User Tag List

Sayfa 25/35 İlkİlk ... 152324252627 ... SonSon
652 sonuçtan 457 ile 475 arası

Konu: 2014 Mercedes-Benz C-Serisi resmi olarak duyuruldu

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok da abartmaya gerek yok, bu devirde Rolls Royce Phantom'un da bagaj taşıyıcı demirleri görünüyor üstünde kaplama yok. Olabilir bunlar. Kullanıcı veya test edenin hayvan olması arabanın kötü oldugu anlamına gelmemeli Tuşun da kaldırabileceği belli bir newton var. Ama satış görevlisi cidden umursamazdı, hatta komple Mengerler umursamaz,kimse bir gelip de hoşgeldiniz demiyor; kapıdaki resepsiyoniste siz selam veriyorsunuz.

ceyhun737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı .::EmrE::. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok da abartmaya gerek yok, bu devirde Rolls Royce Phantom'un da bagaj taşıyıcı demirleri görünüyor üstünde kaplama yok. Olabilir bunlar. Kullanıcı veya test edenin hayvan olması arabanın kötü oldugu anlamına gelmemeli Tuşun da kaldırabileceği belli bir newton var. Ama satış görevlisi cidden umursamazdı, hatta komple Mengerler umursamaz,kimse bir gelip de hoşgeldiniz demiyor; kapıdaki resepsiyoniste siz selam veriyorsunuz.
    Görmedik bilemeyiz ama üstüne oturacak hali yok belli ki pek de dayanıklı bir malzeme değil

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı halilcakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hımmmm 21 yaşındaki bilge arkadaşımız birebir benim tecrübeme direk yalan diyor

Arkadaşım ben kendim konfigüre ettim her iki firmadada.

Konfigüre fiyatta bmw daha pahalı çıkıyor.Ama bmw konfigüre fiyat üzerinden indirim yapıyormuş 25-30bin o yüzden daha ucuza geliyor.Mercedesde öyle bir durum yok.

Merak edip bilgi almak değilde direk bodoslama tartışma çıkartmak için yazmayın Allah aşkına.
    iltifatınız için teşekkürler.. akıl yaşta değil baştadır atasözünü çok doğru çıkardınız.

Alıntı Sinan'S2k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konfigurasyona bir daha göz atın isterseniz. Bmw bariz pahalı.
    Kendi gözümüzle kalite hissini ön planda görürüz. Gerçek kalite 500000km de görülür. Her aracı karşılaştırırsın kalite farkını görürsün. AutoBild de bu konuda TÜV ile çalıştığı için kalite konusunda yazdıkları fikirler benim için çok önemli. Bu güne kadarda yanıldıklarını çok az gördüm. Milli duygularının kabarık olduğuna katılıyorum ancak en basitinden sana sorsam kalite dendimi aklına hangi firmalar geliyor diye. Cevabın eminimki Mercedes Bmw Audi üçlüsü olurdu. Demek ki bu olay sadece milli duygu olayı değil. Bu araçlar kaliteli. Zaten benim karşılaştırdığım araçlar elit segmentin üç üreticisi ve hepside alman. Milli duygu olayı değil anlayacağın. Ha bu testlerde en kötüsü C serisi ve Mercedes para yediriyor diyorsan bu Bmw ve Audi ye hakaret olur adamlar test arabası veriyorlar. Bence mantıksız. Dediğim gibi 92 den beri her hafta alıp okuyorum.

Tutarsızlık görmedim mi gördüm. Mesela istisnasız 92 den beri her karşılaştırmalı testte Golf sınıfında birincimi olur kardeşim Ancak Bmw Audi Mercedes üçlüsünde böyle bi tutarsızlık görmedim.
    hocam dediklerinizin çoğuna katılıyorum. kalite dedik mi tabiki de bu alman üçlüsü gelir. ancak son zamanlarda o kalite kavramının içini o kadar boşalttılar ki tahammül edilemiyor eleştiriliyor bu kadar büyük markalar söz konusu olunca. havalandırma kanalı kırılmıştı, aşağıda da aracın tuşları göçmüş yani bu mu koskoca mercedes kalitesi diye sorguluyor insan.
    valla mercedesin sicili hiç temiz değil bu yüzden olabilir yani bu beni hiç şaşırtmaz açıkçası
    konfigüratörde ben bir şeyi yanlış yapıyorum anlaşılan
    Alıntı ceyhun737 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle konuşulacak yanı yok
    hişşşt sen bi sus bakiim yaşın daha 21 bırak da yaşını başını almışlar konuşsun..

ufak bir kinaye var hocam kişisel değil
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cabrioleter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

hişşşt sen bi sus bakiim yaşın daha 21 bırak da yaşını başını almışlar konuşsun..

ufak bir kinaye var hocam kişisel değil
    Bize söz hakkı yok mu yani

turci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuyu takip ediyorum ve genel olarak söylemek istediğim;
    eğlenceli

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuyu takip ediyorum ve genel olarak söylemek istediğim;
    eğlenceli
    Güzel ve baya bilgilendirici bir konu oldu

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı .::EmrE::. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 sayfa önce resimli linkli koydum yeni c kasa kuzey amerika otomobil fuarında ayrıca sanırım c kasanında ilk premieri oluyor orda gazeteci arabaya binip tanıtım yaparken ortadaki havalandırma kanalı kırılıyor 2 sayfa önce resimlerini koydum.. hava kanalı nasıl kırılır biri bana izah etsin.. oraya parmağını sokucak yüklenicek hali yok..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 sayfa önce resimli linkli koydum yeni c kasa kuzey amerika otomobil fuarında ayrıca sanırım c kasanında ilk premieri oluyor orda gazeteci arabaya binip tanıtım yaparken ortadaki havalandırma kanalı kırılıyor 2 sayfa önce resimlerini koydum.. hava kanalı nasıl kırılır biri bana izah etsin.. oraya parmağını sokucak yüklenicek hali yok..
    Konsoldaki agility tuşunun olduğu yere ne diyorsun abi bir önceki sayfada resimleri var orada da üstünde hoplamış olamaz değil mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Konsoldaki agility tuşunun olduğu yere ne diyorsun abi bir önceki sayfada resimleri var orada da üstünde hoplamış olamaz değil mi?
    gördüm onu hatta berkanı düzelticekdim sen yazmışsın sonra .. şimdi bir şey yazsak kötülüyor tukaka ediyor falan olucak ki ben mercedesi çok seven bir insanım tabi üst segment modellerini.. biz görüntüyü şekli seven milletiz ne desek boş..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S Serisinin direct select vites kolunu vites değiştirirken kırabilen müşterim var benim
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    f 30 un genel malzeme kalıtesı ve ıscılıgı kotu degılkı. sadece vıtes etrafı kısmen basıt malzemelı..
    c yede zamanında kotu degıl dıyorlardı e90dan sonra cok kotu gelmıstı. bunada bınmeden bırsey demek ıstemem
    Surus dınamıgı c nın daha ıyı olmasınada sasırmadım degıl, farklı testler cıksında bı bakalım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    kullanıcı kırar o kullanıcı hatasıdır ama parça durup dururken kırılıp göçüp çöküyorsa onda sıkıntı vardır

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kullanıcı kırar o kullanıcı hatasıdır ama parça durup dururken kırılıp göçüp çöküyorsa onda sıkıntı vardır
    Abi durup duruken olduğu yere çökecek değil ya

Elbet bir dost dokunmuştur ona çok hafifçe
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi durup duruken olduğu yere çökecek değil ya

Elbet bir dost dokunmuştur ona çok hafifçe
    Yani normal mi konsolun ortasında önemli olan tuşlardan birinin göçmesi

vodkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çiziği boşver berkan baksana agility tuşu içine göçmüş
    yavru kuş atladın bir nokta var oda herkez otomobil test editörü oldu cıktı
    gecen yıllarda autoshow fuarında mercedes s350 içinden vites topuzunu çalan zihniyet ve her otobilde torpidoyu yerinden sökmek istercesine cekiştirip arabanın kalitesini cözen insanlar yetişti bu nesilde heleki marka mercedes olunca işkence boyutu testere filimleri gibi oluyor.

e coupe sana agır kacar fakat c sana yakışır kia'dan tadını alınca buna geç

eski kasaya göre oldukca şık özellikle iç kısmı harika,yakında cıkıcak night pack donanım ile hanıma almak için sıradayım,şuan ekim 9 teslim görünüyor
    w209 best!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı vodkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yavru kuş atladın bir nokta var oda herkez otomobil test editörü oldu cıktı
    gecen yıllarda autoshow fuarında mercedes s350 içinden vites topuzunu çalan zihniyet ve her otobilde torpidoyu yerinden sökmek istercesine cekiştirip arabanın kalitesini cözen insanlar yetişti bu nesilde heleki marka mercedes olunca işkence boyutu testere filimleri gibi oluyor.

e coupe sana agır kacar fakat c sana yakışır kia'dan tadını alınca buna geç

eski kasaya göre oldukca şık özellikle iç kısmı harika,yakında cıkıcak night pack donanım ile hanıma almak için sıradayım,şuan ekim 9 teslim görünüyor
    Arada telefonlarına da bak Abi'm hoşgeldin tekrar foruma yakında geliyorum Mersin'e hazırlan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    19'' amg jant söylersek gelecek lastik ebatı nedir.Bilgisi olan var mı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende 1.5 ay önce bir araba almaya niyetlendim.3.20 D ile C 180 amg arasında kalmıştım.O sıralar yakın arkadasım sıfır 3.20 D aldı ve güzelce inceleme fırsatım oldu.15 - 20 gün boyunca arabaya bindim.Performans olarak iyi gaza bastın mı araç uzuyo gerçekten hissediyosun ancak arabanın sağından solundan sürekli ses geliyor.Bu durum beni biraz rahatsız etti.C 180 amg nin de performansı beni tatmin etti test aracını sürdüğümde.Konforuda gayet başarılı.Ekranı bende beğenmedim ancak yeni çıkan tüm arabaların çoğunda bu tarz ekran var artık.Eğer yakıt sorun edilmeyecekse her türlü yeni c 180 amg 3 kasasından iyi olmuş bana göre.Zaten bu trafikte ne kadar hız yapabilirim gönlümce düşüncesi ile c 180 amg sipariş ettim..Ama benimde takıldığım bir nokta var ki mercedesin satış politikası.Yani inanılmaz derecede tok satıcı havaları yok 500 TL bile indirim yapmayız demeler tuhaf tuhaf davranışlar.Sonuçta 160 bin TL ye araba alıyorum insan biraz yaklaşımlı olmalarını bekliyor.Sonuçta kredi kullanıyorsun mercedes finanstan , arabalarını alıyorsun , sigortanı kaskonu mercedesten yaptırıyorsun adamlara kaç türlü para kazandırıyorsun.Türkiye şartlarındada şuan bana kalırsa 160 bin TL iyi bir para.Sonuçta bakkaldan ekmek almıyoruz ki.Sırf bu yaklaşımlarından mercedes almaktan vazgeçicektim ama sonradan %2 lik bir indirim cam filmi ve boya koruma alınca tercihimi mercedesten yana kullandım. Bence bizim ticaret anlayışımıza uymuyor.Bmw bu konuda daha iyi %12 lere varan inidirimler yapıyorlar ve müşteri olarak insan hoşnut kalıyor.Araç alırken forumlardan okuyup bilgi edinmeye calışmıştım belki bu iki aracı almayı düşünen arkadaslara yazdıklarımın bir faydası olur.

Burak İ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 34ser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende 1.5 ay önce bir araba almaya niyetlendim.3.20 D ile C 180 amg arasında kalmıştım.O sıralar yakın arkadasım sıfır 3.20 D aldı ve güzelce inceleme fırsatım oldu.15 - 20 gün boyunca arabaya bindim.Performans olarak iyi gaza bastın mı araç uzuyo gerçekten hissediyosun ancak arabanın sağından solundan sürekli ses geliyor.Bu durum beni biraz rahatsız etti.C 180 amg nin de performansı beni tatmin etti test aracını sürdüğümde.Konforuda gayet başarılı.Ekranı bende beğenmedim ancak yeni çıkan tüm arabaların çoğunda bu tarz ekran var artık.Eğer yakıt sorun edilmeyecekse her türlü yeni c 180 amg 3 kasasından iyi olmuş bana göre.Zaten bu trafikte ne kadar hız yapabilirim gönlümce düşüncesi ile c 180 amg sipariş ettim..Ama benimde takıldığım bir nokta var ki mercedesin satış politikası.Yani inanılmaz derecede tok satıcı havaları yok 500 TL bile indirim yapmayız demeler tuhaf tuhaf davranışlar.Sonuçta 160 bin TL ye araba alıyorum insan biraz yaklaşımlı olmalarını bekliyor.Sonuçta kredi kullanıyorsun mercedes finanstan , arabalarını alıyorsun , sigortanı kaskonu mercedesten yaptırıyorsun adamlara kaç türlü para kazandırıyorsun.Türkiye şartlarındada şuan bana kalırsa 160 bin TL iyi bir para.Sonuçta bakkaldan ekmek almıyoruz ki.Sırf bu yaklaşımlarından mercedes almaktan vazgeçicektim ama sonradan %2 lik bir indirim cam filmi ve boya koruma alınca tercihimi mercedesten yana kullandım. Bence bizim ticaret anlayışımıza uymuyor.Bmw bu konuda daha iyi %12 lere varan inidirimler yapıyorlar ve müşteri olarak insan hoşnut kalıyor.Araç alırken forumlardan okuyup bilgi edinmeye calışmıştım belki bu iki aracı almayı düşünen arkadaslara yazdıklarımın bir faydası olur.
    Sipariş verdiğiniz aracı galericiler aynı fiyattan satışa koyuyor, aracı beklemek istemeyen gidip alıyor. Bu durumda da MBT ve bayiler araca pek bir indirim yapmıyorlar.Aracı aldığınız bayiye , lokasyona , hatta aldığınız danışmanın hedefi , elde olan olmayan araç durumuna göre fiyat değişkenlik gösterebilir. Mercedes fiyat olarak BMW den her zaman pahalıdır bu yüzden bu kısma bence takılmayın.
    Kişisel olarak zevkler renkler farklıdır ama en son 3 serisi ile yeni C serisi arasın da kalite farkı gözle görülür şekil de mevcut , hayırlı olsun.Özel olmaz ise hangi bayiden aldınız ? Siparişi ne zaman geçtiniz
    Gökteki Melekler Bizim Şehitler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)