User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
39 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: 106 GTi and Saxo VTS için Tak Çalıştır Beyin

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

106 GTi and Saxo VTS için Tak Çalıştır Beyin

Vems PnP for 106 GTi and Saxo VTS

Tamamını yazmaya gerek yok ama bana şu kısım çok iddalı geldi

Vems PnP comes with all the right sensor and actuator settings for the TU5J4 engine and optimized stock engine maps (power output of a stock engine rises to 134 Hp and 164 Nm) . Meaning you can just click the Vems PnP on the stock engine wiring loom and drive off or start making adjustments!
    106 GTI ve Saxo VTS sahiplerinin turbo yaparken takıldıkları bir nokta. Piggyback yerine standalone bir çözüm ve uygulaması en kolay ürünlerden birtanesi. OMEX ECU'larda plug and play olarak temin edilebiliniyor.

http://www.dp-engineering.nl/EN/prod...vemspnp106.php

Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ahmet abi bobinlere gel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bobinlere karşı özel bir ilgisimi var
    sanırım omex kullancaktı ahmet bey.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlısı ile Vems li bir 106 gti çalışıcak bu hafta sonu sorunsuzca

komple tesisat gerekiyor olabilir
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

^^ANIL^^ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sonunda 106 ve saxolarada beyin seçeneği çıkıyo demek yavaş yavaş fiyatları nasıl onlarıda yazarsanız arkadaşlara daha fazla yardımcı oluruz

Vts_Power - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Istilldo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahmet abi bobinlere gel
    msd çakmış arkadaşlar komple tesisat gerekmeyecek dp-enginering den plug&play gelicek omexden vazgeçtim gibi.özgün 106 gti turbomu atmosferikmi?
    RACE WERKS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlısı ile Vems li bir 106 gti çalışıcak bu hafta sonu sorunsuzca

komple tesisat gerekiyor olabilir
    tesisat gerekmiyor. yani en azından şöle diyorlar
    Installation has been made easy to the point of just removing the stock ECU and click Vems PnP on. Can't believe it? It's true!
    Schumi.Projects

boosted_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam 800 paund fiyatı war bence hiç gerek yok zaten orj tesisat saçma sapan arızalar veriyo bi kablo kopuyo temassızlık yapıyo sonra uğraş dur ben smt6 kullanıyorum turbo saxo da gayet güzel fiyatı 8 de 1 nerdeyse

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadasım bu profesyonel bi ecu sistemi, smt dedigin sey safc den ote birsey degil, yanikarsılastırma yapabilicegin sistemler degil.
    tabi fiyat pahalı geldigi icin boyle bi karsılastırma yapmsıın sende haklısın, yapılan her arac en prof sekilde yapılıcak diye bi kayde yok.
    birde orj tesisat arza verir tabi smt gibi sacma parcalar icin kesip bicerseniz, smt firması bile smt6 nın turbo araclar icin uygun olmadıgını soyluyo.
    butur beyinler yarıs arabaları icin uretilir, kotu olsaydı wrc de bile işletim sistemi yerine safc takılı olurdu, tr de ozman s2000lerdeki evolardaki turbo civiclerdeki sistemler yerine smt baglasınlar, herkezin para hesabı var bu alıcagın beklenti ile alakalı....

Cem.B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    piggyback le nereye kadar yanıltabilirsin ztn beyni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben anlamadım smt takınca orjinal tesisatı söküp 2 lik kaplodan komple tesisatmı çekiosunuz smt safc bunlarla prof ayarlar yapamazsınız.kısmen işinizi görür ama çnce standalone ne işe yaradığını öğrenin ondan sonra ona gerek yok falan die yorum yapın.safc ve smt en ilkel piggybacklerdir kaklıp bunları övmeyin lütfen..
    RACE WERKS

boosted_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar yorumu biraz dikkatli okuyun ''bence'' die yazmışım kendi fikrim kendi düşüncem ve smtnin bu vemsden yada greddy emanageden daha üstün olduğunu savunmuyorum hatta aynı kefeye bile koymuyorum kendimce 106 yada saxonun aşırı beslemesinde pek fazla gerek olmadığını yazdım çünki trde arabasına öle 2.5 bar peek 2 bar cont basan saxo yada 106 yok sanırsam belkide s2000 evo subaru turbo civic kullanan arkadaşlar o yüzden standalone kullanıyolardır standalone nun ne kadar profesyonel olduğunu ne işe yaradığını anlatmanıza gerek yok biz smtyi takınca gerekli olan kabloları ikili kablodan yeniden çektik çünki tüm sensörlerden sinyal almasına gerek yok onun haricinde safc ile smt arasındada dağlar kadar fark war isersen sende önce onu öğren smt gerekli olan ateşleme ve büyük enjektör desteğini sağlıyo 5-15 psi arası BENCE smt yeterli

facia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı boosted_pug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yorumu biraz dikkatli okuyun ''bence'' die yazmışım kendi fikrim kendi düşüncem ve smtnin bu vemsden yada greddy emanageden daha üstün olduğunu savunmuyorum hatta aynı kefeye bile koymuyorum kendimce 106 yada saxonun aşırı beslemesinde pek fazla gerek olmadığını yazdım çünki trde arabasına öle 2.5 bar peek 2 bar cont basan saxo yada 106 yok sanırsam belkide s2000 evo subaru turbo civic kullanan arkadaşlar o yüzden standalone kullanıyolardır standalone nun ne kadar profesyonel olduğunu ne işe yaradığını anlatmanıza gerek yok biz smtyi takınca gerekli olan kabloları ikili kablodan yeniden çektik çünki tüm sensörlerden sinyal almasına gerek yok onun haricinde safc ile smt arasındada dağlar kadar fark war isersen sende önce onu öğren smt gerekli olan ateşleme ve büyük enjektör desteğini sağlıyo 5-15 psi arası BENCE smt yeterli
    ne yazıkki tam1 post üstünde 2.0 bar üzerine nos basan kişi var
    Everyday I ** Çapulling!!!

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    greddy de piggyback, ama tabiki smt ile alakasız.
    Seninde dedigin gibi arabanın hazırlanıs amacına gore, dogru duzgun hakını vererek yapılıcaksa sart.
    ama tabi toplama parcalar ile iş yaplıyosa yeteri oysa kullanana hayırlı olsun
    ama emin ol tr de her araba cıkma yada cakma parclar ile toplanmıyo, cok prof işlemleri heryerde goruyoruz ve cokta artmaya başladı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı boosted_pug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

RACE WERKS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

buyrun alevli resimler

beyler beyin olayı değişiktir sağlıklıdır kimsey kandırmadan hiçbişeyi yanıltmadan yapmak güzeldir arkadaşlar bakın Hack hiç sewimli şeyler değildir

baqın Ewolarda bile Maf sensorunu iptal edip beygir alabilmek için yırtınıyoruz eee ewo programlanmıyormu efet programlanıyor fakat bize yetmiyor Maf iptali ile 30 lara yakın beygirler alıyoruz beyler Smt vafc safc Hack tir sinyalleri yanıltır AEM FIC gredddy emanage kendi başlarına işleri yapabilirler ateşleme ve enjektor gibi MAf iptali gibi genede yanıltma yapıyorlar maf için aMA stand alone da herşey senin elinde öldürürsünde yasatırsında dünyalar farklı yanılmta yok bire bir görerek 1 çok özellikle kesinlikle Hackleri ve pigggybackleri stand alone ları karşılaştırmayın smt yeter diyorsan yanılyorsunuz bence
    www.drecu.com

miniks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

buyrun alevli resimler

beyler beyin olayı değişiktir sağlıklıdır kimsey kandırmadan hiçbişeyi yanıltmadan yapmak güzeldir arkadaşlar bakın Hack hiç sewimli şeyler değildir

baqın Ewolarda bile Maf sensorunu iptal edip beygir alabilmek için yırtınıyoruz eee ewo programlanmıyormu efet programlanıyor fakat bize yetmiyor Maf iptali ile 30 lara yakın beygirler alıyoruz beyler Smt vafc safc Hack tir sinyalleri yanıltır AEM FIC gredddy emanage kendi başlarına işleri yapabilirler ateşleme ve enjektor gibi MAf iptali gibi genede yanıltma yapıyorlar maf için aMA stand alone da herşey senin elinde öldürürsünde yasatırsında dünyalar farklı yanılmta yok bire bir görerek 1 çok özellikle kesinlikle Hackleri ve pigggybackleri stand alone ları karşılaştırmayın smt yeter diyorsan yanılyorsunuz bence

hocam ayıp oluyo ama safc ile 2.2 bar bastıgtımız günleri bilrim ben aslanlar gibi 2 pistonun yok oluşunu görmüştük hahaaahahhahahaa
    Call for prayer
    http://m.youtube.com/watch?v=7na5Zm0vwtI
    insanlar en akıllı varlıklardır, hüküm edemedikleri yaradılış ve ölümdür
    Instagram hesabımız
    miniksracing - humidorturkiye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı miniks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ayıp oluyo ama safc ile 2.2 bar bastıgtımız günleri bilrim ben aslanlar gibi 2 pistonun yok oluşunu görmüştük hahaaahahhahahaa
    oz yanlışlıkla honda fotoğrafı eklemiş arkadaş pug.citroen e 2 bar basan yoktur demiş ben onun için koymuştum resmi.
    RACE WERKS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Vts_Power Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oz yanlışlıkla honda fotoğrafı eklemiş arkadaş pug.citroen e 2 bar basan yoktur demiş ben onun için koymuştum resmi.
    ehehsenle alakalı deil be abi yukarda 1 yazı var arkadaşlarının birinin de ona hitaben senmin sölediğin msg deil ama
    www.drecu.com

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)