User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: clio5 incelemesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

clio5 incelemesi

Videoda izlediğime göre 2019 bitmeden gelecek diyorlar. Otomobil kısalmasına rağmen iç mekada genişlik ve bagaj hacminde büyümeden bahsediliyor.

Bu detayların hepsi videoda mevcut zaten ben kişisel görüşüm ile yaklaşayım küçük meg4 ü andırıyor arkadan hafif ibiza esintisi mevcut gibi. Donanım konusu bence efsane olmuş koltuk ısıtma, hayalet gösterge, direksiyon ısıtma, bose müzik sistemi falan filan. Bence efsane doldurmuşlar ama bize tabi şirket spec cliolar düşecek. Bu dolulukta bi clioyu alamayız alacak olanda o paraya başka alternatife yönlenir zaten ama başarılı ben tuttum

YouTube

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cihan9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Videoda izlediğime göre 2019 bitmeden gelecek diyorlar. Otomobil kısalmasına rağmen iç mekada genişlik ve bagaj hacminde büyümeden bahsediliyor.

Bu detayların hepsi videoda mevcut zaten ben kişisel görüşüm ile yaklaşayım küçük meg4 ü andırıyor arkadan hafif ibiza esintisi mevcut gibi. Donanım konusu bence efsane olmuş koltuk ısıtma, hayalet gösterge, direksiyon ısıtma, bose müzik sistemi falan filan. Bence efsane doldurmuşlar ama bize tabi şirket spec cliolar düşecek. Bu dolulukta bi clioyu alamayız alacak olanda o paraya başka alternatife yönlenir zaten ama başarılı ben tuttum

YouTube
    Yurtdisinda Renault modellerinin cogu (Clio, Megane, Scenic, Espace, eski Laguna 3, vb.) camurluklarda ''Bose'' amblemiyle, yani Bose paketiyle geliyor. Ama bizde piyasaya sunulacagina inanmiyorum. Pahali bi sistem.
    Hayalet gosterge olabilir; gosteris meselesi sonucta ve bizde tutar.. Firmanin da isine gelir ki bakin biz B sinifi arabamizda bile bunu sunuyoruz diye kararsiz musteriyi kacirmadan alima ikna edebilir. Guzel ve gorsel bi ozellik. Ama maliyet duvarina toslar mi gorecegiz.

DR059 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koltuk ısıtma, direksiyon ısıtma, sunroof, şerit takip sistemi, çarpışma önleyici sistem gibi bir çok oyuncak şu an Hyundai i10'da da mevcut.

** biz bu ülkede oyuncaklara istinaden araç almıyoruz, almayız.

Clio 4 bence motoru dışında oldukça zayıf ve yetersiz bir araçtı. (Yol tutuş hissi, yol sesi, lastik sesi, ergonomik olmayan iç tasarımı, özensiz plastikler, konforsuz koltuklar, vs vs)

Ama bu ülkede araç seçimi yapılırken daha önemli kriterler var maalesef. Ve maalesef ki insanlar da haklı. Bizi bu hale düşürenler utansın...

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yurtdisinda Renault modellerinin cogu (Clio, Megane, Scenic, Espace, eski Laguna 3, vb.) camurluklarda ''Bose'' amblemiyle, yani Bose paketiyle geliyor. Ama bizde piyasaya sunulacagina inanmiyorum. Pahali bi sistem.
    Hayalet gosterge olabilir; gosteris meselesi sonucta ve bizde tutar.. Firmanin da isine gelir ki bakin biz B sinifi arabamizda bile bunu sunuyoruz diye kararsiz musteriyi kacirmadan alima ikna edebilir. Guzel ve gorsel bi ozellik. Ama maliyet duvarina toslar mi gorecegiz.
    Bose ile ilgili bilgiyi pazartesi netleştirmiş şekilde burada yanıtlarım,clio5 projesinde üretim mühendisiyim.Tr pazarına sunulacak mı sunulmayacak mı bilgi veririm.İlk parti bose parçalarını gönderdik yurtdışına kalite müdürlerine

En kısa sürede bitirmeye çalışıyoruz aracın bütün parçalarını seri üretim yakındır.
    Konu YAS tarafından (08-03-2019 Saat 17:17 ) değiştirilmiştir. Sebep: eklenti
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DR059 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koltuk ısıtma, direksiyon ısıtma, sunroof, şerit takip sistemi, çarpışma önleyici sistem gibi bir çok oyuncak şu an Hyundai i10'da da mevcut.

** biz bu ülkede oyuncaklara istinaden araç almıyoruz, almayız.

Clio 4 bence motoru dışında oldukça zayıf ve yetersiz bir araçtı. (Yol tutuş hissi, yol sesi, lastik sesi, ergonomik olmayan iç tasarımı, özensiz plastikler, konforsuz koltuklar, vs vs)

Ama bu ülkede araç seçimi yapılırken daha önemli kriterler var maalesef. Ve maalesef ki insanlar da haklı. Bizi bu hale düşürenler utansın...
    O kadar detaylı bilmiyordum ama dediğim gibi bize bu dolulukta düşer mi halen bilinmiyor. Araç seçimi yaparken yol tutuşu donanım hak getire. Az yaksın vergisi az olsun, parça kolay ulaşılabilir olsun .oğu kişi de ilk kriter bu malesef kötü durumdayız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yasindavulcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bose ile ilgili bilgiyi pazartesi netleştirmiş şekilde burada yanıtlarım,clio5 projesinde üretim mühendisiyim.Tr pazarına sunulacak mı sunulmayacak mı bilgi veririm.İlk parti bose parçalarını gönderdik yurtdışına kalite müdürlerine

En kısa sürede bitirmeye çalışıyoruz aracın bütün parçalarını seri üretim yakındır.
    Tasarım konusunda artık bence biraz gelişme var renoda. Doluluğuda güzel diyordum ama i10da da mevcutmuş bunlar Her şey güzelde bu paralara sanıyorum ki yine satamaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cihan9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tasarım konusunda artık bence biraz gelişme var renoda. Doluluğuda güzel diyordum ama i10da da mevcutmuş bunlar Her şey güzelde bu paralara sanıyorum ki yine satamaz
    Selamlar herkese,yoğunluktan dolayı anca vakit buldum.Bose tr pazarında opsiyon listesinde bulunacakmış.Lakin fiyatta ciddi bir değişim olacağını düşünüyorum.

Sınırlı sayıda opsiyonlu bir satış denedikten sonra bayilerde bose li clio görürüz gibime geliyor
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yasindavulcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese,yoğunluktan dolayı anca vakit buldum.Bose tr pazarında opsiyon listesinde bulunacakmış.Lakin fiyatta ciddi bir değişim olacağını düşünüyorum.

Sınırlı sayıda opsiyonlu bir satış denedikten sonra bayilerde bose li clio görürüz gibime geliyor
    bose ciliyoya bu cılıyo da tr ye fazla gelir
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bose ciliyoya bu cılıyo da tr ye fazla gelir
    Ülkemizde manyak çok abi,olmaz dediğimiz ertesi gün oluyor
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Subigarage yalitim icin soktugu x-trail uzerindeki bose'nin cok berbat oldugu gordugu en kotu bose hoparlorleri oldugunu soylemisti. Sanirim bu grup isim prestijini kullanmak icin alt seri bir calisma yaptirmis. o yuzden cliodaki bose den de cok birsey beklememek gerekir diye dusunuyorum.
    Konu Ome_RS tarafından (13-03-2019 Saat 09:50 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sahsi fikrim, BOSE olan Clio'ya helalinden bi +10 lira eklerler. Ahan da buraya yaziyorum..

OrcunInce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni otomobillerin hepsinin birbirine benzemesi. Kusura bakmasınlar da bundan güzel Clio bir daha üretemeyecekler

Megane 3 RS / 2.17 @İstanbulPark
    Fk8 Type-R (stock) / 50.68 @Körfez
    Megane 3 RS / 49.60 @Körfez

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gaz vermeyelim; Clio 197 alerjim var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gaz vermeyelim; Clio 197 alerjim var
    Megane 3 Cup'tan daha fazla cinsellik içeriyor benim için, ona bineceğim zaman daha çok heyecanlanıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OrcunInce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Megane 3 Cup'tan daha fazla cinsellik içeriyor benim için, ona bineceğim zaman daha çok heyecanlanıyorum
    Clio 197'deki (ZIR OGLU ZIR STOK!!!) yol tutus, olsa olsa R26.R'da ya da Ohlins'li Trophy-R'da vardir sanirim. Onlari da surmedim zaten

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5 in arkası çok düz ya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Clio 197'deki (ZIR OGLU ZIR STOK!!!) yol tutus, olsa olsa R26.R'da ya da Ohlins'li Trophy-R'da vardir sanirim. Onlari da surmedim zaten
    Megane 3'ün kilitli versiyonu her türlü 197'den iyi yol tutuyor abi, kilit olmayan bir hot hatch ne olursa olsun kilitlinin yanından geçemez..

Clio 5'e gelecek olursak, 110k+ fiyatıyla satmaz..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OrcunInce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Megane 3'ün kilitli versiyonu her türlü 197'den iyi yol tutuyor abi, kilit olmayan bir hot hatch ne olursa olsun kilitlinin yanından geçemez..

Clio 5'e gelecek olursak, 110k+ fiyatıyla satmaz..
    Dogru diyosun. Kilit ayri bi dunya ya. Yemin ederim Megane'a yaptigim en anlamli masraf bu oldu. Bilseydim aldigim gun siparisini verirdim. Yemin ederim arabaya bi ozguven geldi. Ani gaza bastiginda ne yapacagini bilemeyen o araba gitti, dogrudan ileri firlayan, sahibine pas vermeyen bisey geldi

Tabii senin mavi RS ile boyle bi masraf kalemin yok; ne guzel.

Artik Renault'un zamaninda yaptigi o pintilik bizlere masraf olarak donuyo. Clio 197'yi Quaife kilit ile dusunemiyorum.
    Allahtan paranla da olsa alinabiliyo.

Clio 5 mi??
    110+ dedigin gibi sikinti. Eskiden olsa bi nebze. Faizler dusuktu, borc harc krediyle alinabiliyodu. Simdi o da fezaya cikti. Oyle 50-60bin pesinim var, kalanini kredi cekerim ayaklari harbiden bu sefer ayak oldu galiba. :/

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burası tr, 110+ da olsa alırlar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler