduğu anki yüzü gözümün önüne geldikce, filtre temizleme işine hiç girmiyorum. Bir kere K&N yi , güzelce suyla yıkayıp bir gece kuruttuktan sonra ertesi gün wd 40 ile yaglamıstım, sonra emişi ne şekilde etkiler acaba oldumu olmadımı gibi bir paranoya ile aklımı oynatacakken çöpe attım ve yenisini aldım hoş.. aracın gidişinde bir değişme yoktu öyle, belki işe bile yaramıştı ama bilemiyorum

tegci_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    wd 40 ı normalde pas sökücü olarak kullanılır fakat üzerinde mavi bir nokta var spreyin püskürten kısmını o mavi noktaya getirip püskürtürseniz yağlama yaptığını söylemişti satan bir bayi arkadaşım
    Derdi dünya olanın, dünya kadar derdi olurmuş. Yunus Emre

Gimifayf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu hortlatayım.
    Injen açık hava filtremi temizlemek için filtre temizlik kiti almak istiyorum ama bu K&N kitlerin sahtesi de oluyormuş, orijinalini nereden temin etmek lazım önerisi olan var mıdır? Alternatif temizlik kiti önerilerine de açığım.
    Ya ölürüm ya da kaskodan para alırım kafası.

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gimifayf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu hortlatayım.
    Injen açık hava filtremi temizlemek için filtre temizlik kiti almak istiyorum ama bu K&N kitlerin sahtesi de oluyormuş, orijinalini nereden temin etmek lazım önerisi olan var mıdır? Alternatif temizlik kiti önerilerine de açığım.
    kn filtreleri birlas getiriyordu sanırım fiyat yazmıyor ama anlamadım sormak lazım

K-N 99-5000EU HAVA FİLTRESİ TEMİZLEME KİTİ | Birlasshop

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kn filtreleri birlas getiriyordu sanırım fiyat yazmıyor ama anlamadım sormak lazım

K-N 99-5000EU HAVA FİLTRESİ TEMİZLEME KİTİ | Birlasshop
    Cevap icin tesekkurler. Birlas ile gorustum stoklarinda olmadigini ve 1 ay sonraki sevkiyatta gelecegini soylediler. Son partiyi 38$ civari satmislar ama urunun birim fiyatindaki ve kurdaki artisi yeni gelen sevkiyatta fiyata yansitacaklarini soylediler.
    N11 uzerinden satan bir firma var asagi yukari Birlas’taki eski partinin fiyatina gore satiyor ama 2 farkli firma kendi sitelerinde bunun %40 altina satiyorlar. Orijinallik yonunden dusundurucu buldugum icin foruma danismak istedim.

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben vw racing sünger için,

Bim güldal yağ sökücü sonrasında motul filtre yağı kullanıyorum. Tavsiye ederim.

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zamanında tavsiye üzerine motosiklet filtrelerini yağlamak için kullanılan yağdan almıştım, KN'i onunla yağlıyordum.

Artık yağlı filtre kullanmıyorum, isteyene bedelsiz verebilirim, ama camsil fısfısının içinde, kargo Kabul etmez muhtemelen.

Elden teslim edebilirim.

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cevap icin tesekkurler. Birlas ile gorustum stoklarinda olmadigini ve 1 ay sonraki sevkiyatta gelecegini soylediler. Son partiyi 38$ civari satmislar ama urunun birim fiyatindaki ve kurdaki artisi yeni gelen sevkiyatta fiyata yansitacaklarini soylediler.
    N11 uzerinden satan bir firma var asagi yukari Birlas’taki eski partinin fiyatina gore satiyor ama 2 farkli firma kendi sitelerinde bunun %40 altina satiyorlar. Orijinallik yonunden dusundurucu buldugum icin foruma danismak istedim.
    Bu kadar hareketsiz bir parçanın sahtesini olcağını sanmıyorum sahte işi motor yağı v.b şeylerde ciddi şekilde fazla internetten falan mümkün değil almam yağ falan mesela. Kendi sitelerinde yazdıkları muhtemelen güncel değildir o tip sitelerde öyle oluyor genelde ürün bile yoktur belki elinde. n11 de yorumlarda yazmışlar orjinal v.b diye

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu yağın içeriğini cidden merak ediyorum, yağı azaltılmış wd40 çıkarsa hiç şaşırmayacağım
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

aykutsafakyaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Özelden yaz bana elimdeki motul yağlayıcı spreyi sana yollıyım işini görür bol bol kullan. Temizleme için üstte epey örnek var hangisi kafana yatıyosa onu yaparsın.
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde yaşamak zorunda kalmasak, gayet komik ülke aslında.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cevaplar için teşekkürler, yağlayıcı sprey için Motul'un alternatif ürünü olduğunu öğrenmiş oldum, Aykut'tan onu çözdüm diyelim ama hepsinden önce asıl mesele benim filtrem yağlı tip mi ondan emin değilim çünkü ilk açık hava filtrem bu.
    Araç F30 filtre ise Powershop'tan alınma Injen CAI, gündüz arayıp sormak aklıma gelmedi yarın sorup öğreneyim de ona göre bir yol izleyeyim.

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cevaplar için teşekkürler, yağlayıcı sprey için Motul'un alternatif ürünü olduğunu öğrenmiş oldum, Aykut'tan onu çözdüm diyelim ama hepsinden önce asıl mesele benim filtrem yağlı tip mi ondan emin değilim çünkü ilk açık hava filtrem bu.
    Araç F30 filtre ise Powershop'tan alınma Injen CAI, gündüz arayıp sormak aklıma gelmedi yarın sorup öğreneyim de ona göre bir yol izleyeyim.
    Dokununca anlaşılır,

Yıkanırken renk değişirse suyu yağlarsa yine anlaşılır

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)